Úspěšná změna oboru po mateřské

212
10.2.16 16:42

Úspěšná změna oboru po mateřské

Milé maminky,

zajímalo by mě, která z Vás na mateřské, respektive před jejím nástupem cítila, že do bývalé práce už se nechce vrátit (syndrom vyhoření apod.) a chce začít dělat něco úplně nového? Povedlo se Vám to? Jste nyní spokojené? Daří se Vám? Moc prosím o zkušenosti a děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4621
10.2.16 17:12

Patřím sem tak napůl, během mateřské jsem se rozhodla pro úplnou změnu oboru. Jestli to bude změna úspěšná nevím, každopádně teď čekám na výsledky příjmaček na VŠ a pevně doufám, že od září začnu nový obor studovat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
212
10.2.16 17:16

Tak moc držím palce :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9552
10.2.16 18:29

Já jsem na VŠ ve druháku, začala jsem studovat na RD uplne jiny obor, ted po skonceni RD hledám práci a bez praxe se nechytam :nevim: budu ráda, když se upíchnu v tom svém původním oboru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23781
10.2.16 18:34

Já jsem po mateřské nemohla najít práci, byla jsem nějakou chvíli doma. Pak jsem šla pracovat do marketu, ale brala jsem to jen jako nouzovku.
Od ledna pracuji jako asistent pedagoga, dodělávám si kurz. A jsem spokojená.
Celý život, 25 let, jsem byla v logistice u ČD.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
teckaa
10.2.16 18:36

Tak ja sem nepatrim, jen bych se rada po skonceni rodicaku uz nevracela zpet do skolstvi, ale nejlepe nekam zcela jinam… kam, to nevim.. ale mam tucha, ze se zase vratim tam, kde jsem prestala

• Nahlásit
  • Citovat
328
10.2.16 18:44

změna

@Mari5 já mám po rekvalifikaci a práci jsem si v daném oboru stejně nenašla tak záleží co zvolíte :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama