Reklama

Určení pohlaví v 18. týdnu a pak změna?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1942 příspěvků 07.03.17 11:35
Určení pohlaví v 18. týdnu a pak změna

Ahojky, ptám se spíš kvůli dcerce, moc si přeje brášku. :D Dnes mi dr. řekla, že prcek vypadá na holčičku. :D Dr. mi to i na UZ ukázala, dle mého to bylo hezky vidět(tři čárky). Stalo se někomu v poslední době, že se dr. spletla (i přesto, že to bylo na UZ jasné) a ve 20. týdnu nebo později to bylo jinak? Nemyslím UZ před několika lety, max dva tři roky zpátky. :) Pro mě je samozřejmě důležité to, že je mimčo zdravé :D díky.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Alkata
Zasloužilá kecalka 524 příspěvků 07.03.17 11:37

Ne :D Gratuluji k dalsi ženské do rodiny :lol:

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 07.03.17 11:38

Většinou se nepletou, zvlášť pokud už jste viděli " pipinu" :hug:

Jana206
Nadpozemská drbna 26297 příspěvků 07.03.17 12:03

V tomto týdnu se už většinou nepletou. Neznám nikoho, naopak, stále více maminek, kterým pohlaví správně určili už na screeningu kolem 12.týdne.

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1942 příspěvků 07.03.17 12:11

@MaminkaLucka Viděli. I když dr. řekla, ať se ještě připomenu na velkém UZ. Taky si myslím, že se teď už většinou nepletou. U malýho mi před osmi lety dr. řekla, že nemůže říct, co to je, ale že kluka by poznala. :D Tak jsem to brala tak, že je to holka a na porodním sále vykoukl kluk. :D

Alušáček
Závislačka 3080 příspěvků 07.03.17 12:43

Mě se před třemi lety spletli na ultrzvuku ve 12tt, v 16tt už to bylo jinak a správně :) Myslím, že v 18tt je pohlaví rozpoznatelné přesně, šance na omyl minimální ;)

PapeJ
Ukecaná baba ;) 1861 příspěvků 07.03.17 12:51

Moje známá až do porodu čekala holčičku :mrgreen: Měla všechno růžový. A narodil se jí kluk :mrgreen: Zhruba před třemi měsíci :mrgreen: Na rychlo jsem jí posílala věci na kluka, protože opravdu nic neutrálního ani klučičího neměla :mrgreen: Takže stane se :mrgreen: Ale můj gyndař, pokud si není stoprocentně jistý, pohlaví neřekne. TAkhle mě u syna napínal až někdy do 26tt :mrgreen:

svycarka
Echt Kelišová 7520 příspěvků 07.03.17 12:52

@Amelie30 me se treba dr v 16tt priklanel spis ke klucikovi a on to byl pupecnik. Je to holka, vcera potvrzena na 99,9%,ale ja vedela uz od dvou carek co to bude ;)

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1942 příspěvků 07.03.17 12:58

@PapeJ To jste mě potěšila :D I když pochybuji, že se moje dr. spletla, ty tři čárky tam byly vidět hezky. I když řekla, ať se na velkém UZ připomenu, že mi koukne znovu. Na velký UZ jedu za dva týdny do Slaného, tam opravdu pochybuji, že by se spletli, tak se zeptám znovu. :) Teď jsem mluvila s dcerkou, tak tu ségru fakt hodně špatně nese. :(

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1942 příspěvků 07.03.17 13:00

@svycarka To jste dobrá. :D Já si byla u dcery 100 % jistá, že kluk. U kluka jsem se zase cítila na holku. A teď se necítím nijak :D

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 07.03.17 13:00

@Amelie30 mě u prostředního charakterizovala kluka podle spicateho zadku :lol: a byl kluk

Yasminn
Neúnavná pisatelka 19005 příspěvků 14 inzerátů 07.03.17 13:01

@Amelie30 kamarádce tvrdili holku asi do 8. měsíce. Ona vše nakoupené na holku, pokoj vymalovaný do růžova, holčičí kočár no a bum má kluka :mrgreen: Tvrdili jí to 3 doktoři nezávisle na sobě. Takže ano, stává se to. Ale pokud bylo vidět přímo kávové zrno…Asi to ta holka bude :lol:

LennaZS
Závislačka 2524 příspěvků 07.03.17 13:03

@Amelie30 u nas to byla do 20.tt holka a mame Davida. Jeste, ze ten fialovy kocar sel vratit :-)

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 07.03.17 13:03

@Amelie30 že by ji brala sukně a gumičky do vlasů :lol:

Yasminn
Neúnavná pisatelka 19005 příspěvků 14 inzerátů 07.03.17 13:03
@Amelie30 píše:
@svycarka To jste dobrá. :D Já si byla u dcery 100 % jistá, že kluk. U kluka jsem se zase cítila na holku. A teď se necítím nijak :D

takže máte doma už kluka i holku? :think: :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama