Uspání a relaxace v jednom

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
terezkaaa1993
Povídálka 32 příspěvků 09.02.19 11:54
uspání a relaxace v jednom

Ahojky holky máte nějaké finty které na vaše děti zaručeně fungují když jsou tak unavené až jim nejde usnout?:) já třeba chodila do bříšních tanců a tak malou vemu do náruče a pustím si písničky a tancuji i sní malá mi během 5 minut odpadne a krásně spinká je mi to jasné že mi sem hodně lidí napíše že si ji učím špatně ale někdy je to prostě potřeba a i já se tím tak nějak zrelaxuji :)

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a scenáristu Mostu! Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce redaktora Expresu předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >