Urazil se zřejmě

Anonymní
17.9.21 15:23

Urazil se zřejmě

Ahoj, teď jsem s jedním kolegou navštěvovala jeden vzdělávací kurz. Měli jsme stejnou trasu domů a tak se různě zajímal co dělám a tak. Včera mě někam ven pozval a já jsem odmítla a přišlo mi, že se na mě urazil. Ani si na mě nevzal mobil, FB nebo jiné telefonní spojení. Řekl mi no tak dobře a připadal mi uražený, že jsem s ním nešla. Nebo si říkám, jestli mu nešlo jen o to jedno.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4664
17.9.21 15:27

Zase troll?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18258
17.9.21 15:29

No spíš ty ses urazila, že se nesnažil víc, než jen jeden dotaz a jedno odmítnutí. :-D

Neřeš to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
85
17.9.21 15:34

Buď se opravdu urazil, protože jeho ego dostalo ránu a nebo je to jen tvůj pocit.

Každopádně se mu nedivím, že si na tebe nevzal kontakt, když jsi ho odmítla, proč taky vlastně :lol: asi nehledá kamarádky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3337
17.9.21 15:39

A proč by si na tebe měl brát kontakt, když jsi ho odmítla. Nechápu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
715
17.9.21 15:40
@Anonymní píše:
Ahoj, teď jsem s jedním kolegou navštěvovala jeden vzdělávací kurz. Měli jsme stejnou trasu domů a tak se různě zajímal co dělám a tak. Včera mě někam ven pozval a já jsem odmítla a přišlo mi, že se na mě urazil. Ani si na mě nevzal mobil, FB nebo jiné telefonní spojení. Řekl mi no tak dobře a připadal mi uražený, že jsem s ním nešla. Nebo si říkám, jestli mu nešlo jen o to jedno.

Už zase? Kde nechal kolo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3101
17.9.21 16:05
@maja45 píše:
Už zase? Kde nechal kolo?

Nějaká známá firma? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
578
17.9.21 20:37
@Anonymní píše:
Ahoj, teď jsem s jedním kolegou navštěvovala jeden vzdělávací kurz. Měli jsme stejnou trasu domů a tak se různě zajímal co dělám a tak. Včera mě někam ven pozval a já jsem odmítla a přišlo mi, že se na mě urazil. Ani si na mě nevzal mobil, FB nebo jiné telefonní spojení. Řekl mi no tak dobře a připadal mi uražený, že jsem s ním nešla. Nebo si říkám, jestli mu nešlo jen o to jedno.

Když jsi ho odmítla, tedy o něj zjevně nestojíš, tak proč ho řešíš? Věř, že ví moc dobře, že podobných si najde dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1343
17.9.21 21:23

Zrejme se neurazil, jen to zabalil.

Zkusil to, nevyslo to, za druhy pokus mu nestalas… proc by s tebou mel zustat v kontaktu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat