Úraz hlavy před 3 týdny a od té doby zvláštní stavy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.19 17:54
Úraz hlavy před 3 týdny a od té doby zvláštní stavy

Dobrý den. Mám to komplikované, před 3 týdny jsem se bouchla do čela a kousek hlavy na levé straně nad spánkem. Ne přímo do spánku. Okamžitě se mi udělala boule, pár sekund zatmění a otřes, ale zle mi nebylo. Ledovala jsem To, dokud boule nesplaskla. Třetí den na to jsem dostala záchvat, kdy jsem si myslela že mám mrtvici. Trnula mi hlava, tlak do hlavy, mravenceni tváře, jazyka, nosu i pusy. Vše na levé straně. Pak levá ruka a noha. Volala jsem rychlou. Trvalo to 20 minut. Nikdo mi neudělal vyšetření, hned mi řekli, že tohle dělá stres, protože rychle dýcham. Ano, panikarila jsem ze strachu. Před týdnem se mi to stalo zase. Trvalo to 4 hodiny v navalech. Obojí se dělo v noci. Dnes ráno v 7 opět. Pak jsem usnula ani nevím jak. A nejvíc to všechno cítím na té hlavě okolo toho místa, kde jsem se bouchla a nahmatala jsem si tam nedávno malinkou boulicku a když to začne bolet, tak bolí i na dotek. Jinak mám od neurologa diagnostikovanou tetanii a tak si moje obvodní myslí, že to je tetanicky záchvat nebo panicka ataka. Nepřišli na příčinu tetanie, takže jsem podstoupila testy na neuroinfekce, boreliozu a neurogenni nemoci, čekám na výsledky. Ale nechapu, proč jsem před úrazem žádné záchvaty neměla a když mi nikdo neudělal vyšetření, mám strach, že se mi tam něco stalo a že umřu při těch zachvatech. Prosím, zažil někdo něco podobného? Může to být úrazem nebo opravdu něčím co v sobě mám a ten úraz mi to zhoršil?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.19 17:56

Ještě podotýkám, že cítím navaly pořád, ale nic hrozného, ale ten záchvat je opravdu na umreni, ať zkouším různé dýchací cvičení nebo do sáčku a i když dýcham v klidu, cítím, jak mi busi srdce. Opravdu se bojím.

ka2ka
Extra třída :D 14598 příspěvků 17.03.19 17:57
@Anonymní píše:
Dobrý den. Mám to komplikované, před 3 týdny jsem se bouchla do čela a kousek hlavy na levé straně nad spánkem. Ne přímo do spánku. Okamžitě se mi udělala boule, pár sekund zatmění a otřes, ale zle mi nebylo. Ledovala jsem To, dokud boule nesplaskla. Třetí den na to jsem dostala záchvat, kdy jsem si myslela že mám mrtvici. Trnula mi hlava, tlak do hlavy, mravenceni tváře, jazyka, nosu i pusy. Vše na levé straně. Pak levá ruka a noha. Volala jsem rychlou. Trvalo to 20 minut. Nikdo mi neudělal vyšetření, hned mi řekli, že tohle dělá stres, protože rychle dýcham. Ano, panikarila jsem ze strachu. Před týdnem se mi to stalo zase. Trvalo to 4 hodiny v navalech. Obojí se dělo v noci. Dnes ráno v 7 opět. Pak jsem usnula ani nevím jak. A nejvíc to všechno cítím na té hlavě okolo toho místa, kde jsem se bouchla a nahmatala jsem si tam nedávno malinkou boulicku a když to začne bolet, tak bolí i na dotek. Jinak mám od neurologa diagnostikovanou tetanii a tak si moje obvodní myslí, že to je tetanicky záchvat nebo panicka ataka. Nepřišli na příčinu tetanie, takže jsem podstoupila testy na neuroinfekce, boreliozu a neurogenni nemoci, čekám na výsledky. Ale nechapu, proč jsem před úrazem žádné záchvaty neměla a když mi nikdo neudělal vyšetření, mám strach, že se mi tam něco stalo a že umřupři těch zachvatech. Prosím, zažil někdo něco podobného? Může to být úrazem nebo opravdu něčím co v sobě mám a ten úraz mi to zhoršil?

zeptala jsi se a odpověděla jsi si najednou

sediza
Ukecaná baba ;) 2124 příspěvků 17.03.19 18:02

Tak já bych si pro klid duše to CTcko nechala udelat…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.19 18:02

@ka2ka na pohotovosti jsem byla dvakrát, a udělali mi jen zakl. Neurologicke vyšetření kde jsem prý v pořádku. Myslíte že by si dovolili to takhle zanedbat? Potvrdili domněnku mojí obvodní, poslali mě domů. Ani CT, nic neudělali.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.19 18:02

@sediza taky jsem chtěla, ale neudělali ani jednou

jenny.fields
Nadpozemská drbna 26264 příspěvků 17.03.19 18:03

Popisuješ panickou ataku. :nevim: Tak to prostě je.
Ale samozřejmě si můžeš vydupat další neuro vyšetření.
Každopádně si pravděpodobně hodně úzkostná, praštila jsi se do hlavy, takže tě napadá, jestli z toho něco nebude, což rozjede úzkost a přichází ataka. To posiluje představu, že ti fakt něco je a ataky přicházejí dál.

ka2ka
Extra třída :D 14598 příspěvků 17.03.19 18:04
@Anonymní píše:
@ka2ka na pohotovosti jsem byla dvakrát, a udělali mi jen zakl. Neurologicke vyšetření kde jsem prý v pořádku. Myslíte že by si dovolili to takhle zanedbat? Potvrdili domněnku mojí obvodní, poslali mě domů. Ani CT, nic neudělali.

a proč by to nemohl být panický záchvat ?

sediza
Ukecaná baba ;) 2124 příspěvků 17.03.19 18:06

Tak si to CT vydupejte, anebo si to zaplaťte.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.19 18:12

@jenny.fields rozumím tomu, že to může být panicka ataka. Ale nejde mi do hlavy, proč se mi to rozjelo. Byla jsem úplně v pohodě a začala panikarit, až když jsem se začala bát když mi všude mravencilo a měla jsem ty navaly do hlavy. Při druhém a dnešním jsem nepanikarila, jen mám stále strach.
@sediza to můžu říct, že chci CT udělat na vlastní náklady? To jsem ani netušila.

ka2ka
Extra třída :D 14598 příspěvků 17.03.19 18:14
@Anonymní píše:
@jenny.fields rozumím tomu, že to může být panicka ataka. Ale nejde mi do hlavy, proč se mi to rozjelo. Byla jsem úplně v pohodě a začala panikarit, až když jsem se začala bát když mi všude mravencilo a měla jsem ty navaly do hlavy. Při druhém a dnešním jsem nepanikarila, jen mám stále strach.
@sediza to můžu říct, že chci CT udělat na vlastní náklady? To jsem ani netušila.

protože se podvědomě nebo i vědomě bojíš a myslíš na to jak umřeš na ránu do hlavy a na to jak to všichni zanedbali to tě stresuje a záchvat je na světě

jenny.fields
Nadpozemská drbna 26264 příspěvků 17.03.19 18:18

Doporučuju psychologa.

blumen
Hvězda diskuse 48557 příspěvků 17.03.19 18:37
@Anonymní píše:

No tak kdybys mela krvaceni do hlavy, tak by podezreni z vysetreni pojali.
Dle me to taky vidim na psychickou pricinu.
Na CT se opravdu neposila po kazdem urazu s bouli, ale kdyz doktor pojme podezreni, ze pacient muze mit krvaceni do hlavy.

A CT jen tak pro srandu neudelaji, o penize nepujde. Je to zareni.

Russet
Neúnavná pisatelka 15177 příspěvků 17.03.19 18:50
@Anonymní píše:
Dobrý den. Mám to komplikované, před 3 týdny jsem se bouchla do čela a kousek hlavy na levé straně nad spánkem. Ne přímo do spánku. Okamžitě se mi udělala boule, pár sekund zatmění a otřes, ale zle mi nebylo. Ledovala jsem To, dokud boule nesplaskla. Třetí den na to jsem dostala záchvat, kdy jsem si myslela že mám mrtvici. Trnula mi hlava, tlak do hlavy, mravenceni tváře, jazyka, nosu i pusy. Vše na levé straně. Pak levá ruka a noha. Volala jsem rychlou. Trvalo to 20 minut. Nikdo mi neudělal vyšetření, hned mi řekli, že tohle dělá stres, protože rychle dýcham. Ano, panikarila jsem ze strachu. Před týdnem se mi to stalo zase. Trvalo to 4 hodiny v navalech. Obojí se dělo v noci. Dnes ráno v 7 opět. Pak jsem usnula ani nevím jak. A nejvíc to všechno cítím na té hlavě okolo toho místa, kde jsem se bouchla a nahmatala jsem si tam nedávno malinkou boulicku a když to začne bolet, tak bolí i na dotek. Jinak mám od neurologa diagnostikovanou tetanii a tak si moje obvodní myslí, že to je tetanicky záchvat nebo panicka ataka. Nepřišli na příčinu tetanie, takže jsem podstoupila testy na neuroinfekce, boreliozu a neurogenni nemoci, čekám na výsledky. Ale nechapu, proč jsem před úrazem žádné záchvaty neměla a když mi nikdo neudělal vyšetření, mám strach, že se mi tam něco stalo a že umřu při těch zachvatech. Prosím, zažil někdo něco podobného? Může to být úrazem nebo opravdu něčím co v sobě mám a ten úraz mi to zhoršil?

A bouchla ses o skříňku nebo jsi na hlavu spadla ze stoje? Podle mě panikaříš ze strachu. Ale asi bude jednodušší si vyšetření vydupat, aby ses snad uklidnila. Jinak se budeš neustále pozorovat.

Monchichik
Echt Kelišová 7864 příspěvků 17.03.19 18:52
@Anonymní píše:

na pohotovosti ti ani ct neudělají, musíš se domluvit se svojí obvodní

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama