Urážka od manžela

Anonymní
18.4.20 20:18

Urazka od manzela

Ahoj, dnes po temer 4 tydnech jsem mela mit odpoledne jen pro sebe s tim, ze chlap vezme deti do lesa a ja si budu moc odpocinout, jsem ted doma a deti uz me vytaceji tak sem si chtela odpoledne ulevit. Muz jinak pres tyden je v praci a vraci se tak ze mladsi jde spat a starsi se koupe.. jenze vcera nam privezli dlouhoocekavany plot, tak ze kdyz je hezky pujde skladat. Ale ve tri to zabali. No nezabalil prisel na sedmou k veceri a zacal vypravet ze zitra bude natirat. Utla jsem ho s tim, ze mne to ted nezajima, jestli bude s detma a ja si muzu dat alespon vanu. No to mi rekl, ze jsem blba, zeptala jsem si jestli rekl to co si myslim a on ze ano ze jsem blba krava a odesel, vzal si teda deti ale je na nem videt ze je nastvanej. Nekdy mi rekne ze jsem blba ale to je vazne ze jsem blbost udelala, ale todle me dost urazilo a je mi to lito. Nechci mit tichou domacnost ale chci aby prisel on zamnou a ne ja za nim :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35339
18.4.20 20:21

Co chces slyset? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22877
18.4.20 20:22

Já bych byla ráda, že mám konečně plot. :nevim: a jinak nevím, co ti poradit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2986
18.4.20 20:25

No, myslim ze oba toho mate nad hlavu. On od nevidim do nevidim v praci a ty s detmi. Pak se jde hrabat s plotem… mohl to treba o den odlozit, ale tak chteli jste to mit asi uz hotove, ne? Kazdopadne mohl ti to rict normalne a ne se takhle chovat. Nesla bych za nim…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
626

Já bych se ho zprvu vůbec neptala, jestli pohlída děti. Příště mu řekni, miláčku jdu se naložit, máš to tu na povel (hezky říct) :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6479

Nevím no, říkat to neměl, ale vanu si snad můžeš dát večer, když děti spí, nebo ne? Chlap je denně v práci, o víkendu maká na zahradě a dočká se akorát dotčené manželky..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2213
18.4.20 20:26

Tak asi to vidi tak, ze cely tyden v praci a v sobotu maka kolem plotu, coz je prace ve prospech rodiny a kdyz prijde, jeste jsi urazena, ze jsi nemela ofouk. Asi se to dalo resit jinak. Jit na nim driv, ze opravdu potrebujes odpocinek, jestli by nemohl pokracovat zitra a ne cekat, ze prijde sam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
yse
990
18.4.20 20:26

Bohuzel klasicky chlap neuznavajici praci zeny v domacnosti. Byla bych nafoukla dal, krava je pro me pres caru. Nevim jak to mate, ale asi moc omlouvaci neni ze?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9677
18.4.20 20:27

Můj chlap by taky nebyl nadsenej, kdyby měl práci s plotem a já po něm chtěla hlídání kvůli tomu, abych mohla ležet ve vaně :think: ale mohl vybrat lepší slova…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4209
18.4.20 20:27

Kdyby mi to řekl, taky se nastvu.

Jinak jak máte stare děti? Ať jdou ven natírat s ním a ty si dej tu vanu. Jinak asi to chce mít prostě hotové, ale i tebe chápu, že chceš mít chvíli klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10127
18.4.20 20:32
@Karleon píše:
Nevím no, říkat to neměl, ale vanu si snad můžeš dát večer, když děti spí, nebo ne? Chlap je denně v práci, o víkendu maká na zahradě a dočká se akorát dotčené manželky..

A on je nějakej debilní plot důležitější než slib manželce? A co že to dává chlapovi právo říct protějšku, že je blbá kráva? Únava?
Asi žiju v jiném světě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
768
18.4.20 20:33
@Anonymní píše:
Ahoj, dnes po temer 4 tydnech jsem mela mit odpoledne jen pro sebe s tim, ze chlap vezme deti do lesa a ja si budu moc odpocinout, jsem ted doma a deti uz me vytaceji tak sem si chtela odpoledne ulevit. Muz jinak pres tyden je v praci a vraci se tak ze mladsi jde spat a starsi se koupe.. jenze vcera nam privezli dlouhoocekavany plot, tak ze kdyz je hezky pujde skladat. Ale ve tri to zabali. No nezabalil prisel na sedmou k veceri a zacal vypravet ze zitra bude natirat. Utla jsem ho s tim, ze mne to ted nezajima, jestli bude s detma a ja si muzu dat alespon vanu. No to mi rekl, ze jsem blba, zeptala jsem si jestli rekl to co si myslim a on ze ano ze jsem blba krava a odesel, vzal si teda deti ale je na nem videt ze je nastvanej. Nekdy mi rekne ze jsem blba ale to je vazne ze jsem blbost udelala, ale todle me dost urazilo a je mi to lito. Nechci mit tichou domacnost ale chci aby prisel on zamnou a ne ja za nim :roll:

A on možná nechce taky tichou domácnost, ale abys přišla ty za ním. :zed:

Každý máte svou pravdu - ty máš tu formální, že měl přijet, on zase, že asi myslel, že ten plot zvládne rychleji.

Nevím, jestli je to jen plot nebo toho je víc, ale znáš jak se říká, že stavba většinu manželství rozvede?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6713
18.4.20 20:36

4 týdny je hrozně dlouhá doba, měla by sis zkusit dát volno dřív :nevim: jinak chápu, že se zlobíš, asi ses těšila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7491
18.4.20 20:42

Volno by sis mela davat aspon jednou tydne, neni divu, ze pak vypenis.
Jako co rekl prehnal, ale koukam, ze te tituluje casteji jako ze jsi blba, no tak asi je tohle u nej bezne.
takze bych si s nim promluvila, vysvetlila, proc jsem vypenila, ze je mi to lito, ale ze proste potrebuju oddych od deti casteji a ze si neprjei, aby me takhle tituloval. I kdyz udelas neco spatne, tak to neni duvod, aby ti rikal, ze jsi bl;ba! Cyby dela kazdy a chybama se ucime a posouvame dopredu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1372
18.4.20 20:43
@Anonymní píše:
Ahoj, dnes po temer 4 tydnech jsem mela mit odpoledne jen pro sebe s tim, ze chlap vezme deti do lesa a ja si budu moc odpocinout, jsem ted doma a deti uz me vytaceji tak sem si chtela odpoledne ulevit. Muz jinak pres tyden je v praci a vraci se tak ze mladsi jde spat a starsi se koupe.. jenze vcera nam privezli dlouhoocekavany plot, tak ze kdyz je hezky pujde skladat. Ale ve tri to zabali. No nezabalil prisel na sedmou k veceri a zacal vypravet ze zitra bude natirat. Utla jsem ho s tim, ze mne to ted nezajima, jestli bude s detma a ja si muzu dat alespon vanu. No to mi rekl, ze jsem blba, zeptala jsem si jestli rekl to co si myslim a on ze ano ze jsem blba krava a odesel, vzal si teda deti ale je na nem videt ze je nastvanej. Nekdy mi rekne ze jsem blba ale to je vazne ze jsem blbost udelala, ale todle me dost urazilo a je mi to lito. Nechci mit tichou domacnost ale chci aby prisel on zamnou a ne ja za nim :roll:

Chápu tě, že ti to je líto. :hug: Blbá kráva, to je už moc, to fakt nemusel.Je toho na nás moc na všechny. I tak bych mu dala najevo, že to přehnal, a nechala bych ho vydusit. Až by se to trochu uklidnilo, chtěla bych si s ním v klidu o tom promluvit. Vysvětlit, jak ses moc po měsíci těšila na ten relax, i jak ses cítila, když tě nazval krávou. Že ho taky chápeš, ale takové výrazy zůstanou prostě do budoucna tabu. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat