Ureoplasma - zkušenosti

12
23.3.16 08:42

Ureoplasma- zkušenosti

Ahoj holky,

už jsme z toho fakt na odstřel :zed: už cca 4 měsíce se léčím na ureoplasmu, beru různé antibiotika, vždy to nemoc jen oslabí. No a včera opět bolest močáku! nemáte někdo radu co vám skutečně pomohlo?
beru doplňky stravy, wobenzym, piju, jim zdravě…
brala bych i alternativní léčbu…vlastně cokoliv! můj doktor mi vždy udělá testy, potvrdí to, nasadí antibiotika klidně i dva měsíc…no a podotýkám že tyto problémy mám od té doby co jsem si našla nového muže, jsem s ním přes rok. On samozřejmě opakovaně na testech nic nemá, ale stejně musí brát léky (a to si ještě představte, že když tam byl poprvé tak mu doktor řekl že by se měl zamyslet nad tím jestli ho nepodvádím, blbec)…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1037
23.3.16 09:17

Ahoj, ja som sa s tym trapila dobrych par mesiacov. Chynou bolo ze mi gynekolog nasadil atb vzdy iba kratko, 7, 10 a znovu 7 dni. Po dobrati testy opat pozitivne. Po par mesiacoch a troch atb som to u neho vzdala a odisla k inemu. Ten mi potvrdil, ze to bolo kratko, minimalne to musi byt20 dni vkuse. A este jedna vec, pocas liecby zakazany akykolvek sex, aj oralny, pozor na to. V inom pripade nebola si rezistentna na podavane atb? Vyskusal aj iny typ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
23.3.16 10:54
@kisi77 píše:
Ahoj, ja som sa s tym trapila dobrych par mesiacov. Chynou bolo ze mi gynekolog nasadil atb vzdy iba kratko, 7, 10 a znovu 7 dni. Po dobrati testy opat pozitivne. Po par mesiacoch a troch atb som to u neho vzdala a odisla k inemu. Ten mi potvrdil, ze to bolo kratko, minimalne to musi byt20 dni vkuse. A este jedna vec, pocas liecby zakazany akykolvek sex, aj oralny, pozor na to. V inom pripade nebola si rezistentna na podavane atb? Vyskusal aj iny typ?

Ahoj, brala jsem je i 20 dní vkuse, jednou i celý měsíc. Jinak sex jsme neměli, dávala jsem si pozor…všechny testy na rezistenci dělali mě, i příteli. Měla jsem celkem 4 druhy antibiotik, resp měli jinej název a i ta léčebná složka byla jiná…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1037
23.3.16 12:45

No tak to je zahada, to verim, ze je to ubyjajuce, ja som sa po styroch atb toho zbavila. Na imunitu si nieco skusala? Mne dal v tom case urolog po zapale mocovych ciet urovaxom a velmi pomohol.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama