Usíná jen ve vibrujícím lehátku

70
23.7.13 11:17

Usíná jen ve vibrujícím lehátku

Maminky, mám problém, mám 6 týdenní miminko a nechce mi spát nikde jinde než ve vibrujícím lehátku, když usne a položím do postýlky, tak spí, ale usínat mi v ní nechce, dudlík mi vyplivuje. Když ji po krmení položím do postýlky, tak za chvilinku vyplivne dudlík a začne řvát, ale v lehátku je klidná a za chvilku usne. Vím, že to není moc dobrý a to lehátko bych chtěla omezit, ale jak, když jen v něm je klidná?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58599
23.7.13 11:21

Proč to není moc dobré? jinak je to jasné, je jí tam dobře, připomíná to pobyt v děloze - když jsi chodila, tak to s ní taky hušalo ;) já bych ji tam klidně nechala usínat, lepší, jak aby si zvykla na nošení a usínání na rukou :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3781
23.7.13 11:24

@Monynka To ji přejde, Aduš to měla taky tak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3409
23.7.13 11:26
@martina.se píše:
Proč to není moc dobré? jinak je to jasné, je jí tam dobře, připomíná to pobyt v děloze - když jsi chodila, tak to s ní taky hušalo ;) já bych ji tam klidně nechala usínat, lepší, jak aby si zvykla na nošení a usínání na rukou :think:
:palec: věř že je cokoli lepší než usínání na rukou(sice některé maminy upřednostňují na rukách(i ti určitě napíšou) ale pro mě po zkušenostech s prvním klukem je to absolutně nepřijatelné :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Sandra752
23.7.13 11:27

Já bych to lehátko nechala. Třeba časem omezila trošku ;) Je malinká, chce jistotu bezpečí a ne jí dát do otevřeného klidného prostoru :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Sandra752
23.7.13 11:28

Já Natálku učilahned napostýlku, nebo lehátko…lepší toto než nosit :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
31695
23.7.13 11:28

Neřeš to. mě starší usínal doma zase zásadně uhoupáním v autosedačce..a vyrostl z toho ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22691
23.7.13 11:42

Co bych za to dala :) Jeslti jí to vyhovuje, nech ji. Ona zase časem přijde na něco jinýho :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mončís
23.7.13 11:45

Já jsem se tady taky ptala jestli je špatné když mi malá usne přes den jen v lehátku..no a dnes jí je půl roku, a dám jí do postýlky a usne hned.. takže bych jí tam klidně nechala, ono jí to tam přestane bavit..taky jsem se bála, aby to pak nevyžadovala třeba v půl roce a nějak se to pak zlomilo když byla aktivnější a dnes ho má jen na hraní.. takže jí tam nech, alespoň někde ti spí :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
4657
23.7.13 11:53

Naše tak taky usínala…dnes je jí 7měsíců a usíná sama v postýlce, jen jí tam položím a odejdu a za chvíli spí…ale těch způsobů usínání bylo!!…neboj, to přejde a klidně jí nech to lehátko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22691
23.7.13 11:53

A když ji pak dáš do postýlky, tak to je úplně v pohodě :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70
23.7.13 12:11

Paráda, já myslela, že mě ukamenujete, že je to to nejhorší, co se může dítě naučit a kokám, že tedy nejsem sama:D U prvního dítěte to neznám, usínal normálně sám v postýlce od narození, takže jsem se polekala teďka:))
;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6266
23.7.13 12:15

Bud rada, ze usina sama v lehatku. Me mala neusinala vubec nikde :lol:, potom si zvykla na houpacku, pres den jinde ani ranu. Prohoupala se az do 9ti mesicu, uz jsem si tez rikala, ze s tim budu muset neco udelat. Ale podarilo se mi chytnout spravny okamzik a bez jedineho revu, zacala pres den spat v postylce. Nandala jsem ji tam spaci decky, na ktere byla zvykla a houpacku teda porad poustim, je zvykla na tu hudbu :lol:, ale spi v postylce. Ona ta hudba ma i vyhodu, ze ji pak nevzbudi kazde tuknuti v byte, jako kdyz je ticho. Takze ja jsem spokojena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22691
23.7.13 12:19

@Monynka Mě neusne jinak než v šátku a večer a v noci u prsa… Když jsme s ní byli na pohotovosti, tak mi doktorka radila samé takové „nevhodné“ věci ;) díky za ni, jiný doktor by tě s plačícím miminem poslal někam, tady ta má za sebou podobnou zkušenost a poradila mi výborně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10075
23.7.13 12:23

Ja bych ji tam klidně nechala spinkat hlavně, že spinká co ja bych dala před rokem za takove lehatko :mrgreen: a klidně pořad vibrovala :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama