Uspávání 7měsíčního miminka v náruči

20.11.20 22:08

Uspávání 7m miminka v náruči

Ahoj mám dotaz.
Mám 7m miminko.. do ted mi spalo v postýlce krásně jen jsem malého položila, chvilku u něho byla a usnul. Ale poslední 3 dny když ho položím strašně plaká a neusne at dělám co dělám strašný pláč.. musím ho uspat v náruči a počkat až usne a položit do postýlky. (Zoubky nám nerostou) Celou noc spinká jen 1 se probudí na papaní a zase usne. Někdy vydrží i celou noc. Nějaká rada jak ho to odnaučit a nebo proč tak najednou? :mavam: Děkuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1235
20.11.20 22:15

Pokud ho nechceš nechat vybrečet, tak jediná rada je to přetrpět. Děti občas přestanou dělat věci na které jsme u nich zvyklí bez jakéhokoliv důvodu ;) Chce tě mít u sebe tak pláče, zkoušej ho tam dávat jak si byla zvyklá a buď se jednou zas chytne a usne sám nebo musíš najít nějakou jinou metodu jak ho uspávát pokud je ti to momentálně nepohodlné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.11.20 22:21

@PeBa12 Vybrečet jsem zkoušela a to nepomohlo a dlouho jsem to nevydržela jak plakal :( není mi to nepohodlné ale určitě bych chtěla aby si zase zvykl usínat v postýlce sám :roll: no budu zkoušet každý den a uvidime zda zase začne usínat tak jako dřív :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5220
20.11.20 22:24

Dcera mela taky takový období… Trvalo to chvilku… Obcas to má i teď když ji rostou zuby, něco ji trápí, usne mi v náručí. Jinak já si ji naučila večer usínat u flašky, takže ji položím, dám mlíko, a když je v pohodě tak usne hned co ho vypije.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1235
20.11.20 22:30
@janulinka22 píše:
@PeBa12 Vybrečet jsem zkoušela a to nepomohlo a dlouho jsem to nevydržela jak plakal :( není mi to nepohodlné ale určitě bych chtěla aby si zase zvykl usínat v postýlce sám :roll: no budu zkoušet každý den a uvidime zda zase začne usínat tak jako dřív :mavam:

Držím pěsti :mrgreen: Neboj tyhle děcké výstřelky znám moc dobře :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4486
20.11.20 22:43
@janulinka22 píše:
@PeBa12 Vybrečet jsem zkoušela a to nepomohlo a dlouho jsem to nevydržela jak plakal :( není mi to nepohodlné ale určitě bych chtěla aby si zase zvykl usínat v postýlce sám :roll: no budu zkoušet každý den a uvidime zda zase začne usínat tak jako dřív :mavam:

Jak dlouho jsi ho nechala vybrečet?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.11.20 22:51

@Veru1987 jak dlouho na minuty to nevím ale opravdu jen chvilinku malou.. nejsem zastánce toho abych nechala miminko vybrečet :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5280
20.11.20 22:56

Mimčo chce jen tvoji blízkost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4486
20.11.20 22:57
@janulinka22 píše:
@Veru1987 jak dlouho na minuty to nevím ale opravdu jen chvilinku malou.. nejsem zastánce toho abych nechala miminko vybrečet :mavam:

Tak potom jedině uspávání… mi dcera usínala sama… a pak zlom asi 4m… tak jsem nechala brečet.. po minutce přišla dala dudlík…odešla…brečela…vzala k nám… vrátila do postýlky…brečela…dudlík…odešla… nechala brečet dvě minuty…dudlík… a asi to trvalo i 20 minut a usla… usla vyčerpáním…hnusné, tvrdé asi joooo! Ale tři dny a pohoda zase zpátky. Takže bud budeš uspávat nebo to uděláš tvrdě! A já jsem ráda že jsem to tehdy dala tvrdě…dceři jsou 4,5 roku a spí sama, usíná po přečtení pohádky sama už před 20 hod… ale jsou dny kdy mě uprosí, jsou nemoci, nebo i špatné dny… nejsem tyran… a třeba jde k nám do ložnice. Ale z 97% večeru spí u sebe v pokojí. Mimo opravdu horeček a pod… to spí se mnou!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
640
20.11.20 23:03
@janulinka22 píše:
Ahoj mám dotaz.
Mám 7m miminko.. do ted mi spalo v postýlce krásně jen jsem malého položila, chvilku u něho byla a usnul. Ale poslední 3 dny když ho položím strašně plaká a neusne at dělám co dělám strašný pláč.. musím ho uspat v náruči a počkat až usne a položit do postýlky. (Zoubky nám nerostou) Celou noc spinká jen 1 se probudí na papaní a zase usne. Někdy vydrží i celou noc. Nějaká rada jak ho to odnaučit a nebo proč tak najednou? :mavam: Děkuju

Dceři je 18mesicu a uspávání ji v náručí a u prsu (někdy v leze v posteli) pořád. Mysleli jsme, že potřebuje kontakt nebo to jsou zuby. Moje ségra mi jednou řekla, ať se nevymlouvam na zuby :cert: :cert: asi myslela, že je Anička rozmazlená. Narozdíl od její perfektní vymodlený holčičky, kterou v roce skoro už nekoji a jede vše podle tabulek :nevim: Nakonec se nam z toho všeho vyklubali nefrologicke problémy. Ještě pořád al se nevíme, co jí je. Čekáme na vyšetření.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.11.20 23:08

@BMRL tak ať je hlavně malička v pořádku a vše dopadne dobře :kytka: :kytka: :andel: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17091
20.11.20 23:52
@janulinka22 píše:

ja uspavam sveho 10m syna od porodnice v naruci. Kdyz je unaveny a spat se mu chce, je schopny zalomit do 5min. Jak dlouho trva ho uspat? Pokud to je par minut, neresila bych to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.11.20 04:04

@warita u nás je to déle.. u nás je to tak půl hodky i dýl :palec: určitě mi to nevadí uspávat v náruči. :kytka:
Ale nechci aby si taky na to zvykl :mavam: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9805
21.11.20 06:35
@janulinka22 píše:
@Veru1987 jak dlouho na minuty to nevím ale opravdu jen chvilinku malou.. nejsem zastánce toho abych nechala miminko vybrečet :mavam:

Měla jsem to podobné, také jsem neměla srdce nechat vybrečet. Nicméně dcera před spaním dělala vylomeniny, dudlík vyplivavala, jak mohla se po postýlce pohybovala, denně uspavani pul hodiny… A tak nastoupil přítel se svými výchovnými postupy. Ať malou pouze položím do postýlky, dám pusu a odejdu. A hlídal mě abych tam nešla. První den rvala asi 14min a usnula. Druhý den rvala ani ne minutu, než jsem odešla. Od té doby usíná naprosto v pohodě a přijde mi i taková veselejší. Zkratka ví, že když jí dám do postýlky má spinkat a nezkousi se dostat ven, i když je evidentně unavená, jako dřív. Takže nám to třeba pomohlo. Ale řeknu ti také jsem trpěla když křičela.
Nicméně u vás bych zkusila ji dát pár dnů, třeba ji jen něco „preletlo přes nos“, zkus ji pokládat jak jste byli zvyklí dříve. A uvidíš, když bych to pokračovala, zvaž i jiné možnosti… :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama