Urážející partner, který mě stále někde nechává

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
10.1.22 18:43

Urážející partner, který mě stále někde nechává

Ahoj, asi by mě jen zajímalo, co značí chování partnera. Dlouholetý vztah, je vetšinu casu hodný, pozorný, v domácnosti mi pomáhá…
Pak mu nastane v hlavě zkrat, vždy kvůli totální blbosti (že jsem se na něj ráno divně podívala, že jsem končila pozdě v práci) 8o, sekne se jako malé dítě, nebaví se se mnou až 3 dny, ve společné domácnosti předstírá nezájem. Takovému chování předchází to, že mě někde zanechá (při nákupu, procházce), a odjede pryč, většinou domů. Tohle se děje tak 1× týdně. Ač i ja jsem náladová, tohle nedám. Je nám ke 30

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2721
10.1.22 18:46
@Anonymní píše:
Ahoj, asi by mě jen zajímalo, co značí chování partnera. Dlouholetý vztah, je vetšinu casu hodný, pozorný, v domácnosti mi pomáhá…
Pak mu nastane v hlavě zkrat, vždy kvůli totální blbosti (že jsem se na něj ráno divně podívala, že jsem končila pozdě v práci) 8o, sekne se jako malé dítě, nebaví se se mnou až 3 dny, ve společné domácnosti předstírá nezájem. Takovému chování předchází to, že mě někde zanechá (při nákupu, procházce), a odjede pryč, většinou domů. Tohle se děje tak 1× týdně. Ač i ja jsem náladová, tohle nedám. Je nám ke 30

1× týdně? :roll: Poprvé - napomenutí. Podruhé - žlutá karta. Potřetí - červená karta a odchod ze hřiště :jazyk: I lidovci kdysi říkali „třikrát a dost“ :mrgreen: :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6015
10.1.22 18:47
@Anonymní píše:
Pak mu nastane v hlavě zkrat, vždy kvůli totální blbosti (že jsem se na něj ráno divně podívala, že jsem končila pozdě v práci) 8o, sekne se jako malé dítě, nebaví se se mnou až 3 dny, ve společné domácnosti předstírá nezájem. Takovému chování předchází to, že mě někde zanechá (při nákupu, procházce), a odjede pryč, většinou domů. Tohle se děje tak 1× týdně. Ač i ja jsem náladová, tohle nedám. Je nám ke 30

To delala moje mama, kdyz se nastvala, tak byla schopna kdekoliv odejit pryc. Nesnasela jsem to. Sice asi vim proc to delala, dost tezke zdravotni problemy jeji, ale bylo to desne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10858
10.1.22 18:47
@Anonymní píše:

A to ti přijde málo? Ještě bych byla schopná pochopit, kdyby to byl jinak pohodový vztah, že mu takhle hrábne třeba jednou do roka. Ale co týden?
To bude srandy kopec, až tě třeba nechá s děckama (nejlépe bez koruny a bez auta) třeba v obchoďáku. Zajisté to nahradí tím, že zatím doma upeče bábovku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5470
10.1.22 18:50

1× týdně? A pak se až tři dny nebaví…to se spolu nebavíte cca polovinu času. Tak jak mlže být většinu času hodný??? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1538
10.1.22 18:50
@Anonymní píše:

Hrůza. Chceš takhle žít dalších 40 let?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1005
10.1.22 18:53

Toto chování značí, že je to blbec, co se neumí ovládat.
Jednou týdně se vyzkratuje a tři dny s tebou nemluví, to se skoro blíží polovině času, který spolu strávíte, no to by mě bavilo se doma koukat na kyselej ksicht…a bát se, co zas provedu a budu potrestaná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20692
10.1.22 18:54

Tak jednou by mě někde nechal a bylo by to varování…po druhé by to bylo naposledy…a když s tebou další 3 dny nemluví a tohle provádí cca 1 x týdně, tak kdy spolu vůbec mluvíte? Tohle má být láskyplný partnerský vztah nebo ti ho přidělil národní výbor? Tohle fakt normální není…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1432
10.1.22 19:03

Co značí jeho chování je nad slunce jasné. Ale co mi není jasné, proč jsi ještě s ním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1229
10.1.22 19:04

Ty se nemáš ráda, že si to necháš líbit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.22 19:04

Máme v rodině též chronické urážeče, tchán se dokáže naštvat když mu zavoláme že přijedeme o 15 minut později na oběd protože třeba nám spalo miminko déle… takže nepřijdete v 11 jak řekl a on se urazi tak že oběd zruší… nebo nám poradil jak rekonstruovat byt, my měli trochu jiný názor… a bum urazil se, protože lépe to vymyslet prostě nelze… Hele čím straší bude, tím víc se tyto povahové rysy budou umocňovat a to nechceš… manžel se také uráží (má to mít po kom) a párkrát se to priostrilo protože já pro to nemám pochopení… ale nikde by mě teda nenechal… to je extrem

• Citovat
  • Nahlásit
26591
10.1.22 19:07

Ufff 8o :zed:. Pošli ho do oběhu. Hlavně si s ním nepořizuj dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16769
10.1.22 19:10

Tohle zacal delat ex, zacalo to nenapadne, az se to podobne vyostrilo, ze jsem byla furt ve stresu, co ho zas nastve. Pak mi to konecne doslo.
Ber to tak, ze jeho skutecne „ja“ neni ten hodny pritel (to drzi nervy na uzde) ale prave tohle.
Vykasli se na to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24159
10.1.22 19:10

Urazila bych se a definitivně odešla…. Promiň holka, ale to jsi tak blbá nebo zoufalá, že si musíš držet takovýho ko.kota?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19663
10.1.22 19:16
@Anonymní píše:

Zdrheeeeeeeej, pokud se mas aspon trosku rada.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat