Urážlivý a žárlivý přítel

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
43
5.1.22 18:20

Urážlivý a žárlivý přítel

Ahoj, nevím, jestli někdo poradí, ale zkusím to, protože si nevím vůbec rady.
Můj přítel se hrozně uráží a hrozně žárlí. Například - řekla jsem mu, že mi přijdou na objednání majitele bytu montovat zvonek (dělali to po celém baráku ale u mě ne, nějak se zapomnělo tak dodatečně) a přítel na mě vyrukoval s tím že „joo a ty se s tím chlapem vyspíš co?“ Takové kecy prostě, to se nedá.
Nebo teď jedna aktuální věc. Sehnala jsem přes jednu paní nádherné starožitné příbory a nějaké další nádobí. Když jsem pak příteli posílala fotky, skoro na to nereagoval a začal o jiném tématu, tak jsem usoudila, že ho věci co řeším kolem bytu nezajímají. Další den jsem se domluvila s klukem co mi dvakrát pomáhal něco stěhovat do předchozího bytu, jestli by mi pomohl se sedačkou. Přítel nemá auto tak jsem ho prostě ani automaticky neoslovila protože jsem to chtěla mít vyřešené na jistotu. A pak jsem se jen tak mezi řečí zmínila, že budu s kamarádem stěhovat sedačku a že naše setkání můžeme odložit na pozdější hodinu. Na to se šíleně urazil, že mu dělám věci za zády, že se s tím klukem jdu určitě vyspat. Řekla jsem mu, že jsem ho viděla jen dvakrát a to v rámci stěhování. Řekl, že jsem to přehnala, poslal mě do p*dele a řekl ať už mu nepíšu, že mám psát kamaradíčkovi.

Už se několikrát v našem vztahu takhle urazil a nemluvil se mnou třeba 14 dní a pak dolezl a omluvil se. To beru, kdyby se to stalo jednou nebo dvakrát, ale není snad týden kdy by se kvůli něčemu neurazil. Mám z něj prostě pocit, že cokoliv si rozhodnu sama bez jeho vědomí, tak že ho tím „podvádím“ a že prostě nademnou nemá kontrolu. Což mi strašně vadí protože proč on by měl mluvit do věcí které se ho netýkají - uvedu příklady - jakého doktora si vyberu, jakou práci budu dělat, v jaké části města budu bydlet atd atd a někdy jsou to i prkotiny, ne takovéhle velké věci, ale vždycky je to něco, v čem on mi může maximálně poradit a nebo říct svůj názor ale ne mi diktovat co mám dělat. Nejsem přeci jeho věc nebo sluha nebo jak to říct. Vztah přeci není vězení. Někdy se už prostě bojím mu cokoliv říct, že si zase na tom něco najde, ale neříkat mu nic, to taky není cesta. Nevím prostě jak dál..

Zažila jste některá? Poradíte co v takové situaci dělat? Partnera miluji ale zároveň si vážím sebe sama natolik, že prostě když vím, že jsem jednala správně jak by jednal každý jiný člověk, nedolezu za ním a neomluvím se za něco za co by se měl omlouvat on.

Pomoc!! 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26720
5.1.22 18:27
@sluneckova píše:
Ahoj, nevím, jestli někdo poradí, ale zkusím to, protože si nevím vůbec rady.
Můj přítel se hrozně uráží a hrozně žárlí. Například - řekla jsem mu, že mi přijdou na objednání majitele bytu montovat zvonek (dělali to po celém baráku ale u mě ne, nějak se zapomnělo tak dodatečně) a přítel na mě vyrukoval s tím že „joo a ty se s tím chlapem vyspíš co?“ Takové kecy prostě, to se nedá.
Nebo teď jedna aktuální věc. Sehnala jsem přes jednu paní nádherné starožitné příbory a nějaké další nádobí. Když jsem pak příteli posílala fotky, skoro na to nereagoval a začal o jiném tématu, tak jsem usoudila, že ho věci co řeším kolem bytu nezajímají. Další den jsem se domluvila s klukem co mi dvakrát pomáhal něco stěhovat do předchozího bytu, jestli by mi pomohl se sedačkou. Přítel nemá auto tak jsem ho prostě ani automaticky neoslovila protože jsem to chtěla mít vyřešené na jistotu. A pak jsem se jen tak mezi řečí zmínila, že budu s kamarádem stěhovat sedačku a že naše setkání můžeme odložit na pozdější hodinu. Na to se šíleně urazil, že mu dělám věci za zády, že se s tím klukem jdu určitě vyspat. Řekla jsem mu, že jsem ho viděla jen dvakrát a to v rámci stěhování. Řekl, že jsem to přehnala, poslal mě do p*dele a řekl ať už mu nepíšu, že mám psát kamaradíčkovi.

Už se několikrát v našem vztahu takhle urazil a nemluvil se mnou třeba 14 dní a pak dolezl a omluvil se. To beru, kdyby se to stalo jednou nebo dvakrát, ale není snad týden kdy by se kvůli něčemu neurazil. Mám z něj prostě pocit, že cokoliv si rozhodnu sama bez jeho vědomí, tak že ho tím „podvádím“ a že prostě nademnou nemá kontrolu. Což mi strašně vadí protože proč on by měl mluvit do věcí které se ho netýkají - uvedu příklady - jakého doktora si vyberu, jakou práci budu dělat, v jaké části města budu bydlet atd atd a někdy jsou to i prkotiny, ne takovéhle velké věci, ale vždycky je to něco, v čem on mi může maximálně poradit a nebo říct svůj názor ale ne mi diktovat co mám dělat. Nejsem přeci jeho věc nebo sluha nebo jak to říct. Vztah přeci není vězení. Někdy se už prostě bojím mu cokoliv říct, že si zase na tom něco najde, ale neříkat mu nic, to taky není cesta. Nevím prostě jak dál..

Zažila jste některá? Poradíte co v takové situaci dělat Partnera miluji ale zároveň si vážím sebe sama natolik, že prostě když vím, že jsem jednala správně jak by jednal každý jiný člověk, nedolezu za ním a neomluvím se za něco za co by se měl omlouvat on.

Pomoc!! 8o

Poslat ho do háje. On není muž pro život.
Brzo od něj dostaneš facku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1167
5.1.22 18:28

Co asi.. Tohle nikdy lepší nebude, spíš horší. Když spolu dokážete 14 dní nemluvit, tak to zas tak horká láska nebude. Dej mu kopačky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2146
5.1.22 18:32

Takový dlouhý román a zakončen větou - Nevím, jak dál :lol: :lol:. Poslechni ho, jemu už nepiš a piš kamarádíčkovi 8). Akorát bych se tedy bála, že po rozchodu tohle peklo nemusí skončit :oops:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10510
5.1.22 18:33

No hlavně že se píše o ženách jaké jsou hysterky :mrgreen: a hle i pánové

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1245
5.1.22 18:33

Tebe to jeho chování baví, to mu to vážně toleruješ?
V mým případě už by to byl ex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14417
5.1.22 18:34

Co bys poradila sve nejlepsi kamosce, kdyby ti tohle rekla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
5.1.22 18:34

Auto nemá chová se jako ko.kot co sním jiného. Už jen aby ti ublížil fyzicka a je to kompletní :(
My ti tady nepomůžem to Ukončit ty mu musíš říct táhni do háje.
Jako můžeš mi na něj dát kontakt a vysvětlím mu to ale dopadne to tak že s tebou něco mám :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
226
5.1.22 18:35

Zmiz od něj. Tohle mi dělal manžel. Ne řeči o tom, že se jdu s někým vyspat. Ale to urážení kvůli pitomostem. Dokázal sám sebe vytocit třeba při mytí hrnku od kafe a nemluvit 14 dní. Nikdo jsme netusili o co jde. A nebylo zbyti než přijít, nějak začít mluvit a fungovat a musela jsem já, aby rodina mohla normálně fungovat. To tě za chvíli omrzí a bude to čím dál horší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1268
5.1.22 18:36

Co na nem miluješ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
5.1.22 18:36

Vím že člověka změnit nemůžu a že jediné na čem můžu pracovat jsem já sama. Ale bohužel ho miluju i přes to jak se chová a ráda bych aby se choval líp, když není ve svém žárlivém amoku, je to skvělý hodný chlap. Chtěla bych si s ním nějak promluvit ale nevím jak mu to vysvětlit, protože jak o tom začnu, jako by neměl uši, jede si to svoje, že chyba je ve mě, že mu dělám věci za zády a já nevím jak mu to vysvětlit že to že jsme ve vztahu přece neznamená, že všechno bude jen mezi námi a že jiní lidé neexistují.. jsem z toho nešťastná..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
5.1.22 18:37
@JiříkMazlík píše:
Auto nemá chová se jako ko.kot co sním jiného. Už jen aby ti ublížil fyzicka a je to kompletní :(
My ti tady nepomůžem to Ukončit ty mu musíš říct táhni do háje.
Jako můžeš mi na něj dát kontakt a vysvětlím mu to ale dopadne to tak že s tebou něco mám :nevim:

Samozřejmě, co jiného by si myslel😅 :ok_hand:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14417
5.1.22 18:38

@sluneckova - a on ti rika o kazdem prdu? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
5.1.22 18:39
@Králičice píše:
@sluneckova - a on ti rika o kazdem prdu? :roll:

Neříká, právě proto nechápu ty jeho amoky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2058
5.1.22 18:40

Kopni ho do riti, je zamindrakovanej. Tohle neni chlap/opora pro zivot, to je koule u nohy, a to preci nechces..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat