Určení pohlaví genetické centrum České Budějovice

13.11.19 12:24

Určení pohlaví genetické centrum České Budějovice

Krásný den,
Rada bych se zeptala, která jste byla na určení pohlaví v genetickém centru v ČB? Byla jsem u nějaké paní doktorky ve 14+1 a říkala, ze se můžeme řtesit na holčičku.. strašně rádi bychom chlapečka… trefily se u vás? Dá se opravdu pohlaví s jistotou určit ve 14 týdnu?
Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
52423
13.11.19 12:30

Jistota je to až po porodu.
Dr. nám tam doslova řekla - já mám u vás jasno, ale stejně vám nemůžu slíbit víc jak 90 %. V každém případě měla jasno hned, další utz to jen potvrzovaly a ani porod na tom nic nezměnil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
13.11.19 12:30

Ahoj, u mě se myslím ta sama paní doktorka trefila v předešlém těhotenství už ve 13 týdnu na kluka a opravdu byl ;) Teď jsem tam byla ve 13 týdnu a máme se též těšit na holčičku :palec: Příští středu jdu k paní dr. na UTZ ve 20 týdnu, tak uvidíme, jestli nám to potvrdí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20427
13.11.19 12:33

V čb jsou dobrý tam bych jim dost věřila, ale jistota je až po porodu, ale já tam byla později a dítě bylo exhibionista takže jsem to poznala i já naprosto jasně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30607
13.11.19 12:41

Ano, dr určila pohlaví správně :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
13.11.19 12:43

@Veronikanika63 Doktor mi predpovedel holčičku ve 14.tydnu a ve 22.tydnu na genetice v ČB mi ji doktorka potvrdila…malá se ukázala na monitoru v celé své kráse :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat