Urogynekologicka ambulance - Krc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 21:23
Urogynekologicka ambulance - Krc

Ahoj, moc prosim, nevíte, zda je potřeba se objednávat v případe problému do urogynekologicke ambulance v nemocnici v Krči? Nebo mohu přijít kdykoliv v ordinacnich hodinách? Nemate zkušenost? Diky moc.

Reakce:
Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15549 příspěvků 12.08.19 21:46

Lepší se objednat, jinak můžeš dlouho čekat ;) v případě akutních problému tě ale vezmou klidně bez objednání.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 21:48

@Tichošlápek Takže když tam přijdu, řeknu, ze mám problémy po porodu a ze mi při propuštění rekli, ze v případě problému mám jit sem, nevyženou mě? A nevíte prosim, zda je možné, ze jsou tam opravdu jen středa a čtvrtek jak je psáno na internetu? Dekuji.

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 7936 příspěvků 12.08.19 22:06

Můžeš jít i na svou gyndu ;) a jestli je to problém s únikem moči, tak to se během týdnů spraví :D

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15549 příspěvků 12.08.19 22:17
@Anonymní píše:
@Tichošlápek Takže když tam přijdu, řeknu, ze mám problémy po porodu a ze mi při propuštění rekli, ze v případě problému mám jit sem, nevyženou mě? A nevíte prosim, zda je možné, ze jsou tam opravdu jen středa a čtvrtek jak je psáno na internetu? Dekuji.

Nevyženou ;) a co vím, tak mimo ordinacni dny mne vzali právě po telefonátu - rozpadlo se mi šití po porodu. A v pohodě. Naopak v době sestinedeli bys měla jít tam a ne ke svému gyndari. Jsi ještě v peci porodnice.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 07:44

@Tichošlápek Moc děkuji! Mně právě také trápí šití..měla jsem docela velké poranění a teď mě to zas nějak začalo bolet, možná je to normální, bez bolesti to asi nejde, a taky jak se ty stehy stahujou a tlačí ven, ale radši bych to nechala zkontrolovat, když mi to je dost nepříjemné. Tak asi zítra když tam jsou tam zajedu hned na začátek ordinačních hodin. A vychází tam ven sestra? Nebo musím se někde hlásit prosím?

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15549 příspěvků 13.08.19 07:47

U vchodu je tuším taková velká kukaň, tam dáš kartičku pojištěnce a oni tě už nasmeruji dozadu do takové prostorné chodby, kde se čeká

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 08:03

@Tichošlápek Moc se ti omlouvam za tisíc dotazu. Ale to není normálně v porodnici? Tam jak je poradna a tak? Takže se jakoze nahlásim na te recepci, vid…a prosim te ještě, když si měla to siti špatně, tak ti s tím jakoze udělali něco hned? Nebo objednali na jindy?

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15549 příspěvků 13.08.19 08:11

Já myslím, ze je. Je to všechno stejný pavilon, tuším pavilon U, vlevo za dveřmi je ta kukaň, kde se hlasis sestře na příjem a vzadu pak jednotlivé ambulance. Já byla hned v prvních dveřích na urogynekologii, ale podle mne tě proste nasmeruji tam, kde zrovna bude lékař. Doporučuji ti tam fakt zavolat - jsou milí a objednají tě přímo kam bude třeba. Jinak mne objednali na zákrok za dva dny pod celkovou narkozu - záleží v jakem to mas stavu

hadraplanka
Zasloužilá kecalka 670 příspěvků 13.08.19 08:33

Moje čerstvá zkušenost, ať už na gyndě nebo v poradně - sice tě objednají, ale stejnak je to stylem, že si to pak přijdeš vysedět. Naštěstí na začátku chodby na „normální“ gyndě je těch lidí podstatně míň a jde to rychleji. Já bych prostě šla na začátku ordinačních hodin, pokud je to hodně akut vezmou tě tak i tak přednostně.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 11:15

@hadraplanka Moc dekuji. Ja prave mám ve zprávě, ze se mám objednat na kontrolu za 8 týdnu, tak jsem se včera objednala. A pak tam mám, ze v případě problému kontrola u nich kdykoliv. Tak ja tam ve středu půjdu před ordinacnima hodinama a urcite mě nevyženou doufam…prave mám hlídání jen na zítra. Horsi čekání než v poradne to určo nebude. Zhoršilo se mi to až ted. Nevím, co to je, ale radši bych aby to viděl lékař. A nahodou u MUDr. Velickeho jste někdo nebyl?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 22:50

Holky, prosim, oni jsou tam vážně jen dva dny v týdnu a k tomu jeden den sudy tyden? Co když má někdo fakt problémy, to tam prijde a oni řeknou dnes tu nikdo není? Ja myslela, ze tam někdo musí byt porad…tak nevim, zda má cenu se tam zítra vypravovat :?

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15549 příspěvků 14.08.19 07:54

Proste zvedni ten telefon a zavolej tam. Otázka pěti minut a budeš vědět

Váš příspěvek
Reklama