Urban decay Naked, stojí za to?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mista1
Kecalka 190 příspěvků 13.12.18 18:36
Urban decay Naked, stojí za to?

Ahoj, mam dotaz pro kosmetické nadšence. Dlouho okukuji toužebně paletku Naked od UD, tu úplně prvni. Je nádherná, barvy bych určitě využila, ale ta cena 8o me osobně trvá dost dlouho nez nasetrim na jednu tak drahou věc, v okolí neznam nikoho, koho bych se mohla zeptat, je fakt tak dobra a kvalitní, aby za ty peníze stala? Na trhu je i dost téměř identických dupe, i kdyz kvalita asi bude trochu jinde, cena ale řádově také. :)

Reakce:
Helca83
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 13.12.18 18:39

@Mista1 Nejsem kosmeticky nadsenec. Pred casem jsem si poridila trojku (“ruzovou” variantu). Nevim, oproti stinum essence jasne vidim rozdil, ale treba takove ty monostiny od catrice jsou podle me skoro srovnatelne :nevim:

Mista1
Kecalka 190 příspěvků 13.12.18 18:43

@Helca83 Ja prave kosmetiku miluju a jsem schopna do ni investovat, ale za 12 stínu mi to přijde jako strašná palba :nevim: Taky mi přijde ze kdyz Naked vyšly, na trhu poradne nic kvalitního nebylo, spis to byla hrůza, ale ted uz to vypada slibně. Libi se mi treba Make up revolution Iconic, jsou to dupe Naked, ale vypadaji dobre. Nezkousela jsem teda pigmentaci. Sice bych mela asi z UD větší radost, ale koupit si tu revolution, mam v kapse o 1400 vic :D a ty Catrice stíny nepadaji pod oči? Ty UD stíny jsou prave takové maslove a neprasi :)

Helca83
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 13.12.18 18:47

@Mista1 Padaji. Ale mne padaji i UD, nepadaji jen s tou jejich priserne drahou bazi. Stetcema to nebude, mam Zoewu :think:

lachtanice86
Kelišová 6931 příspěvků 13.12.18 19:01

@Mista1 já se považuji za kosmetického nadšence. V životě bych si nic nekoupila od revolution právě proto že je to dupe. Naked 1 jsem měla, dostala jsem jí a poslala dál. Stiny držely dobře ale barevně to nebylo ono. Vlastně ani jedna ud není barevně nic pro mne. Rozhodnutí je na tobě. Já mám drahých paletek dost a jejich koupě nelituji. Vždy si ale hodně promyslím kterou koupit.

Mista1
Kecalka 190 příspěvků 13.12.18 19:16

@lachtanice86 Chapu :) osobně proti dupe nic nemam, kdyz to neni opravdu okata napodobenina se stejným obalem a nápisem, tak mi to nevadi. Ja si prave rikam, jestli uz se to dnes vyplatí, kdyz se daji možná najit i poměrně dost podobne veci. Jaké paletky doma mas, jestli se muzu zeptat? :) libi se mi i Chocolate bar od Too faced a taky Huda new nude, ale ta je jeste dražší :mrgreen:

káťa
Extra třída :D 13268 příspěvků 13.12.18 19:32

Já mám od UD naked basics paletu, tu malou, jedničku. Mám ráda nenápadne nahé líčení a i když jsem vyzkoušela několik dalších paletek a stínů, zůstala jsem u téhle a ničím jiným se nelicim. Sice je drahá, za 6 stínu kolem 900,–, ale kromě černého vyuziju všechny, vydrží mi při denním líčení opravdu dlouho ( určitě cca rok), a jak se ráno nalicim, tak vypadá i po celém dni. A to nepouživam žádnou bázi pod stíny.
Too faced mám doma taky, řekla bych kvalitou podobná, jen u UD ní víc vyhovují ty nude barvičky.

Mista1
Kecalka 190 příspěvků 13.12.18 19:34

@káťa Ja slyšela sem tam na Too faced i horsi recenze, tak prave nevim :nevim: asi pujdu jeste jednou okouknout do Sephory a uvidime :mrgreen:

Helca83
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 13.12.18 19:55

@Mista1 To bez, lip nez tisic debat tady, kazda to asi subjektivne zhodnotime jinak :palec:

lachtanice86
Kelišová 6931 příspěvků 13.12.18 20:33

@Mista1 no mám doma od ud tu naked basic. Tam využívám stíny do zahybu. Pak mám doma too faced 3×paletky, tarte paletku a potom poskladane paletky od inglotu ty mám 3×10stinu, nably, ale mé lásky jsou stíny od make up for ever a makeup geek. Rukou mi prosly ud paletky, kate von d, na zkoušku jsem měla hudu paletky a tu posledni si budu kupovat, taky jsem mela zoevu paletky, to bylo zklamání, nyx bylo taky zklamání, the balm uz v životě nechci. Taky jsem zkousela sleek. Tam je hodne dobry poměr cena a výkon. Zkoušela jsem anastacii, tam se mi líbí taky jedna paletka. To je tak co mě teď napadlo. Nejsou všechny drahé. Ale nejlepší vždy vidět.

Helca83
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 13.12.18 20:59

@lachtanice86 Souhlas s nyxem, jen jsem ho okoukla v Praze na Vaclavaku v Debenhams, a jako teda nechapu proc to bloggerky tak chvali, podle me des bes :nevim:

Mista1
Kecalka 190 příspěvků 13.12.18 21:22

@Helca83 s nyx souhlasím, to ty spolupráce, kdyz dostanes veci zadarmo, tak nekritizujes :mrgreen:

zudina
Ukecaná baba ;) 2319 příspěvků 13.12.18 22:14

Ja mam UD naked 2. Je naprosto bozi a vypadam nalicena mnohem lip nez s jinejma stinama takze doporucuju

terrka83
Zasloužilá kecalka 704 příspěvků 14.12.18 06:31

Ano, přesně tuhle má kamarádka a chválí si jí teda hodně :D :D :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >