Určení těhotenství už 14 den po oplodnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mamisenka
Stálice 58 příspěvků 11.11.14 08:06
určení těhotenství už 14 den po oplodnění..

Ahoj holky, tak se ptám jestli jste to některá měla podobně… začali jsme se o miminko snažit vím přesně 1.7.2014 očekávanou menstruaci jsem měla 13.7.2014 ale ta už nedorazila… byla jsem hrozně nedočkavá tak si dělala test.. vyšel duch ale na druhý den sílil… 15.7.2014 jsem šla k dr. že si myslím že jsem těhotná (tak i nějak sem to vycítila že jsem) a pan dr. mi oznámil po ultrazvuku že jsem 14 dni těhu a ukazoval mi i tu malilinkatou dutinku založenou ve sliznici (asi to bylo ono :-) ) asi o týden později jsem si chtěla na památku udělat test clear blue… a vyšlo mi že jsem 2-3 týdny těhotná :-) tak mě zajímá jestli je tu taky někdo kde po ultrazvuku pan doktor zjistil tak brzo těhu… Vše krásně sedí.. :-) :mavam:

Reakce:
Tunrida
Hvězda diskuse 49266 příspěvků 11.11.14 08:15

Asi nechápu dotaz. Ta časová posloupnost je celkem standartní :nevim:

Svistice
Neúnavná pisatelka 17757 příspěvků 10 inzerátů 11.11.14 08:25

@mamisenka Nezlob se na mě, ale nemáš teď na starosti (na základe jiné tebou nedávno založené diskuze) mnohem závažnjší problémy k řešení?

kerrankin
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.14 08:25

Takhle to měla asi každá, která je těhotná.

smudlik.esta
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 11.11.14 08:26

Taky nechápu dotaz. Ale málokdo jde k doktorovi takhle brzo, já byla u první někdy 4-5týden, a neviděl nic, druhý den mě začalo bolet břicho a začala jsem špinit, tak mě poslal do nemocnice s podezdřením na miniděložní, byla jsem tam 3 dny. Zbytečný nervy akorát. Teď u druhého si mě doktor pozval na 6+0 a viděl už i srdíčko.

simcaak
Ukecaná baba ;) 1094 příspěvků 11.11.14 08:27

@mamisenka vse sedi…co chces jineho vedet :roll: ja mela dokonce uz 10den a byla videt sliznice a mini dutinka.. :pankac: klasika proces otehotneni…max u nekoho muze byt dutinka vudet pozde kdyz ma treba zaklonenou delohu atd.. :pankac:

veeerry
Zasloužilá kecalka 514 příspěvků 11.11.14 08:36

Jo jo, dokonce se mi pan doktor pousmál, co tam dělám tak brzo, u ultrazvuku neustále rušila sestra(jeho žena) na bolesti mi mával rukou. Super. Tak jsem musela změnit doktůrka.

Babišovka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.14 08:46
@Svistice píše:
@mamisenka Nezlob se na mě, ale nemáš teď na starosti (na základe jiné tebou nedávno založené diskuze) mnohem závažnjší problémy k řešení?

to teda.. je divná

maracuja
Ukecaná baba ;) 1563 příspěvků 11.11.14 08:47

@veeerry Tak toto mi silně připomíná mého již také bývalého doktora :pankac:

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 11.11.14 09:30

Nezjistil, protože jsem neplašila a k dr šla asi až 6tt.

Kimme
Kecalka 267 příspěvků 11.11.14 10:09

Pokouselazjsem si poposednout.., ale stejně nechapu tento dotaz… Není to takhle normálně? I když se trochu divim ze po 14dnech už něco viděl.. Ale každý to ma zřejmé jinak, já než potratila, tak byla vidět fazolka v 6 TT.
Beztak stále nechapu… Co vlastně čekáš za odpověď… :nevim:

jenika1
Závislačka 3032 příspěvků 11.11.14 10:48

No prostě se chce pochlubit, že je těhotná, pokecat o tom a rozebrat to. I když dneska je trend to do 12 TT tajit, kdyby byl problém, ať nemusí vysvětlovat okolí, že nic nebude.

veeerry
Zasloužilá kecalka 514 příspěvků 11.11.14 12:08

@maracuja no pak přijdeš za týden k jinymu doktorovi, kterej je striktně proti tomu, aby jsi lítala za barem, odůvodní ti tvé bolesti, okamžitě tě pošle na neschopenku, připoutá tě na pár měsíců do postele a hlavně když máš roztažený nohy a vyšetřuje a náhodou mu tam vlítne sestra tak ji zdrbe jak malou, takže soukromí, pohoda, vše zdůvodněno, vysvětleno. A to že se zdravý pár rok a půl pokoušel o mimčo, po vyšetřetí s tím že jsem v pořádku a další dítě mít můžu, o tom ani nemluvě, samo, že jsem v pořádku nebyla. :cert:

maracuja
Ukecaná baba ;) 1563 příspěvků 14.11.14 14:43

@veeerry Naštěstí máme možnost volby doktora :palec: Tak ať se už jen daří :) Já jsem teď také s doktorem moc spokojená, sice platím reg. poplatek na každý rok 1000 Kč + 2000 v těhu, ale je to má volba a neměnila bych :mrgreen:

veeerry
Zasloužilá kecalka 514 příspěvků 14.11.14 19:37

@maracuja to je pravda, já musím zas dojíždět 25km, naštěstí autem, busem bych to s prckama nedala, a to máme ve městě 3gyndaře, holt mi nevyhovovali.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Le Penová, Wilders a koncert Ortelu! Okamura svolal na Václavák obří SPD párty

Hodně netradiční událost bude už za necelý měsíc hostit pražské Václavské... číst dále >

Matka utýraného chlapečka Simona je opět těhotná. Informaci potvrdila tyranova sestra

V sobotu to byl přesně měsíc od chvíle, co byl v Lounech utýrán ani ne... číst dále >