Ušití nepadací deky z vlastní látky

4.6.21 01:50

Ušití nepadací deky z vlastní látky

Dobrý den,
prosím dokázal by mi někdo pomoci??už jsem docela nešťastná :think: koupila jsem krásnou sadu do kočárku..jediné co v sadě chybí je nepadací deka, rozhodla jsem se ji tedy dokoupit a aby byla ve stejném vzoru :) zjistila jsem ale, že zrovna tento vzor látky je starší a již se neprodává :( nikdo jí již neměl až konečně jsem našla paní které kousek látky zbylo..jenže paní deky do kočárku nešije :( byla ale nakonec tak zlatá, že mi látku prodala a já bych teď potřebovala sehnat někoho kdo by mi z té látky tu deku ušil :srdce: jenže většina dílen mi to nechce udělat že šijou jen z vlastních látek :,( prosím prosím nevíte někdo o někom, kdo by byl ochotný mi jí z vlastní látky zhotovit??děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8332
4.6.21 06:06

Nemáš v okolí švadlenu, která upravuje oděvy. Takovou máme a šíje cokoli.
Nevím, v jaké dílně jsi byla, ale toto mi přijde divné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3601
4.6.21 06:38

@Therezka2808
To je jak pohádka o kohoutkovi a slepičce :)

Na fb tam je všechno i švadlenky, možná i tady bude nějaká šikulka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1748
4.6.21 07:20

FB skupin o šití je spousta a ve většině se toto řeší zcela běžně. Zkus to tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2180
4.6.21 07:45

Zaregistruj se na fler.CZ a zadej si tam poptávku, jistě se ti nekolik ochotných svadlenek ozve ;) výhodou je, ze tam mají vystavené svoje věci, takže vidíš, co šijí a jaká mají hodnocení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.6.21 16:09

@bublinek @DanielaD @Midaku @Semtex v okolí nikoho nemám bohužel a přes fb už to zkouším skoro měsíc a ještě jsem nenašla nikoho kdo by byl ochotný :( všichni chtějí šít jen ze svých látek :( tak jestli víte o někom, kde a na koho na fb se mám obrátit, budu ráda :) ještě takový detail..mám jen tu vrchní látku a potřebovala bych tedy, aby zbytek materiálu na deku byl od nich :think: zkusím na tom Fler.cz ještě..nakonec si koupím jinou a přešiju si asi tu vrchní látku :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat