Uriage Hyséac - řada na aknózní pleť

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
bibianka
Kelišová 6068 příspěvků 04.09.18 18:57
Uriage Hyasec - řada na aknozni plet

Ahoj, mate nekdo zkusenosti s touto kosmetikou? Zajimalo by me tonikum a cistici gel, ma to efekt nebo vyhozene penize? Diky :kytka:

Reakce:
Gab-iii
Zasloužilá kecalka 748 příspěvků 04.09.18 21:58

Ahoj,tonikum nemám vyzkoušené,ale gel jo.Kdybych si s ním nečistila pleť,tak jsem samý akné,takže ta mě super a hlavně je výbornej i krém AI na zánětlivý červený akné a ta SOS pasta,co se dává na noc na pupínky,ta mi vždycky super pomůže!!!

K.a.c.i.k93
Kelišová 5667 příspěvků 05.09.18 11:32

Měla jsem krém k18 a za mě nic moc 8)

Gab-iii
Zasloužilá kecalka 748 příspěvků 05.09.18 15:19

@K.a.c.i.k93 K18 mi taky nepomohl,ten by měl být na černé tečky a ty jsem měla pořád

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Volný z SPD označil Havla za vlastizrádce a strhla se mela. „Je to můj názor!“

Z facebookového a twitterového profilu člena SPD Lubomíra Volného (45) se... číst dále >

Vidíme ho naposledy? Postránecký se dnes rozloučí s Krejzovými, čeká ho boj o zdraví

Uvidíme ho ještě někdy před kamerou? Populární herec Václav Postránecký se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >