Ureaplasma v těhotenství – léčba, komplikace

78
30.5.20 21:27

Ureaplasma v těhotenství, léčba, komplikace.

Zdravím, měla jste některá v těhotenství ureaplasma? Já jsem v prvním těhotenství bohužel tuhle potvoru měla. Těhotenství bylo od začátku problémové a právě kvůli této bakterii mi ve 23tt praskla voda a dcerka se narodila ve 26tt. Teď se snažíme o druhé a ačkoliv jsem měla testy negativní, tak je možné, že tam ta potvora pořád je a já se bojím aby se situace neopakovala. Donosila jste některá s tímto až do termínu? Měly jste během těhotenství antibiotika? V jakém období to případně bylo? Měly jste nějaké komplikace? Předem děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
30.5.20 22:37

Během prvního těhotenství jsem je taky měla, našli mi je hned u prvního těhotenského stěru. Bohužel si vůbec nepamatuji, jestli mi na to něco dali hned, ale každopádně jsem rodila s kapačkou antibiotik a to normálně týden před termínem. U druhého těhotenství mi je nenašli a rodila jsem 14 dní před termínem císařem (z jiného důvodu).

• Citovat
  • Nahlásit
78
1.6.20 10:31

Nějaké další maminky se zkušeností s touhle potvoru?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.5.21 16:44

Praskla mne voda ve 29tt a ve sterech, které následně cíleně udělali našli ureaplasma.Tato potvora tak zapříčinila zánět a předčasny porod ve 30tt. Dcera se vyvíjela jinak naprosto pořádku. V nemocnici jsme dostala infuse s atb ale na testu u gynekologa po šestinedělí byl test stále positivni i přes to, ze s manželem jsme žádný intimní kontakt neměli a jsme si věrní a spolu cca 15let :(
Chtěli bychom druhé mimi, ale mám strach do toho jít. Tentokrát může bakterie zaútočit třeba i o měsíc a půl dřív a bude to fatální. Jsme z toho popravdě velmi nestastni.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat