Urážky a hloupé řeči

13.3.21 03:03

Urážky a hloupé řeči

Ahoj, zkoušela jsem jestli tu existuje někdo ochotný poradit, když člověk neví kudy kam, ale popravdě zeptat se mě někdo jestli na tuhle stránku ještě někdy vlezu, odpovím jisto jistě NE! Protože místo rad jsem se tu dočkala jen urážek a blbých keců, který člověka akorát víc potopí. Tak je to nejspíš dneska úplně všude, koho nezabije Covid, udělaj to jedovatý lidi… Takže já tady končím, ale vy by jste se měli zamyslet, tahle doba je už tak dost krutá, nebuďte krutý i vy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7783
13.3.21 04:29

Asi s tebou trochu mlátí tehotensky hormony. Přečetla jsem si tebou založenou diskuzi a nevidím tam nic z toho co popisujes. Možná jeden a s tím musíš holka počítat když založís veřejnou diskuzi a jdes s kůží na trh. Smiř se s tím, že život není jen slunickovej a takových lidi potkáš ještě hromadu i horších.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
245
13.3.21 04:39

To nemyslíš vazne, že ne :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4617
13.3.21 06:04
@Nejistážena píše:
Ahoj, zkoušela jsem jestli tu existuje někdo ochotný poradit, když člověk neví kudy kam, ale popravdě zeptat se mě někdo jestli na tuhle stránku ještě někdy vlezu, odpovím jisto jistě NE! Protože místo rad jsem se tu dočkala jen urážek a blbých keců, který člověka akorát víc potopí. Tak je to nejspíš dneska úplně všude, koho nezabije Covid, udělaj to jedovatý lidi… Takže já tady končím, ale vy by jste se měli zamyslet, tahle doba je už tak dost krutá, nebuďte krutý i vy.

Jsi dost vztahovacna. Hledala jsi pricinu proc si te pritel nevsima. Pravdepodobne mu spadly :mrgreen: " ruzove bryle" protoze jste se znali hodne kratce a on se nyni pobral. Rodice meli pravdu. Ty to nechces slyset, protoze ho milujes a nevis co stim a jeste cekas dite.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4617
13.3.21 06:05
@lilith1 píše:
Jsi dost vztahovacna. Hledala jsi pricinu proc si te pritel nevsima. Pravdepodobne mu spadly :mrgreen: " ruzove bryle" protoze jste se znali hodne kratce a on se nyni pobral. Rodice meli pravdu. Ty to nechces slyset, protoze ho milujes a nevis co stim a jeste cekas dite.

Ten smailik tam nemel byt..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31404
13.3.21 06:05
@Nejistážena píše:

O co šlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14199
13.3.21 06:26
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31404
13.3.21 06:35
@cecetka píše:
Tady https://www.emimino.cz/…mita-422071/

Děkuju moc :kytka:

Tak jsem to pročetla a přijde mi to jako normální diskuse, žádné urážení tam nevidím.

Taky myslím, že zakl. cloumají hormony, chlapa ted nechat v klidu, po narození ho co nejvíc zapojovat do péče o Miminko a uvidí se, jak to dopadne…
Je to všechno opravdu dost rychlé, ale třeba to vyjde…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7382
13.3.21 06:36

@Nejistážena 8o :zed: chapu, ze s tebou asi mlati tehotenske hormony a pritele milujes, ale je lepsi tu pravdu znat ne? Nebo chces zit s nekym uz od 22, kdo te treba nemiluje, nekomunikuje, nesahne na tebe? 8o dlouhodobe to stejne fungovat nemuze…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5461
13.3.21 06:51

@Nejistážena řekla bych, že přesně toto je důvod, pro který je tvůj partner odtažitý. Pokud se k němu chováš tak, jak předvádíš tady, ani se mu nedivím. Přečetla jsem tvou předcházející diskuzi a není tam nic z toho, co zmiňuješ. Nikdo tě nepotápí. Chápu, že s tebou mlátí hormony, ale dělej se sebou něco, ničíš si tím vztah.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20713
13.3.21 07:37

:lol: :lol: no úplný román na pokračování. Tak se měj hezky, hodně štěstí s manželem a mimískem :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20713
13.3.21 07:38
@free333 píše:
Děkuju moc :kytka:

Tak jsem to pročetla a přijde mi to jako normální diskuse, žádné urážení tam nevidím.

Taky myslím, že zakl. cloumají hormony, chlapa ted nechat v klidu, po narození ho co nejvíc zapojovat do péče o Miminko a uvidí se, jak to dopadne…
Je to všechno opravdu dost rychlé, ale třeba to vyjde…

Nevyjde. Bude to další samoživitelka, co je sama ještě dítě :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17522
13.3.21 07:39

Bože, ty se běž léčit.
Jestli tvůj partner vidí co seš opravdu zač a jak ti litá psychika, jsem zvědavá co budeš dělat po porodu, kdy je to teprve hormonální jízda.
Tady seš jako noname pipina a nikoho tvůj demonstrativní odchod nezajímá :roll:

Začni se sebou něco dělat, jinak to budeš mít v životě hodně těžký.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14199
13.3.21 07:47
@terien píše: :lol: :lol: no úplný román na pokračování. Tak se měj hezky, hodně štěstí s manželem a mimískem :mavam:

Ona nema manzela :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
437
13.3.21 07:51

Tak řešení je přece jednoduché, ne? Pokud ti to zvedá tlak, tak sem nechoď a máš svatý klid :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat