Úrazové pojištění u dítěte od ex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.19 19:23
Úrazové pojištění u dítěte od ex

Ahoj, rozešli jsme se s přítelem, máme spolu 2 letou dceru… když jsme byli spolu, tak se o malou moc nestaral. Teď ji mám u sebe já a když chce být ex přítel s ní, žádné problémy mu nedělám, jde mi ale o to, že si ji bere moc často a bere si kvůli tomu i dovolenou. Dřív si dovolenou nebral, nebyli jsme spolu ani na žádném výletu.. a teď ji chce založit úrazové pojisteni, ale nemůže mi ji tím sebrat? Děkuji za rady

Reakce:
divine woman
Extra třída :D 12598 příspěvků 14.08.19 19:25

8o 8o sebrat dítě tím, že ho pojistí? To snad ne.

NinaU.
Kecalka 379 příspěvků 14.08.19 19:28
@Anonymní píše:
Ahoj, rozešli jsme se s přítelem, máme spolu 2 letou dceru… když jsme byli spolu, tak se o malou moc nestaral. Teď ji mám u sebe já a když chce být ex přítel s ní, žádné problémy mu nedělám, jde mi ale o to, že si ji bere moc často a bere si kvůli tomu i dovolenou. Dřív si dovolenou nebral, nebyli jsme spolu ani na žádném výletu.. a teď ji chce založit úrazové pojisteni, ale nemůže mi ji tím sebrat? Děkuji za rady

A tobě vadí že se jí hodně věnuje?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.19 19:36

Nene, to mi nevadí, ale domluvili jsme se, že malá bude u mě a on mi bude platit alimenty, nebyli jsme s tím u soudu ani na sociálce, vím že bych si tam měla dojít, ale nechci dělat zbytečný zle, ale zase se bojím, že by pak mohl chtít dítě do péče on…

Kriss Tina
Extra třída :D 11636 příspěvků 14.08.19 19:39

Kdyby ji chtěl do péče, tak to zkusit může, maximálně dosáhne střídavky, ale to jestli ji založí pojištění na to vliv vážně mít nebude…

NinaU.
Kecalka 379 příspěvků 14.08.19 19:40
@Anonymní píše:
Nene, to mi nevadí, ale domluvili jsme se, že malá bude u mě a on mi bude platit alimenty, nebyli jsme s tím u soudu ani na sociálce, vím že bych si tam měla dojít, ale nechci dělat zbytečný zle, ale zase se bojím, že by pak mohl chtít dítě do péče on…
Že jsi psala že si ji bere moc často. Buď ráda.
divine woman
Extra třída :D 12598 příspěvků 14.08.19 19:41
@Anonymní píše:
Nene, to mi nevadí, ale domluvili jsme se, že malá bude u mě a on mi bude platit alimenty, nebyli jsme s tím u soudu ani na sociálce, vím že bych si tam měla dojít, ale nechci dělat zbytečný zle, ale zase se bojím, že by pak mohl chtít dítě do péče on…

A ty nemáš dceru svěřenou do péče?

nozu
Extra třída :D 12688 příspěvků 14.08.19 19:54

Doporučuji požádat co nejdříve o svěření dítěte do péče. Už jen kvůli papírování na úřadech a třeba ve školce. Jinak budeš muset na všechny oficiální papíry shánět i podpis bývalého přítele. Je to praktické řešení, ne žádné dělání zle…

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 54342 příspěvků 14.08.19 21:45
@nozu píše:
Doporučuji požádat co nejdříve o svěření dítěte do péče. Už jen kvůli papírování na úřadech a třeba ve školce. Jinak budeš muset na všechny oficiální papíry shánět i podpis bývalého přítele. Je to praktické řešení, ne žádné dělání zle…

Svěření do péče na tom nic nemění. Nesir bludy.

Váš příspěvek
Reklama