Urologická ambulance ve vojenské nemocnici Praha?

Anonymní
22.9.21 09:24

Urologická ambulance ve vojenské nemocnici Praha?

Jaké máte zkušenosti?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17891
22.9.21 10:14
@Anonymní píše:
Jaké máte zkušenosti?

Výborné. Byla jsem i hospitalizována a starali se příkladně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3746
22.9.21 11:19

Už je to téměř deset let, léčila jsem se tam ambulantně a není na co si stěžovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.9.21 15:36

@MartinaIrena @azaleila Tak s vámi musím souhlasit, příjemné jednání, krátká čekací doba, i když nejste objednaní. Dnes jsem tam byla kvůli nezabírajícím atb od jiného doktora. A až zde mi pan doktor udělal veškeré vyšetření a vypadá to, že se konečně přišlo na příčinu opakujících se zánětů močového měchýře. Věřím, že už to bude jen a jen lepší a konečně budu zase zdravá.

• Citovat
  • Nahlásit
4175
22.9.21 17:18
@Anonymní píše:
Jaké máte zkušenosti?

Ahoj, chodím do této ambulance už několik let a jsem velmi spokojená. Mám vážne urologické problémy, ale pomáhají mi je řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.9.21 17:57

@Lollitka můžu se zeptat, jestli máte chronické záněty močového mechýře? To jsem si myslela, že mám já, ale pan doktro, jako jediný mi řekl, že je to gynekologického rázu (pohl. přenosná choroba) a podivoval se nad tím, proč mi nikde nikdo nikdy neudělal ještě stěry..

• Citovat
  • Nahlásit
4175
22.9.21 18:11
@Anonymní píše:
@Lollitka můžu se zeptat, jestli máte chronické záněty močového mechýře? To jsem si myslela, že mám já, ale pan doktro, jako jediný mi řekl, že je to gynekologického rázu (pohl. přenosná choroba) a podivoval se nad tím, proč mi nikde nikdo nikdy neudělal ještě stěry..

Záněty mám pořád taky, ale mám ještě jiné 2 okruhy problémů, jeden je hyperaktivní močový měchýř, který nereaguje na žádnou léčbu a jeden tady nechci specifikovat. Ale UVN je za mě špička. Gynekologické stery na místě asi budou též, ale kdyby se nic nenašlo, tak to určitě res na urologii. Držím moc palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.9.21 20:31

@Lollitka to je starsne :( a to jíte stále ATB? :( to je šílené :( větší bolest jsem opravdu nezažila :( a to jsem toho měla dost…Držím vám moc palecky, ať se zadari a můžete žít v rámci možností komfortní život :) ja uz ztrácela i naději, že to nemá cenu takový život…

• Citovat
  • Nahlásit
4175
22.9.21 21:05
@Anonymní píše:
@Lollitka to je starsne :( a to jíte stále ATB? :( to je šílené :( větší bolest jsem opravdu nezažila :( a to jsem toho měla dost…Držím vám moc palecky, ať se zadari a můžete žít v rámci možností komfortní život :) ja uz ztrácela i naději, že to nemá cenu takový život…

Děkuji, ATB jim několikrát do roka, většinou Furolin, nebo Biseptol. Ale měla jsem půl roku cevku a to se tam uchytila Pseudomonadu a musela jsem fluorochinolony. Jinak ale se mi pořád chce na WC, vlastně chodím jen od wc k wc. Ale já ty záněty většinou mívám bezpriznakove. Vloni jsem ale dostala těžký zánět ledvin a 15 dní jsem měla infuze. Pak jsem půl roku brala Furolin. A ty to máš tedy jak? Též ti moc držím palce. A ty do UVN chodíš, nebo hledáš dobrou urologii? Já chodila na Karlak, do Thomayerky, Na Homolku a teď asi 2 roky do UVN.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.9.21 22:25

@Lollitka no mně to začalo v listopadu miny rok. Takže jsem šla k praktikovi, moc negativní (jen pH papírek), pořád ale nepříjemný pocit, takový tlak, a v březnu první zánět, ve FN Motol furolin, bez kultivace, zabral na tu akutní fázi, ale ten nepříjemný pocit, furt zůstal (jakoby nedocurani, nebo jak to popsat) a za dva měsíce zase zánět, zjištěna klebsiella a ATB ciplox, zase na řezání zabral, ale nepříjemný pocit zůstal, pak za další dva měsíce zánět a biseptol. Teď mám zase zánět a biseptol mi nezabral. Tak jsem jela na VFN, protože můj urolog(urovize) neměl čas.. a tam mě vycevkovali a poslali to na kultivaci a řekl mi, ať jdu na stery a hned, když mám žlutavý výtok.. a ATB mi zatím nedal, že až v pátek. Tak teď umírám bolestma… Snad to vydržím… Děkuju :)

• Citovat
  • Nahlásit
4175
23.9.21 16:28
@Anonymní píše:
@Lollitka no mně to začalo v listopadu miny rok. Takže jsem šla k praktikovi, moc negativní (jen pH papírek), pořád ale nepříjemný pocit, takový tlak, a v březnu první zánět, ve FN Motol furolin, bez kultivace, zabral na tu akutní fázi, ale ten nepříjemný pocit, furt zůstal (jakoby nedocurani, nebo jak to popsat) a za dva měsíce zase zánět, zjištěna klebsiella a ATB ciplox, zase na řezání zabral, ale nepříjemný pocit zůstal, pak za další dva měsíce zánět a biseptol. Teď mám zase zánět a biseptol mi nezabral. Tak jsem jela na VFN, protože můj urolog(urovize) neměl čas.. a tam mě vycevkovali a poslali to na kultivaci a řekl mi, ať jdu na stery a hned, když mám žlutavý výtok.. a ATB mi zatím nedal, že až v pátek. Tak teď umírám bolestma… Snad to vydržím… Děkuju :)

Ahoj, to mě mrzí. Ale pokud ti ve VFN řekli, že máš jit na stěry, tak třeba v tom bude i něco gynekologickeho, uvidíš. Jinak časté záněty mohou mít spoustu příčin, je potřeba vyšetřit, co za nimi může být a taky při podezření na zánět by se měla dělat kultivace, ATB se mohou nasadit naslepo, když máš akutní problémy, ale pak se ev. vymenit. Klebsiellu už jsem měla taky, ale jinak mám většinou E. Coli, nebo Enterokoka. Já mám ty proužky doma a když je tam podezření na zánět, tak hned posílám kultivaci. A ve VFN jsi byla na pohotovosti? Já jsem si tam hodně uzila. Pak jsem tam několik let chodila, byla jsem tam i hospitalizovana…ale pak se mi jejich přístup nelíbil, tak jsem odešla a v UVN za mě naprostá spokojenost. Držím ti moc palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.9.21 21:42

@Lollitka Hele já jsem byla v té ustřední vojenské nemocnici na urologické ambulanci. Já vím no, ze začátku mi je nedělali (hlavně praktik a ani motol) a teď jsem tam, kde jsem..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat