Urogynekologické centrum Podolí - zkušenosti

Anonymní
20.5.17 13:27

Urogynekologické centrum Podoli - zkusenosti

Dobry den, mate nekdo zkusenosti s timto centrem? Jsem tam objednana na konci cervna.
Snad cely zivot mam problem s unikem moci a po porodu je to snad jeste horsi.

Prosim o anonym. Citlive tema.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8115
20.5.17 13:40

Chodím tam ( či spíše chodila ), po prvním porodu jsem se „upsala“ na studii, takže jsem tam byla po šestinedělí, po půl roce a pak po roce. Pak se nějak dozvěděli že mám druhé dítě a pozvali si mě na kontrolu i po druhém porodu. Byly milé a v pohodě. Klidně se ptej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.5.17 14:32

Divala jsem se na net, ze tam delaji dva doktori jedna doktorka. Ja bych radsi k doktorce a taky jsem to pri objednani rekla:)

Ani nevim na co se ptat. Stydim se za tento problem, tak snad se na me nebudou divat spatne.
Ty jsi taky mela problemy s timto? Me gynekolozka rekla, ze mam nejspis stresovou inkontinenci a kdyby mi bylo 60 let, tak me rovnou posle na operaci. Ale mam 26let a predstava, ze budu mit do konce zivota tyhle problemy me vydesila. Tak jsem to zacala resit. Ale nechci jit hned na operaci, protoze bych pak nemohla rodit prirozene…
Jsem zvedava jaky postup lecby mi navrhnou.

Prosim anonym.

• Nahlásit
  • Citovat
8115
20.5.17 21:24

Nevím, proč by se na tebe měli dívat špatně. Oni se na tyto problémy specializují, je to jejich denní chléb ;). Já vždy byla u doktorky, ale jestli to byla ta samá, to nevím :oops:. Já problémy naštěstí nemám, ale upsala jsem se před 1 porodem k nějaké studií, tak mě tam 3× vyšetřili po prvním porodu a pak zjistili, že jsem rodila znova, tak jsem měla přijít na kontrolu :nevim:. Ale říkali mi, ze kdybych měla sebemenší problém, mám se objednat, že jsem u nich vedena jako pacientka. Rozhodně bych se nebála tam jít a nebála bych se mluvit i všem, co tě trápí, oni ti tam určitě pomůžou :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9614
7.2.18 22:36

Ahoj, také se tam musím objednat, sice s jiným problémem, dostala jsem kontakt přímo na MuDr Krofta tak doufám, že to bude ok, nevíte, jak se dlouho čeká na objednání a jak jsou tam otevřené ambulance, toto sem na webu nenašla. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
277
8.2.18 06:39

Ahoj, ja chodim k doktorce, ktera ordinuje jen patky a na objednani cekala mesic a kousek. Ordinace funguji kazdy den, ale na objednani. Od 8 do cca 15 hod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9614
8.2.18 10:20

@Hihi22-Ahoj,děkuji za info, počkám až budu mít výsledky od mého gyndaře a pak se tam objednám..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9614
23.2.18 10:39

Tak mě na konec přendali k Mudr Drahoňovský skrz ty cysty a na konzultaci jdu 21.3. tak jsem zvědavá, když mám jakoby dva problémy kdo to bude řešit..ale všem děkuji za info..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama