Úrazy jako příznak těhotenství

15
4.3.21 13:06

Úrazy jako příznak těhotenství

Ahoj, jakožto zasvěcený koňák mám za sebou pár úrázu, naštěstí všechno v pořádku vyléčéné. Ale posledních pár dní mě ta zranění bolí, netuším jestli to je změnami počasí ale právě že se mi to nikdy nedělo. Dnes jsem 22DC (cca 5 dnů do MS) takže na test je ještě brzo, a obecně se cítím nějak divně. Ráda bych se zeptala jestli jako příznaky měl někdo taky bolesti starých úrazů :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4.3.21 13:08

Svědí tě k tomu pravá hýždě??? Pokud ano, tak jsi v tom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
4.3.21 13:10

@Labužník mirabelka02 oběcně mě svědí velká zadní část těla (záda, stehna a lýtka že zadu a i ta hýždě) :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3515
4.3.21 13:12
:P
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dinocco
4.3.21 13:20

To snad ne.. Prostě se ti ozvala stará zranění a možná jsi těhotná. Dvě úplně odlišné věci. ;)
Opravdu nechápu, jak se někdo může takhle pozorovat a přisuzovat to těhotenství…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.3.21 13:21

Memas covid? Presne takto se u me na zacatku projevoval. Bolela me vsechna slabsi mista v tele. Dokonce me rozbolela i jizva po cisari, ktera me nebolela nekolik let.

• Citovat
  • Nahlásit
15
4.3.21 13:23

Tak je to taky možnost že bych ho měla, tak už taky na mě mohla konečně přijít řada když ho všichni v mém okolí měli a já nic :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2361
4.3.21 13:34
@Appacuza píše:
Ahoj, jakožto zasvěcený koňák mám za sebou pár úrázu, naštěstí všechno v pořádku vyléčéné. Ale posledních pár dní mě ta zranění bolí, netuším jestli to je změnami počasí ale právě že se mi to nikdy nedělo. Dnes jsem 22DC (cca 5 dnů do MS) takže na test je ještě brzo, a obecně se cítím nějak divně. Ráda bych se zeptala jestli jako příznaky měl někdo taky bolesti starých úrazů :D

Jejda :lol: Já normálně až díky emimi vím, že jsem vlastně strašně pozadu, ve všech směrech. A těhotenské příznaky jsem, podle zdejších diskuzí, měla velmi fádní, až žádné. :) Zakladatelko, nechci se Tě ale tímto dotknout a těhotenství Ti moc přeju, pokud ho vyhlížíš. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
831
4.3.21 13:35

Udělej si test. Dají se koupit i ty, které jsou určené na testování týden před plánovanou menstruaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
4.3.21 13:38

@Popeladym Upřímně nejsem taková že bych na sobě hledala každý příznak a hned hledala jestli jsem těhotná, ale na jednu stranu mě to i zajímalo, protože jako příznak těhotenství může mít kdokoliv cokoliv a v dnešní době to můžou být i příznaky covidu žejo :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9971
4.3.21 13:50

Můžeš mít covid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2361
4.3.21 14:00
@Appacuza píše:
@Popeladym Upřímně nejsem taková že bych na sobě hledala každý příznak a hned hledala jestli jsem těhotná, ale na jednu stranu mě to i zajímalo, protože jako příznak těhotenství může mít kdokoliv cokoliv a v dnešní době to můžou být i příznaky covidu žejo :D

Se Ti musím omluvit za zlehčovaní. Proč by úplně všechno nemohlo být příznakem těhotenství, když může být úplně všechno příznakem covidu, že jo. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
4.3.21 14:03

@Popeladym Akorát Teda všichni co mají covid (nebo aspoň většina) říká že přišli o chuť a čich a já mám teď čich i chuť úplně brutálně citlivý😅

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9231
4.3.21 14:07

Mě se starý zranění v těle ozývají když mám nějaký vetsi zánět (bolerioza, chlamydie apod.)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2361
4.3.21 14:11
@Appacuza píše:
@Popeladym Akorát Teda všichni co mají covid (nebo aspoň většina) říká že přišli o chuť a čich a já mám teď čich i chuť úplně brutálně citlivý😅

Všichni pozitivní o ně neprišli. Ale jestli máš tyto smysly teď třeba naopak citlivější, tak fakt těhotná být můžeš. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat