Reklama

Usínání miminka - schovává si hlavičku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LucieDom
Povídálka 14 příspěvků 01.12.17 17:26
Usínání miminka - schovává si hlavičku

Ahoj maminky :kytka: mám 5měsíčního chlapečka a poslední dobou usíná tak, že zaboří hlavičku do matrace. Samozřejmě ho otočím buď zpátky na záda, nebo alespoň vrátím trošku na bok, ale když ho jdu zkontrolovat tak je zpátky. Mám zapnutý i monitor dechu. To samé když mi usne v náručí, tak si zaboří čumáček. Chtěla bych se zeptat jak ho toto odnaučit? Děkuji za odpovědi.

Reklama

Reakce:

Rive
Ukecaná baba ;) 1011 příspěvků 01.12.17 17:31

Proč odnaučit? Dcera už od porodnice musela mít někde zavrtanou hlavu, časem ji to přešlo.

LucieDom
Povídálka 14 příspěvků 01.12.17 17:34

@Rive bojím se, aby se mi neudusil. Je to mé první dítě tak nevím, zda je to normální :nevim:

unuděná
Kelišová 5429 příspěvků 1 inzerát 01.12.17 17:34

Taky na tom nevidim nic spatneho.Me se dcera sprajcuje dodnes (2,5r) do rohu postele a oblicej zabori bud do plysaku nebo polstare ;) monitor mas, tak neplas ;)

Petistaaa
Kecalka 217 příspěvků 01.12.17 18:38

Je to uplně normální, zkus mu dát obyčejnou látkovou plenku dá si jí uplně k nosánku děti z toho mají dobrý pocit

alisekR
Kelišová 5041 příspěvků 01.12.17 18:42

Plenu na čumec, jediné řešení. Naše děti se tak taky ušmudlávaly :mrgreen: Je to normální.

blanula19
Závislačka 3603 příspěvků 01.12.17 19:04

Náš malý to dělal taky a nakonec to dopadlo tak, že spal v pytly a ještě měl v postýlce menší larisu, ke ktéra se muchlal. Vydržlo mu to dodnes (16 m.). Nepotřebuje na spaní hračky a kolikrát se obejde i bez dudla, ale baz dečky neusne.

LucieDom
Povídálka 14 příspěvků 01.12.17 19:09

Děkuji vám moc za uklidnění :srdce:

Petumilka
Povídálka 17 příspěvků 01.12.17 20:05

Miminka si to prý pamatují z bříška, kde měly taky „něco“ přes obličej. Tak je to uklidňuje a je jim to příjemné ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Kočkovi bagrují na Olšanech: Obří kráter, tuny mramoru i stěhování hrobů!

Jsou to manévry jak za císaře pána. Kvůli rozloučení s Janem Kočkou (†28),... číst dále >

Kristelová si během soudu s Řepkou změnila jméno! Neuměla ale vysvětlit proč

Osm let natvrdo. Až na tak dlouho si může Tomáš Řepka jít sednout za... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >