Úraz ve školce žádné hlášení učitelky (návštěva pohotovosti)

79
19.6.20 19:32

Úraz ve školce žádné hlášení učitelky (návštěva pohotovosti)

Ahoj holky, asi tu je pár diskusi e konkrétně. Dneska byl manžel vyzvednout děti ve školce, a paní učitelka se vehementně omlouvala že prej měla Valinka úraz trošku ji tekla s pulinky krev že ji to vytrela a ptala se jí zda ji to nebolí, tak chlap si myslel že to asi nebude nic vážného. Děti ní předal a spěchal do práce. Já když jsem ji převlékla všimla jsem si že má kalhotky od krve a v ten moment mi říká druhá dcera. Valinka spadla s prolézačky. Okamžitě jsem se na pulinku podívala protože i tak měla dost krve na kalhotkách. Pulinku měla zárukou od krve a začala plakat. okamžitě jsem volala chlapovi, ten přijel a řekl no mě učitelka řekla že to nebylo moc. Chtěla jsem vidět ty kalhotky v tom sáčku celé zkrvavené. Do mě věku nervy. Nasedli jsme do auta a směr pohotovost. Tam nás poslali na gynekologii. Lékařka se divila proč jdeme tak pozdě, proč jsme nepřijeli hned. To jsem jí řekla že mi učitelka nevolala a ukázala jsem ji dvoje zkrvavené kalhotky plus třetí co měla na sobě a skrvavenou intimku. prohlédla ji a měla to skoro v pipce dvě ranky které tekly jednu měla venku a druhou zevnitř. Tak ji ošetřila a za dva dny máme jít na kontrolu. A teď jsem volala hned do školky ale nikdo už tam nebyl. Vím že jsem měla chtít protokol ze školky ale už bylo pozdě. Jde mi o to že nikdo ze školky nevolal. Ale když má blbou rýmu nebo něco jiného to volají. jsem tak naštvaná. Lékařskou zprávu máme nahlášeno na pojišťovně taky. Ale to nebylo poprvé už jednou přišla dcera že školky s monoklem a natrzenym obočím že prej se srazilo. A ani to mi nikdo nehlásil. takže v pondělí jdu ráno do školky a budu to řešit. Jen se chci zeptat jak bych měla postupovat jsem z toho dost z cesty takové nezodpovědné chování. Myslím si že to nemají ani napsané v knize úrazu. Jak si učitelka může dovolit říkat že je to v pohodě??

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

18180
19.6.20 19:35

Hele chápu přišla jsi vypustit páru ale ty fotky jako fakt?

• Nahlásit
649
19.6.20 19:37

Myslím, že fotky nejsou potřeba! Pochybení učitelky, řešila bych to a to více než rázně…

• Nahlásit
334
19.6.20 19:39

Prosím, smaž ty fotky, opravdu nejsou třeba.

• Nahlásit
18613
19.6.20 19:40

Jak postupovat? Jako prvni smaž ty fotky.

• Nahlásit
22727
19.6.20 19:41

@zuzik 31 Valinka, pulinka, ty fotky…ty jsi taky z něčeho spadla?

• Nahlásit
17390
19.6.20 19:41

Smaž ty fotky, to snad nebylo nutne. A jinak si ráno nakracej do skolky a res to s ucitelkou, jak jinak bys chtela postupovat?

• Nahlásit
79
19.6.20 19:43

Tak pardon že jsem se na něco zeptala.

• Nahlásit
25
19.6.20 19:44

Troll?

• Nahlásit
3952
19.6.20 19:45

Ty jo to je hrozný to bych tam přišla udělat fakt bordel… jako já nevím tohle To mi připadá hodně vážný kdyby se to stalo někomu koho bych hlídala tak okamžitě volám rodiče nebo minimálně jedu na pohotovost. To snad není možný tohle :cert:

• Nahlásit
300
19.6.20 19:45

Určitě chápu že jsi naštvaná. Nicméně manžel byl o úraze informován (i když možná dost nepřesňě). To že se úrazy stává, je fakt s Tím že spadla z klouzačky nic učitelka nenadelá. Učitelka v této situaci musí provést ošetření zápis do knihy úrazů a vyrozumět rodiče. V pondělí to nahlaš ve školce, chtěj vyplatit pojistku. Pokud bude díky úrazu doma dva dny, školka to bude muset hlásit.

• Nahlásit
79
19.6.20 19:46

@hvezdicka178 prosím? Jako já sem slyšela že se tu člověk nemůže pomalu na nic zeptat ale této bude až takové to jsem nečekala opravdu ne.

• Nahlásit
79
19.6.20 19:47

@Leviatan jenže mě jde o to že to učitelka nevolala. Řekla to při předání děti a jen mu strčila do ruky krvavé kalhotky že to nic není

• Nahlásit
18180
19.6.20 19:48

@zuzik 31 klidně se ptej, ale fotky kalhotek, vložen, hleníku, bobiku neeerr

• Nahlásit
49532
19.6.20 19:48

Co je pulinka? Nerozumim takovym vyrazum. Vecer volas do skolky. Kdo cekas, ze tam bude?
Kazdopadne nemam rada sceny. Takze si uklidni emoce a res vse klidne.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama