Určení pohlaví dle utz, na kolik procent věřit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Beata_O
Zasloužilá kecalka 793 příspěvků 23.10.14 11:44
určení pohlaví dle utz na kolik procent věřit?

Ahoj holky chtěla bych si teď ve 20 tt nechat říct pohlaví dle utz a 4D ult, ale docela mě děsí, že spousta holek kolem mě teď s tím nemá zrovna dobrou zkušenost. Kdy jim tvrdili lékaři určité pohlaví, ony se k tomu uply nakoupily dle toho výbavičku a nakonec z toho bylo pohlaví jiné. Na kolik procent se ultrazvuku dá věřit? Moc mi nejde do hlavy, že když tam vidí orgány a na 4D všechno, jak se můžou takhle splést, vždyť ústrojí holčičky je přeci úplně jiné než chlapečka :?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Mari-KusKus
Ukecaná baba ;) 2344 příspěvků 23.10.14 11:48

@Beata_O
mně říkali ve 20tt dva doktoři na jiných ultrazvucích HOLČIČKU :*
nakoupeno mám vše v růžové, co teda mám, takže smůla, holčička to být musí… :mrgreen:
no ale ještě nevím, co to bude.
ale já zase od nikoho neslyšela takový sek :nevim:

annaei
Extra třída :D 12929 příspěvků 23.10.14 11:50

@Beata_O Chla­peček je podle mě skoro vždycky jistota.

Mari-KusKus
Ukecaná baba ;) 2344 příspěvků 23.10.14 11:55

@Beata_O mně ukazovali na 4D takový záběr jakoby
 http://media.cylex.ca/…59_large.jpg

a byl holčičkovský :mrgreen:

weru8
Kecalka 120 příspěvků 23.10.14 11:55

Kolem 20tt mi doktor řekl - holčička. Teď tam jdu ve 32tt, tak doufám, že řekne znovu holčička. Jinak chlapeček bude oblékán do holčičích oblečků :-D

eli196
Ukecaná baba ;) 2118 příspěvků 23.10.14 11:56

Mě též doktorka řekla na velkém UTZ ve 20tt holčičku, prý je tam viditelné zrno. Kolem 16tt mi můj doktor též řekl holčičku, že mi to nepotvrdí, ale něco tam chybí :D. Já chápu, že až do porodu není nic jisté (pokud to není potvrzené plodovkou), ale pokud je pohlaví jasně vidět, např, že je tam zrno a ne kulky, tak tomu věřím.
V nejhorším nám bude chlapeček chodit v růžové, nic hrozného :D. Hlavní je přece zdravé miminko ;)

Lizzi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.14 12:01

U mě se to dvakrát potvrdilo už ve 13tt :-) ve 20tt je to jistota a hlavně na 3D UZ, pokud je mimi dobře otočené, tak to nejde přehlédnout ;-)

fragola
Generální žvanilka 24813 příspěvků 23.10.14 12:02

U nás 100% úspěšnost - pohlaví, které nám MUDr. řekli na UZ ve 20.tt vyšlo u všech 9 dětí ;) Teď u dvojčat to MUDr. trefila dokonce ve 13.tt ;)

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 23.10.14 12:03
:nevim:

Obávám se, že tohle trošku nechápu. Pro mně bylo důležitý, jestli je tam všechno, co tam má být. Jestli je prostě dítko zdravé. Když mi proti mé vůli byl sdělen výsledek plodovky u druhorozeného („tak jak se těšíš na brášku?“), tak mě skoro až naštvali, protože hned za tím padlo, že hodnoty jsou „hraniční“.

A výbavička? No asi takhle. Oba byli tak jiní, měli tak rozdílné potřeby… že mít ještě někdy třetí, tak nakupuju podle situace. A propo, u druhého, když byly v Tescu holčičí bodýčka v akci trojbalení za pade, tak jsem fakt barvu neřešila, hlavně že jsem nemusela hned zase prát, aby měl co na sebe!

Beata_O
Zasloužilá kecalka 793 příspěvků 23.10.14 12:04

No právě já to teď slyšela od více známých holek, že se sekli lékaři na ultrazvuku, tak teď nevím jestli to chtít vědět, nebo ne. Nedovedu si představit, že mi řeknou třeba holku a pak se narodí kluk :lol: :lol: ne že by mi to vadilo, ale v šoku bych jistě byla :lol: :lol:

eviku-miluna
Kelišová 6875 příspěvků 23.10.14 12:06

Nám řekli chlapečka dva doktoři a já s tím teda počítám. I když jsem teď slyšela o dvou případech, kdy lékaři řekli, že to bude chlapeček a nakonec to byli holčičky :think:.
Jak píše @eli196 hlavně aby bylo miminko zdravé ;).
@eli196 máš hezký datum porodu :potlesk:.

Beata_O
Zasloužilá kecalka 793 příspěvků 23.10.14 12:07

@Emilie tak samozřejmě, že jde hlavně o to, aby bylo miminko zdravé, ale jsem prvorodička, bude to mé první miminko a těším se na nákup výbavičky a chtěla bych všechno ladit do určitých barev, a aby mi kluk chodil v růžovém by mě osobně teda vadilo

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 23.10.14 12:09
@Beata_O píše:
@Emilie tak samozřejmě, že jde hlavně o to, aby bylo miminko zdravé, ale jsem prvorodička, bude to mé první miminko a těším se na nákup výbavičky a chtěla bych všechno ladit do určitých barev, a aby mi kluk chodil v růžovém by mě osobně teda vadilo

A hele, a to my měli i sytě růžový golfky! :pankac: :mrgreen:

Ale jo, chápu, prvorodička, těšíš se. Já jsem dneska ráda, když dnešní oblečení si můžou oblíct i zítra (a nemusím ZASE prát).

Raduš.ka44
Kelišová 7193 příspěvků 23.10.14 12:15

Tak u mě obě děti na 100%. U toho druhého už jsem pinďoura poznala sama, aniž by mi to doktor musel ukazovat. Záleží na kvalitě UZV a zkušenostech lékaře.

Beata_O
Zasloužilá kecalka 793 příspěvků 23.10.14 12:18

Ale jsem ráda, že jsem to tady hodila do diskuze a máte většinou dobré zkušenosti, a odhady lékařů vám vyšly :) :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Babička utýraného Marka (†3) hrozí mstou: Simonu bych zašlapala do země!

Tím, kdo smrtí sotva tříletého Marečka z Loun nejvíce trpí, je nepochybně... číst dále >

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >