Reklama

Uretrotomie - naříznutí močové trubice / dilatace - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

eveleenka
Nováček 3 příspěvky 01.03.18 15:23
uretrotomie - naříznutí močové trubice / dilatace - zkušenosti

Dobrý den, je tu prosím nějaká žena/ dívka, která má zkušenost s uretrotomií - rozšířením močové trubice naříznutím? Pravděpodobně mě tento zákrok čeká a mám z něj obavy. V posledním roce se mi několikrát vrátil zánět močových cest. Na urologii mi udělali cystoskopii a řekli, že mám zúženou močovou trubici (šířka 20F, normální prý je alespoň 24F). Jeden lékař doporučil roztažení močové trubice - tzv. dilataci. Jiný lékař pak doporučil uretrotomii, po které se prý potíže nevrací, na rozdíl od dilatace. Absolvovala jste tu některá uretrotomii a pomohlo vám to? Nebo jaká je vaše zkušenost? A co zkušenosti s rozšířením močové trubice jen dilatací? Pomohla vám ta, nebo se potíže po nějaké době vrátily? Předem moc děkuji!

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.18 16:54

Bolí to

sediza
Ukecaná baba ;) 1482 příspěvků 01.03.18 21:57

Nezapomeňte si přečíst také rizika tohoto výkonu, jako například úniky moči apod. Já Vás od toho neodrazuji, jen abyste byla informovaná a mohla se rozhodnout.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15609 příspěvků 01.03.18 22:01

Já bych každý operační zákrok 100× zvážila, at ti není ještě hůř. Co nějaká životospráva, dostatek tekutin, bylinky proti zánětu, ochrana před prochladnutím…Zkou­šela jsi?

Minnie32
Povídálka 40 příspěvků 15.07.18 11:21

@eveleenka Dobrý den,můžu se zeptat,zda jste šla na operaci?Taky mě čeká rozšíření močové trubice,tak mě zajímají zkušenosti.Dí­ky Lucka

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Intuitivní Klusová se opět rozpovídala o dětech! Zajímá to ale někoho?

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol si pozvala na potlach do pořadu V... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama