Uspávání za domem v době pracovní neschopnosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Danča_87
Kecalka 322 příspěvků 02.12.17 09:49
Uspavani za domem v dobe pracovni neschopnosti

Dobry den,

mam dotaz, se kterym si nevim rady. Jsem na PNce + mam dceru 2 roky. Vychazky mam 9-12 a 15-18. Dokud se dcera kojila, tak to slo a v mezidobi mi nejak usnula. Ted spi jen v kocarku, kdyz s ni venku 20 min. pojezdim. Obcas mi ale do tech 12 hod. nezaspi, coz je o vikendu problem, protoze manzel je vetsinou v praci a musela bych s ni jit ven mimo vychazky. Dotaz zni - je nejake metrove rozpeti kolem panelaku, ve kterem se mohu pohybovat nebo mam oproti rodinnemu domu proste smolika a musim byt doma? Mohla bych sice nechat upravit vychazky, ale kvuli krouzkum by to v tydnu zase nevychazelo. :( Nechci riskovat, protoze kontroly chodi i na tehotne, lidi s uriznutymi prsty apod.

edit: Pls fakt nereste uspani v kocaru, zajima me predmet dotazu a to jestli existuje metrove rozpeti ci nikoli? Dohledala jsem na netu, ze zahrada u RD nevadi, ale kolem panelaku se nemuzu motat, takze je tato diskuze jiz bezpredmetna. Vypinam upozorneni a dekuji za diskuzi. Hezky den vsem :kytka:

Příspěvek upraven 02.12.17 v 15:53

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12508 příspěvků 1 inzerát 02.12.17 09:51

Máš smůlu metrové rozpětí vycházek není, ale ten výraz mě fakt pobavil

Danča_87
Kecalka 322 příspěvků 02.12.17 09:53

@ka2ka Kamaradka tvrdila, ze 200 metru od domu ok, ale to jsem rikala, ze je hovadina, protoze to by vychazky postradaly smysl.

ka2ka
Extra třída :D 12508 příspěvků 1 inzerát 02.12.17 09:56

@Danča87 to je blbost, pokud přijde kontrola musíš být doma jak pak by tě honili kolem baráku, když tě navíc ani neznají? Známý přišla kontrola přesně ve dvě hodiny ona se vracela za dvě minuty dvě domů a viděla je jak na ní čekají opravdu nevěřím tomu co říkala kamarádka

pikola
Neúnavná pisatelka 18737 příspěvků 02.12.17 10:05

Musíš slyšet zvonek a přijít otevřít.. Jak daleko budeš je tvoje věc.

Včelička992
Závislačka 3309 příspěvků 02.12.17 10:07
@ka2ka píše:
@Danča87 to je blbost, pokud přijde kontrola musíš být doma jak pak by tě honili kolem baráku, když tě navíc ani neznají? Známý přišla kontrola přesně ve dvě hodiny ona se vracela za dvě minuty dvě domů a viděla je jak na ní čekají opravdu nevěřím tomu co říkala kamarádka

me by zajimalo, jak se to treba resi, kdyz ma nekdo rodinny dum se zahradou a treba by byla ta dotycna stim kocarkem taky za domem a prisla by kontrola.

Netopirek
Echt Kelišová 7625 příspěvků 02.12.17 10:13

Mimo vycházky nesmíš opustit byt. Můžeš si nechat vycházky změnit a nebo zkusit uspat v kočárku v bytě

ugluk
Hvězda diskuse 41846 příspěvků 02.12.17 10:14

Musí jim přijít otevřít. Když nepřijde, tak je ve výsledku asi jedno, jestli tvrdě spala, uspávala na terase z druhý strany domu nebo byla na druhým konci zeměkoule. Prostě musí nějak dokázat, že byla doma (nebo u doktora) a nenapadá mě jiný způsob „důkazu“, než jim otevřít (dveře, branku od zahrady), nebo jo?

vokishka
Extra třída :D 12003 příspěvků 02.12.17 10:15
@Včelička992 píše:
me by zajimalo, jak se to treba resi, kdyz ma nekdo rodinny dum se zahradou a treba by byla ta dotycna stim kocarkem taky za domem a prisla by kontrola.

Pokud by normálně přišla otevřít nebo otevřel někdo jiný a dotyčný hned přišel, neměl by být problém. Jde ó to, že kontrola nebude běhat kolem paneláku a zjišťovat, jestli tam náhodou kontrolovany nejezdí s kočárkem.

Netopirek
Echt Kelišová 7625 příspěvků 02.12.17 10:15
@Včelička992 píše:

Musí slyšet zvonek.

Oplatečka
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 02.12.17 10:17
@Včelička992 píše:

Nechala jsem otevřené dveře na zahradu a pohybovala se v přední části zahrady abych zvonek slyšela…lidé s velkým pozemkem mají zavedený zvonek až třeba pod pergolu nebo na terasu…

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 61988 příspěvků 3 inzeráty 02.12.17 10:24
@Včelička992 píše:

No, pokud bude mít na plotě bezdrátový zvonek a druhou část v kapse, tak bude vše OK, protože kontrole přijde otevřít a oni kulový vědí, odkud přišla.

ka2ka
Extra třída :D 12508 příspěvků 1 inzerát 02.12.17 10:30

@Včelička992 tak pokud uslyšíš zvonek u branky a projdeš barákem tak nikdo nebude vědět že jsi venku, ale pokud neotevřeš tak pro ně doma nejsi i kdyby jsi seděla na wc

Poison Eve
Ukecaná baba ;) 2413 příspěvků 02.12.17 11:05

Na zahrade muzes byt dle libosti, pokud slysis zvonek a prijdes otevrit. Pokud tedy zrovna nemarodis se zadama a nenacapou Te, jak na zahrade budujes zahradni domek a michas beton.

iziwolvie
Kecalka 374 příspěvků 02.12.17 12:01

Otec kamarádky byl na nemocenské, šel hodit slepicím zbytky na dvorek. Mezitím přišla kontrola, on je to na tom dvorku neslyšel a neotevřel. I když byl pryč pár minut, podle nic nebyl doma a měl smůlu. :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohdalová své miliony už asi neuvidí. Bankéř, který jí prodal obrazy, utekl na exotický ostrov

Před rokem se zjistilo, že Jiřina Bohdalová naletěla podvodníkovi, bývalému... číst dále >

„Kazatel“ Klus se lidem začal zajídat: Nepolitikař a jen zpívej, vzkazují mu!

Najít tu správnou míru. To kdyby Tomáš Klus (32) uměl, nemusel by teď řešit,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama