Reklama

Určení celiakie nebo alergie na lepek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

All18
Stálice 53 příspěvků 24.09.18 21:13
Urceni celiakie nebo alergie na lepek

Ahojky holky jsem.uz opravdu na pokraji zhrouceni. Mam dceru 21 mesicu. Drive neskutecnej jedlik. Jidlo by se driv snad muselo schovavat. Ale zpet k pribehu nas pribeh se tahne cca 6 mesicu. Holka uplne (postupne) ztracela chut k jidlu. Poprve kdyz jsme navstivili pediatricku vse dopadlo v poradku v 18.mesicich kontrola preventivni vse ok ale dcerka je svetly typ poslala nas na krevni obraz jelikoz je zrzina neprikladala jsem tomu pozornost zelezo a vse ok. Od cca 19 mesice se vse zlomilo holka doslova zacla bojkotovat vydrzela by o kasi do flasky (miska neexistuje) a jogurtech. V kocaru pecivo kdyz videla jidlo rev krik. nafoukle bricho prujem ztrata na vaze dr nas odeslala na sono bricha tam vse v poradku 3× denne espumisann a nabrani krve na lepek a dalsi veci. lepek samo zvyseny jsme objednany do cb k pani doktorce Zeniskove gastroenterologie holka uz vubec neji jen pije a ma kase a to pouze do flasky jeste ke vsemu totalne unavena nechce uz blbnout nelita nechce moc chodit nebavi ji nic
Jeste budem cekat 14 dnu a to nedodrzovat nic bez lepku. Jsem totalne vycerpana kdyz ji vidim je doslova kost a kuze koupila jsem ji multisanastol. A dneska uz i vzteky um. Jinak by se mi snad ztratila pred ocima. Prosim nekdo zkusenost? Ani nevim co se bude dit dal jidlo zkousim klasika nic. Od jogurtu piskotu klasika jidla.. Nic rev plac silenost jedine co tak kase a ted teda um. Jsem hotova.

Příspěvek upraven 24.09.18 v 21:52

Reklama

Reakce:

Ennny
Ukecaná baba ;) 1424 příspěvků 24.09.18 21:17

Nechybí ti tak náhodou půlka dotazu? :nevim: :lol:

lampicka11
Závislačka 3395 příspěvků 2 inzeráty 24.09.18 21:20
@Ennny píše:
Nechybí ti tak náhodou půlka dotazu? :nevim: :lol:

Souhlas :think:

All18
Stálice 53 příspěvků 24.09.18 21:38

Omlouvam se 7× mi padl prohlizec ????@Ennny

All18
Stálice 53 příspěvků 24.09.18 21:42

@lampicka11 :nevim: dekuju :lol:

mroe
Extra třída :D 14315 příspěvků 24.09.18 21:56

Bohuzel nezbyva nez vydrzet, jinak tu celiakii nepotvrdi.

All18
Stálice 53 příspěvků 24.09.18 21:58

@mroe :,( :srdce:

vokishka
Extra třída :D 12585 příspěvků 24.09.18 22:01

je to tak, musíte vydržet.

Agneth
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 24.09.18 22:21

Nedostala bys do dcery i něco jiného? Dost často při celiakii vadí i mléko. Takže ty kaše jogurty pro ni asi taky nebudou nic moc a dost pravděpodobně budou ještě samotný problém zhoršovat.

All18
Stálice 53 příspěvků 24.09.18 22:25

Prave ze nic od peciva kravin po slusny jidlo nic na milost jen to um a kase z krabice.. Sunarek hami.. @Agneth

Agneth
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 24.09.18 22:42

@All18 k tem kasi mě napadá sinlac pro alergiky. Mimo mléka je teda i bezlepkova. Zas na druhou stranu, toho lepku stačí k prukaznosti celiakie trocha, nemusí se jim cpát celý den. Treba by ji to alespoň trochu ulevilo.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >