Uspávání pomocí babycalmu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

spirig
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 01.01.18 21:32
uspavani pomoci babycalmu

Ahoj holky, mala trpi na prdiky vzdy pred spanim. Kamaradka mi poradila kapicky babycalm. Davam 10 kapicek pred jidlem a jeste par kapek kdyz usina. Vzdy ji to skvele zklidni a lepe tim usne. Jen se mi zda, ze ty kapicky uz vyzaduje, bez nich neusne. Je mozna zavislost? Myslite, ze v pozdejsim veku usne i bez nich? Kapicky uzivame cca 2mesice. Male jsou ted 4mes. Dekuji za reakce

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Pocahonta
Kecalka 225 příspěvků 01.01.18 21:39

Tak to zkus postupně redukovat.. Nebo jak se bude tvářit, když jí to nedáš… Ale nebála bych se toho, je ještě malinká… Navíc Babycalm jsou myslím založeny pouze na přírodních látkách, ne? Já jsem je používala jen u dcery - když měla jako malé miminko hysterčák, tak zafungovalo dát na dudlík jednu kapičku a byl na nějakou dobu klid:-)

chaela
Ukecaná baba ;) 1377 příspěvků 2 inzeráty 01.01.18 21:40

Jak je to u Babycalmu nevim, ale ja jsem dve deti odchovala na Espumisanu. Zvlast starsiho, ten ho dostaval pred kazdym jidlem nekolik mesicu. Vysazovala jsem pak postupne, vzdy jsem ubirala pocet kapek, az se doatala na nulu. Tak to zkus taky tak. Ale ve 4 m bych jeste pockala, jsku deti, co je bricho trapi dlouho.

spirig
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 01.01.18 21:45

Vecer zacne brecet, kroutit a ruce ji strasne jezdi. Kdyz ji dam kapicky na dudak, zklidni se a cca do 20 minut usne. Jen dneska bylo videt, jak se tesi na kapicky…docela me to vydesilo. Kdyz ji je nedam, tak rve a mrska sebou. Zkusim stale vice redit, treba ji oblafnu…dekuji

spirig
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 01.01.18 21:48

Prave mezi jidly kapicky vubec nevyzaduje, kdyz nedam, nevadi ji to. Jen vecer na usinani, to je uplne z nich paf.

pikola
Neúnavná pisatelka 19424 příspěvků 01.01.18 21:56

Nejsou náhodou sladké? Bude se jí spíš líbit ta chuť než účinek.

anndol
Nováček 1 příspěvek 01.01.18 22:04

Vubec se toho neboj. Mela jsem uplne to stejne. I pres den v kocarku. Vzdycky, kdyz se mu kaplo na dudlik, tvaril se jako fetak, ale zabiralo to na ten nejvetsi rev. Uklidnilo ho to. A pak najednou ze dne na den to prestalo pusobit. Nekdy kolem 5-6 mesice, kdyz se zacalo s prikrmy. Zadny postupny omezovani, skoncilj jsme s tim ze dne na den. Tak bych se toho nebala. Lepsi nez rev;)

Lucinka1986
Kecalka 350 příspěvků 01.01.18 22:12
@anndol píše:
Vubec se toho neboj. Mela jsem uplne to stejne. I pres den v kocarku. Vzdycky, kdyz se mu kaplo na dudlik, tvaril se jako fetak, ale zabiralo to na ten nejvetsi rev. Uklidnilo ho to. A pak najednou ze dne na den to prestalo pusobit. Nekdy kolem 5-6 mesice, kdyz se zacalo s prikrmy. Zadny postupny omezovani, skoncilj jsme s tim ze dne na den. Tak bych se toho nebala. Lepsi nez rev;)

U nás úplně totéž :lol:

spirig
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 01.01.18 22:15

Fakt? Bezva…to je super. Moc vam dekuji, uf, nejsem jedina.

Hrozina
Kecalka 330 příspěvků 01.01.18 22:25

Taky jsem jimi uklidňovala. ????

Hrozina
Kecalka 330 příspěvků 01.01.18 22:26

Ty otazníky tam být neměly.

Lucie.Kusa
Stálice 63 příspěvků 01.01.18 22:33

Ahoj, myslím, ze jí jen chutnají :-) Jsou přírodní žádná závislost by nemela vzniknout. :-)

Jana206
Nadpozemská drbna 26539 příspěvků 01.01.18 22:36

Espumisan a baby calm je to same, jen to vyrabi jina firma :nevim: Je to sladké, pravdepodobne ji to chutna. Davam podle potreby, zadne postupne vysazovani atd. Klidně jeden den ano a dalsi tri dny ne.

enny3
Extra třída :D 13656 příspěvků 01.01.18 22:38
@spirig píše:
Ahoj holky, mala trpi na prdiky vzdy pred spanim. Kamaradka mi poradila kapicky babycalm. Davam 10 kapicek pred jidlem a jeste par kapek kdyz usina. Vzdy ji to skvele zklidni a lepe tim usne. Jen se mi zda, ze ty kapicky uz vyzaduje, bez nich neusne. Je mozna zavislost? Myslite, ze v pozdejsim veku usne i bez nich? Kapicky uzivame cca 2mesice. Male jsou ted 4mes. Dekuji za reakce

Ježiš miminko bolí bříško, tak proč jí to nedat- sebe by přece taky nikdo netrápil bolestí, tak proč trápit miminko, dávej kapičky, třeba tyhle, podle návodu a bude jí dobře, taky to dělám. Viděla jsem párkrát jedno velmi neurotické dítě a maminka říkala, že trpěl na prdíky a že mu nic nedávali, že jí to nenapadlo 8o, že řval třeba 20 hodin denně, chudák, syn teda taky byl uplakanej, ale tohle.

Limi123
Závislačka 3653 příspěvků 01.01.18 22:41

Take jsme synovi davali Espumisan nebo BabyCalm -krome kapani do pusinky i na dudlik, je to sladke, mel rad tu chut a aspon obcas chvili nebrecel.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >