Ušil na mě manžel boudu?

Anonymní
19.2.21 18:31

Ušil na mě manžel boudu?

Ahoj holky, jdu se spíše vypovídat. A poprosím ponechat anonym. S manželem jsme 8 let, máme skoro 6 leté dítě a troufnu si říct, že naše manželství je šťastné. Ale pravda je, že jsme se v počtu dětí nikdy moc neshodli. Já jeden čas, když byly dcerce 2, tak jsem přemýšlela o druhém, manžel nechtěl, brzy jsem šla do práce a druhé dítě úplně vypustili. Mám dobrou práci, kde musím být časově flexibilní a velmi mě baví. Poslední cca rok se manžel chová ale divně. Mluví o druhém, když vidí mimino, celý se rozplývá. Je pravda, že je hodně rodinný typ. Já svou rodinu miluji, ale mám ráda i svůj pracovní život a tu svobodu od mimina. Antikoncepci neberu ze zdravotních důvodů, používáme kondomy a vždy se vytáhne včas. Teď mám 5 dní zpoždění. Včera a předevčírem mě hrozně bolela prsa a nic. Dnes jsem koupila test a zítra si ho budu dělat. Byla jsem celkem klidná, změnila jsem stravu, tak jsem zpoždění dávala za vinu spíš tomu. Dnes mě ale nahlodal muž, když jsem mu to říkala a on mi řekl, že kondomy nekontroluje a že stačí kapka a dírka v něm a je to 8o Od té doby nad tím přemýšlím a napadají mě různé představy. Vím, že mi tu nepomůžete, ale přesto bych ráda s někým o tom popsala

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31
19.2.21 18:36

Kontroluj se testy, zajdi si potom na gyndu a kdyžtak běž na miniinterupci, jemu to přece říkat nemusíš. Hlavně žij v klidu a nedělej z toho větší problém než je. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6737
19.2.21 18:37

Kondomy se kontrolují ve výrobě. Dírky v nich nejsou. Leda by tam ty díry úmyslně udělal. Ale k tomu se snad nesníží ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.2.21 18:39
@LadyDelRey píše:
Kontroluj se testy, zajdi si potom na gyndu a kdyžtak běž na miniinterupci, jemu to přece říkat nemusíš. Hlavně žij v klidu a nedělej z toho větší problém než je. :hug:
@Cenarius píše:
Kondomy se kontrolují ve výrobě. Dírky v nich nejsou. Leda by tam ty díry úmyslně udělal. Ale k tomu se snad nesníží ne?

A pujde to poznat za tak krátkou dobu zpoždění na testu? No prave to mi vrtá hlavou, že snad by takový podraz neudělal

• Citovat
  • Nahlásit
57427
19.2.21 18:41

Máš 5 dní zpoždění, udělej si test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5230
19.2.21 18:42

No to snad ne 8o to by byla od něj sprostota nejhoršího zrna

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5230
19.2.21 18:44
@LadyDelRey píše:
Kontroluj se testy, zajdi si potom na gyndu a kdyžtak běž na miniinterupci, jemu to přece říkat nemusíš. Hlavně žij v klidu a nedělej z toho větší problém než je. :hug:

Kdyžtak běž na potrat a nedělej z toho nějaký větší problém, no to je rada 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20326
19.2.21 18:46

Tak zenskym, alespon zde na webu, selhava antikoncepce bezne, tak co by nemohla jednout selhat chlapovi… :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10017
19.2.21 18:47

Ciste amatersky dotaz, kdyby tam byla dirka, tak to pri napnuti praskne cely, ne…?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
19.2.21 18:52

Paola21: Zakladatelka podle všeho neskáče radostí z představy dalšího potomka, tak co jiného k tomu napsat? Buďme realisti. :lol: Chápu, že by měl manžel právo to vědět… ale bude lepší nevědět, aby se potom další 4 roky netrápila maminka a neseděla doma na zadku, když to nechce. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.2.21 18:52
@Paola21 píše:
Kdyžtak běž na potrat a nedělej z toho nějaký větší problém, no to je rada 8o

Upřímně, myslím si, že bych to nezvládla dát pryč. Ale neumím si to vůbec představit :( Jsem takto spokojená. Nevím, jak jinak bych se měla chránit. Podvazovat se mi nic nechce, jelikož jsem stále mladá, je mi 31 let a člověk nikdy neví. Ale jako klepou se mi docela ruce, jak sem píšu. A vůbec nechci, aby tam ty dvě čáry byly.

• Citovat
  • Nahlásit
1164
19.2.21 18:53

Přece se nemusíš vzdát práce, může jít případně muž na rodicak. :) Kdyby se ten test potvrdil… Na potrat bych nešla, ale je fakt, že by mo hodně vrtalo hlavou, jak se to mohlo stát, ještě když to tak blbě naťukl.. Že mohla být v kondomu dírka :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25639
19.2.21 18:54

Hele pokud nemáte kondom od začátku až do konce, tak to možný klidně je

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1164
19.2.21 18:55
@Anonymní píše:
Upřímně, myslím si, že bych to nezvládla dát pryč. Ale neumím si to vůbec představit :( Jsem takto spokojená. Nevím, jak jinak bych se měla chránit. Podvazovat se mi nic nechce, jelikož jsem stále mladá, je mi 31 let a člověk nikdy neví. Ale jako klepou se mi docela ruce, jak sem píšu. A vůbec nechci, aby tam ty dvě čáry byly.

Já používám Pharmatex. :) Není to 100%, ale to ani ten kondom. :)

Příspěvek upraven 19.02.21 v 18:55

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3238
19.2.21 18:55
@Lucie_Sx píše:
Ciste amatersky dotaz, kdyby tam byla dirka, tak to pri napnuti praskne cely, ne…?

Myslím, že kdyby byla nahoře v té špičce, tak ne, kdyby tam byla dira větší tak by to bylo určitě i vidět

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat