Úraz nosu, nevybrala jsem futra

3
11.2.21 15:31

Úraz nosu, nevybrala jsem futra

Dobrý den,
dneska ráno se mi stala taková nemilá věc, mám prostě takový blbý zvyk, že chodím v noci po tmě. No a jelikož jsem tento zvyk neporušila ani dneska ráno, tak jak jsem šla na wc, tak jsem nějak tak nevybrala futra, nějak jsem se prostě otáčela a bouchla se nosem do těch futer. Jak kdyby z boku toho nosu, asi tak 1 cm od kořene. Jo, taky nechápu, jak jsem to udělala 😀Ale krev nic, nateklé to bylo jen malinko a to jen přímo po tomto incidentu. Modřinka tam mírná asi bude, ale monokl se nedělá. Ani ten nos není na křivo. Mírně to cítím, že to bolí, ale to bolí asi vždycky, když se někam bouchnem. Nos je průchozí, ucpaný není, spíš to mám asi jen zas v hlavě, že vím, že jsem si něco udělala 😀Nejsu hysterka, jen spíš mě zajímá, jestli je tady taky někdo tak šikovný jak já a jestli měl nějaké problémy. Moc dík

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6920
11.2.21 15:33

Takze ti vubec nic neni a ptas se na lidi, co se taky bouchli do nosu a taky jim vubec nic nebylo? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2308
11.2.21 15:35

Ja takhle sla po tribune, cumela jsem na hriste a nosem presne ze strany jsem si dala o sloup, no ze me teklo jak z vola, na omdleni, mzitky pred ocima nos brnel asi dva dny. Tyden po smrkani tekla krev. :mrgreen: Jinak taky v noci chodim po tme, spime v patre a ja si kolikrat rikam, ze jsem zapomnela zamnkout nebo neco vypnout, tak jdu hrdinsky po tme a jednou jsem zakopla o koberecek a 15 schodu jsem se skutalela, nechapu jak, bolelo mne cely telo ale nic zlomenyho. A ne nepounacila jsem se a jdu po tme pokazdy :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
11.2.21 15:37

@Cenarius Mě spíš by aj zajímalo, jestli je víc takových lidí, co nevybere futra nosem 😀 Jo prsty na nohách jsme si už urazili asi všichni o nábytek 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3610
11.2.21 15:42

Je docela dobrá metoda, když jde člověk potmě, mít před sebou napřaženou ruku ale ne nataženou rovně - takhle si kamarád rozrazil čelo o otevřené dveře, i když měl ruku pěkně nataženou před sebou - ale ohnutou v lokti (tu ohnutou část máš pak vodorovně s očima - hledala jsem obrázek, ale žádný jsem nenašla, snad je to představitelné, jak to myslím). Pak do ničeho nosem vrazit nemůžeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
11.2.21 15:42

@Peggy54 no mě se zas asi před 8 lety stalo na diskotéce, že tam začala mela, zaclo se tam rvat asi 10 chlapů a na mě doletela flaska od piva, asi 1 cm pod okem, naráz černo, pískání v uších a pak nevím, pak jsem jsem se tak nějak vzpamatovala, tak mě první napadlo, že nemám zuby a budu slepá na jedno oko. Naštěstí v pohodě, měla jsem 4 stehy, otřes mozku a druhý den mě nepoznala ani mamka, protože jsem na hubě měla snad všechny barvy duhy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5101
11.2.21 16:05
@SjuznP píše:
Dobrý den,
dneska ráno se mi stala taková nemilá věc, mám prostě takový blbý zvyk, že chodím v noci po tmě. No a jelikož jsem tento zvyk neporušila ani dneska ráno, tak jak jsem šla na wc, tak jsem nějak tak nevybrala futra, nějak jsem se prostě otáčela a bouchla se nosem do těch futer. Jak kdyby z boku toho nosu, asi tak 1 cm od kořene. Jo, taky nechápu, jak jsem to udělala 😀Ale krev nic, nateklé to bylo jen malinko a to jen přímo po tomto incidentu. Modřinka tam mírná asi bude, ale monokl se nedělá. Ani ten nos není na křivo. Mírně to cítím, že to bolí, ale to bolí asi vždycky, když se někam bouchnem. Nos je průchozí, ucpaný není, spíš to mám asi jen zas v hlavě, že vím, že jsem si něco udělala 😀Nejsu hysterka, jen spíš mě zajímá, jestli je tady taky někdo tak šikovný jak já a jestli měl nějaké problémy. Moc dík

Menstruace je v pořádku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
327
11.2.21 21:29
@SjuznP píše:
Dobrý den,
dneska ráno se mi stala taková nemilá věc, mám prostě takový blbý zvyk, že chodím v noci po tmě. No a jelikož jsem tento zvyk neporušila ani dneska ráno, tak jak jsem šla na wc, tak jsem nějak tak nevybrala futra, nějak jsem se prostě otáčela a bouchla se nosem do těch futer. Jak kdyby z boku toho nosu, asi tak 1 cm od kořene. Jo, taky nechápu, jak jsem to udělala 😀Ale krev nic, nateklé to bylo jen malinko a to jen přímo po tomto incidentu. Modřinka tam mírná asi bude, ale monokl se nedělá. Ani ten nos není na křivo. Mírně to cítím, že to bolí, ale to bolí asi vždycky, když se někam bouchnem. Nos je průchozí, ucpaný není, spíš to mám asi jen zas v hlavě, že vím, že jsem si něco udělala 😀Nejsu hysterka, jen spíš mě zajímá, jestli je tady taky někdo tak šikovný jak já a jestli měl nějaké problémy. Moc dík

Mně se to v dospělosti povedlo 2×, a dokonce nebyla noc- naštěstí bez následků 😁 😁 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
193
11.2.21 21:54

Co mas z toho. ja dnes chytala malu rukou na ktorej mam prisity ukazovak :oops: :zed: (viz ina diskusia tadial) akosi som zabudla ze ju mam bolavu, automatika, instinkt :nevim:. No samozrejme zavadila som si o tu dlahu a nevedela som ci sa od bolesti pogrcam alebo pocikam…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat