Usínáme na břiše v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lesanka22
Kecalka 115 příspěvků 12.12.18 00:16
Usiname na břiše v těhotenství

Ahoj děvčata, možná divná otázka, ale Ka teď hrotim úplně vše :D jsem zvykla usinat a spát na břiše, jinak to ani neumím zatím jsem 12tt nemám žádné bříško..ale bojím se aby to i do budoucna nemohli miminku nějak ublížit či omezit? Pomalinku se učím usinat na boku ale je to boj :lol: :?

Přečtěte si článek: Škodí spaní na břiše v těhotenství?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Veru1987
Ukecaná baba ;) 1724 příspěvků 12.12.18 00:19

Já spala na břiše dlouho, později jakoby na boku ale co to šlo stejně spíše na břiše. Mě to tak táhlo, já to jinak neuměla. A miminko uplně v pododě. Dceři jsou 2,5

Danulinka16
Závislačka 2561 příspěvků 12.12.18 00:20

Ahoj,já si pamatuju,že u prvního jsem břicho vzdala asi kolem 16 tt,ted jsem už 30tt a nějak to na tom boku nedávám,tak si dám polštář mezi nohy a stejně se na to břicho trošku jakoby navalím :oops: …Bůh ví,co dělám,když spím :o

ElisC
Zasloužilá kecalka 993 příspěvků 103 inzerátů 12.12.18 00:24

Do 20.tt jsem spala jen na břiše, později na boku, ale hodně jsem se opírala o břicho.

beruska9
Extra třída :D 11311 příspěvků 12.12.18 00:53

Dokud ti to nevadi, tak je to ok…ja v prvnim nemohla spat na brichu hrozne brzy, nez jsem vubec nejake bricho mela, vadilo mi to…zato u druheho jsem si paradoxne s vetsim brichem klidne lehla, pak tak nejak na polobok, podlozena polstarem…ono az ti to bricho vyskoci, tak si na nej nelehnes ;)

solip
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 12.12.18 01:15

Ptala jsem se na to gynekolozky, kdyz jsem cekala prvniho syna a ta mi rekla, ze dokud je to pohodlne, muzu tak klidne spat. S prvnim jsem tak spala cca do 20. tt, s druhym jsem urcity diskomfort zacala citit az kolem 35. tt a obe deti jsou zdrave. Telo ti rekne, az to uz nepujde :)

Leviatan
Závislačka 3181 příspěvků 12.12.18 02:45

mě postupně začalo tlačit to břicho a bylo to hodně nepříjemné, tak si myslím že si to řekne samo, až ti ten tlak bude nepříjemný… když byly cítit pohyby tak když jsem trochu víc nalelhla na to břicho tak se mimčo mohlo zbláznit jak se mu to evidentně nelíbilo… už se těším po porodu na ležení na břiše zase :-)

Muminek2019
Stálice 93 příspěvků 12.12.18 03:44
@Lesanka22 píše:
Ahoj děvčata, možná divná otázka, ale Ka teď hrotim úplně vše :D jsem zvykla usinat a spát na břiše, jinak to ani neumím zatím jsem 12tt nemám žádné bříško..ale bojím se aby to i do budoucna nemohli miminku nějak ublížit či omezit? Pomalinku se učím usinat na boku ale je to boj :lol: :?

Neboj, az se to mimcu nebude libit da ti vedet :lol: ja spim na boku a kdyz se vic nakulim na brisko,tak jsem odmenena dobre mirenyma kopancema do zeber a rychle se srovnavam :mavam:

kve-tinka
Kelišová 5268 příspěvků 12.12.18 06:32

:lol: fakt tohle nekdo resi a boji se o miminko?? Usinam v tzv.stabilizovane poloze,coz je neco mezi brichem a bokem. Prvni tehu bez problemu,ted taky. Ve vyssim stupni jsem byla omotana kolem kojiciho polstare. ;)

Ivčis
Závislačka 4407 příspěvků 12.12.18 07:25

Do konce těhotenství ti to jistě nevydrží. Ja jsem 29tt a na břicho si lehnu jen ve vaně plné vody a je to taaaak příjemné.

Danulinka16
Závislačka 2561 příspěvků 12.12.18 07:31
@kve-tinka píše: :lol: fakt tohle nekdo resi a boji se o miminko?? Usinam v tzv.stabilizovane poloze,coz je neco mezi brichem a bokem. Prvni tehu bez problemu,ted taky. Ve vyssim stupni jsem byla omotana kolem kojiciho polstare. ;)

Tak rozhodně dle mého menší blbost,než tu řešit,jestli smím párek nebo né … :think: …Já jsem zdravotní sestra a taky mě to napadne,jestli tím mimcu nemůžu ublížit,jestli mu třeba nemačkam hlavu nebo někde nepriskrtim pupečník :) :nevim:

malone.v
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.18 07:53

@Lesanka22 já spím na břiše a jsem v 16. týdnu, Budu tam spát, dokud to půjde :-)

kve-tinka
Kelišová 5268 příspěvků 12.12.18 08:30

@Danulinka16 ja jsem taky sestra a tohle jsem neresila. Proste telo si rekne,kdy a jak mu to je nepohodlne. ;) i kdyz ano,diskuze “muzu rumove kulicky?” Me rozsekala vice :mrgreen:

Annabela11
Závislačka 4206 příspěvků 12.12.18 09:49

@Lesanka22 Dr řekla že spát na břiše do 3m pak už ne…já také spím na břiše ale v těhotenství mi to byo nepříjemné…

Lesanka22
Kecalka 115 příspěvků 12.12.18 10:05

@kve-tinka myslím ze lidi řeší daleko větší hlouposti ..čekám první dítě a chci aby bylo vše v pořádku …a pokud ti to přijde absurdní nechápu proč se vubec vyjadřuje :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama