Určení pohlaví na screeningu MUDr. Sochůrkem Mladá Boleslav

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gatubela
Ukecaná baba ;) 1638 příspěvků 27.03.18 07:43
Určení pohlaví na prvotrim.screeningu MUDr. Sochůrkem- MB

Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat, kdo byl u doktora Sochůrka v Mladé Boleslavi na screeningu a jestli se mu trefil s pohlavím. Co jsem slyšela a sama mám zkušenost, tak se neplete…zajímá mě tedy jestli je někdo, kdo to tak neměl…a i tedy pokud to čtou i další ženy, co byly jinde…tak jestli se jim vždy trefili…tedy zajímají mě spíše čerstvější zkušenosti od zkušených doktorů…děkuji :)

Reklama

Reakce:

Anonymní  27.03.18 08:17
@gatubela píše:
Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat, kdo byl u doktora Sochůrka v Mladé Boleslavi na screeningu a jestli se mu trefil s pohlavím. Co jsem slyšela a sama mám zkušenost, tak se neplete…zajímá mě tedy jestli je někdo, kdo to tak neměl…a i tedy pokud to čtou i další ženy, co byly jinde…tak jestli se jim vždy trefili…tedy zajímají mě spíše čerstvější zkušenosti od zkušených doktorů…děkuji :)

Ahojky :srdce: ( prosím anonym - ještě se o mém těhotenství neví )
Já byla na tom prvním screeningu a řekli mi holku, a gynekolog mi o pár dnů později řekl kluka :lol: ale třeba u prvního těhotenství se trefili hned :palec: Takže tak :lol: Takže teď budu měsíc čekat, jestli to řekl správně jeden nebo druhý doktor :lol: :lol: :lol:

Uživatel je onlineveria
Generální žvanilka 22355 příspěvků 27.03.18 09:01

Byla jsem jinde, a dr řekl s jistotou pohlaví ve 12+1 :D

lupilka.cz
Ukecaná baba ;) 1468 příspěvků 27.03.18 10:06

Byla jsem 2× u Dr. Sochůrka, ani jednou se nespletl. a sám říkal, že se spletl snad jen 1× v životě :) ale jistil se, říkal, že je to tak na 90%… oba kluci

gatubela
Ukecaná baba ;) 1638 příspěvků 27.03.18 11:58

@lupilka.cz mně se taky 2× trefil..včera mi řekl, že to je vidět blbě…ale že by řekl…a pak na konci mi to znova ukazoval, což jsem viděla i já-vím, kam směřuje hrbolek u holčičky a kam u kluka…on to vždy říká tak opatrně, že člověk neví jak moc si je jistý(ale je fakt, že on tak nějak „opatrně“ mluví pořád)..vlastně u těch předchozích mi vyloženě řekl, co to je..tady mi řekl vypadá to, ale…a docela bych právě byla ráda, kdyby se spletl..no

Anonymní  27.03.18 12:24

U mě se trikrat nespletl. Je to fakt borec.

lupilka.cz
Ukecaná baba ;) 1468 příspěvků 29.03.18 20:00
@gatubela píše:
@lupilka.cz mně se taky 2× trefil..včera mi řekl, že to je vidět blbě…ale že by řekl…a pak na konci mi to znova ukazoval, což jsem viděla i já-vím, kam směřuje hrbolek u holčičky a kam u kluka…on to vždy říká tak opatrně, že člověk neví jak moc si je jistý(ale je fakt, že on tak nějak „opatrně“ mluví pořád)..vlastně u těch předchozích mi vyloženě řekl, co to je..tady mi řekl vypadá to, ale…a docela bych právě byla ráda, kdyby se spletl..no

Mne říkal, že kdyby si nebyl jistý, tak neřekne ani tip… On ví, co vidí ;) taky jsem u druhého doufala, že se může splést, ale ne spletl. A teď mám dva krásně chlapecky :)

gatubela
Ukecaná baba ;) 1638 příspěvků 30.03.18 22:38

@lupilka.cz no, já čekám 4. chlapečka..ale před ním mi potvrdil KONEČNĚ holčičku…jen jsem chtěla ještě jednu :D tak příště, no :lol: :jazyk:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Ondřej Koptík o léčbě: Doživotní abstinence nebude jednoduchá!

Staronový milenec Hanky Gregorové Ondřej Koptík, který přiznal drogovou... číst dále >

Meghan a Harry mohou být v klidu! 5 horších trapasů z královských svateb

Královská svatba se kvapem blíží a nastávající manželé mají nepochybně plnou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Reklama