Úrazové pojištění dětí plnění

Anonymní
16.7.21 16:11

Úrazové pojištění dětí plnění

Ahoj, chci se zeptat vás, kteří máte úrazové pojištění pro děti, co všechno dáváte pojišťovně k posouzení k proplacení? Syn si nedávno rozsekl bradu. Na pohotovosti mi řekli, že se brada nesije. Jen ránu ošetřili, dali 3 stehy (takové ty mašličky) a šli jsme. Přemýšlím zda tento úraz na pojišťovnu dát. Díky za rady.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
742
16.7.21 16:21
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat vás, kteří máte úrazové pojištění pro děti, co všechno dáváte pojišťovně k posouzení k proplacení? Syn si nedávno rozsekl bradu. Na pohotovosti mi řekli, že se brada nesije. Jen ránu ošetřili, dali 3 stehy (takové ty mašličky) a šli jsme. Přemýšlím zda tento úraz na pojišťovnu dát. Díky za rady.

Zalezi na konkrétních podminkach pojistovny, jedna muze plnit, druha nemusi. Mrkni na jejich web nebo jestli dohledas papiry k pojistce. Ale nahlasit to muzes vzdycky, max to zamitnou..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.7.21 16:27
@Gigi7 píše:
Zalezi na konkrétních podminkach pojistovny, jedna muze plnit, druha nemusi. Mrkni na jejich web nebo jestli dohledas papiry k pojistce. Ale nahlasit to muzes vzdycky, max to zamitnou..

Spíš si říkám, jestli hlásit i takovou prkotinu. Na druhou stranu, pojistku platím, tak proč bych nemohla dostat plnění…v podmínkách se moc nevyznám. Resp jsem tam tohle nevycetla.

• Citovat
  • Nahlásit
570
16.7.21 16:38

Určitě to můžeš nahlásit. Nevidím problém. Ale problém bude ve chvíli kdy se malému stane něco většího třeba 2× teď během prázdnin tak pak můžeš dostat dopis že mu to ruší protože moc plníte. :roll: Stalo se mi to, mám to z vlastní zkušenosti u sebe. A to jsem měla plnění 3× za rok. Jsou to svi. ě. Platit můžeš jak chceš ale ve chvíli kdy se jim přestane líbit že ti vyplatili “moc” peněz tak ti dají stopku. Každopádně, já bych to šla nahlásit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.7.21 16:46
@Le_lenaz píše:
Určitě to můžeš nahlásit. Nevidím problém. Ale problém bude ve chvíli kdy se malému stane něco většího třeba 2× teď během prázdnin tak pak můžeš dostat dopis že mu to ruší protože moc plníte. :roll: Stalo se mi to, mám to z vlastní zkušenosti u sebe. A to jsem měla plnění 3× za rok. Jsou to svi. ě. Platit můžeš jak chceš ale ve chvíli kdy se jim přestane líbit že ti vyplatili “moc” peněz tak ti dají stopku. Každopádně, já bych to šla nahlásit.

No tohle přesně nevím jak funguje. Nedávno jsem řešila pojistku na sebe a říkala mi pojistovacka, že některé pojišťovny tohle mají buď tak, že když jednou plní nějaký úraz - třeba zlomenou ruku, že automaticky toto riziko po plnění vymažou a znovu plnit nebudou. Jiné to zas mají do toho max limitu. Aby se v tom pra*e vyznalo. Aby si člověk vzal měsíc na prostudování celé pojistné smlouvy. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
17067
16.7.21 16:53

Každý úraz u kteryho vyhledam k ošetření doktora. Plní bez problémů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17067
16.7.21 16:55
@Le_lenaz píše:

Když si vezmu kolik toho chlapovi už vyplatili tk by nám to už dávno zrušili. Ten ma pořád něco :mrgreen: a to beru čiste chlapa bez mých a synovych vyplacení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
570
16.7.21 16:57
@Anonymní píše:
No tohle přesně nevím jak funguje. Nedávno jsem řešila pojistku na sebe a říkala mi pojistovacka, že některé pojišťovny tohle mají buď tak, že když jednou plní nějaký úraz - třeba zlomenou ruku, že automaticky toto riziko po plnění vymažou a znovu plnit nebudou. Jiné to zas mají do toho max limitu. Aby se v tom pra*e vyznalo. Aby si člověk vzal měsíc na prostudování celé pojistné smlouvy. :roll:

No přesně tak. Nejlepší zajít si za nějakým tím pojišťovákem aby si to prohlédl a řekl co a jak. My jsme to řešili tím že jsme si našli finančního poradce a musím říct že to je nejlepší věc kterou jsme udělali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14450
16.7.21 17:10

Záleží na konkrétních podmínkách v pojistné smlouvě, nicméně nic nezkazíš tím, že to nahlásíš. Max. to zamítnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
570
16.7.21 17:11

@debra.morgan

Tak to máte super :mrgreen: my jsme byli u Kooperativy a už nikdy víc. Teď máme Generali a jsme spokojeni. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24320
16.7.21 17:16
@Anonymní píše:
Spíš si říkám, jestli hlásit i takovou prkotinu. Na druhou stranu, pojistku platím, tak proč bych nemohla dostat plnění…v podmínkách se moc nevyznám. Resp jsem tam tohle nevycetla.

určitě hlásit, dcera měla rozseklou bradu, teda šilo se to a přesto tam má jizvu, měla 3 stehy a dostala 5000,–-,
pojišťovák mi vždy říká, že hlásit vše a dobré je, když je tam napsané „hematom“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24320
16.7.21 17:17
@Le_lenaz píše:
@debra.morganTak to máte super :mrgreen: my jsme byli u Kooperativy a už nikdy víc. Teď máme Generali a jsme spokojeni. :D

no vidíš, lidi po tornádu to mají úplně naopak, na Generali nadávají a Kooperativu chválí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
570
16.7.21 17:21

@stinga

Asi záleží na regionu. :nevim: Kdo ví. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.7.21 17:26
@debra.morgan píše:
Každý úraz u kteryho vyhledam k ošetření doktora. Plní bez problémů.

No jo, ale mě třeba doktor na pohotovosti řekl, že s rozseknutou bradou k doktorovi nechodí. :nevim: přitom to měl docela ošklivé. Sít to nechtěl, aby neměl kluk na bradě hrábě. :nevim: tak nevím…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.7.21 17:27
@Le_lenaz píše:
@debra.morganTak to máte super :mrgreen: my jsme byli u Kooperativy a už nikdy víc. Teď máme Generali a jsme spokojeni. :D

No syn má pojišťovnu VZP.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat