Reklama

Uriage Hyséac - řada na aknózní pleť

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bibianka
Kelišová 6068 příspěvků 04.09.18 18:57
Uriage Hyasec - řada na aknozni plet

Ahoj, mate nekdo zkusenosti s touto kosmetikou? Zajimalo by me tonikum a cistici gel, ma to efekt nebo vyhozene penize? Diky :kytka:

Reklama

Reakce:

Gab-iii
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 04.09.18 21:58

Ahoj,tonikum nemám vyzkoušené,ale gel jo.Kdybych si s ním nečistila pleť,tak jsem samý akné,takže ta mě super a hlavně je výbornej i krém AI na zánětlivý červený akné a ta SOS pasta,co se dává na noc na pupínky,ta mi vždycky super pomůže!!!

K.a.c.i.k93
Kelišová 5666 příspěvků 05.09.18 11:32

Měla jsem krém k18 a za mě nic moc 8)

Gab-iii
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 05.09.18 15:19

@K.a.c.i.k93 K18 mi taky nepomohl,ten by měl být na černé tečky a ty jsem měla pořád

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >