Uretrotomie - naříznutí močové trubice / dilatace - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

eveleenka
Nováček 3 příspěvky 01.03.18 15:23
uretrotomie - naříznutí močové trubice / dilatace - zkušenosti

Dobrý den, je tu prosím nějaká žena/ dívka, která má zkušenost s uretrotomií - rozšířením močové trubice naříznutím? Pravděpodobně mě tento zákrok čeká a mám z něj obavy. V posledním roce se mi několikrát vrátil zánět močových cest. Na urologii mi udělali cystoskopii a řekli, že mám zúženou močovou trubici (šířka 20F, normální prý je alespoň 24F). Jeden lékař doporučil roztažení močové trubice - tzv. dilataci. Jiný lékař pak doporučil uretrotomii, po které se prý potíže nevrací, na rozdíl od dilatace. Absolvovala jste tu některá uretrotomii a pomohlo vám to? Nebo jaká je vaše zkušenost? A co zkušenosti s rozšířením močové trubice jen dilatací? Pomohla vám ta, nebo se potíže po nějaké době vrátily? Předem moc děkuji!

Reklama

Reakce:

Anonymní  01.03.18 16:54

Bolí to

sediza
Ukecaná baba ;) 1356 příspěvků 01.03.18 21:57

Nezapomeňte si přečíst také rizika tohoto výkonu, jako například úniky moči apod. Já Vás od toho neodrazuji, jen abyste byla informovaná a mohla se rozhodnout.

Uživatel je onlinepe-terka
Extra třída :D 14974 příspěvků 01.03.18 22:01

Já bych každý operační zákrok 100× zvážila, at ti není ještě hůř. Co nějaká životospráva, dostatek tekutin, bylinky proti zánětu, ochrana před prochladnutím…Zkou­šela jsi?

Minnie32
Povídálka 40 příspěvků 15.07.18 11:21

@eveleenka Dobrý den,můžu se zeptat,zda jste šla na operaci?Taky mě čeká rozšíření močové trubice,tak mě zajímají zkušenosti.Dí­ky Lucka

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Ženy kolem slavného boxera Rockyho: Které z nich se to vymklo z rukou?

Představitel bájného boxera Rockyho byl na mušce naposledy před pár týdny,... číst dále >

Rodiště Rytmuse zažívá obří sjezd Romů! Důvodem je léčitel připomínající Ježíše

Do slovenských Piešťan, odkud pochází známý raper Rytmus, už několik dní... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Reklama