Úspěšné hubnutí 2019

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
arowana
Kecalka 101 příspěvků 01.05.19 11:36
Úspěšné hubnutí 2019

Ahoj všem, dlouho tu přičítám zkušenosti s hubnutím, úspěchy i neúspěchy.
Naštěstí se po velmi dlouhé době mohu zařadit do kategorie velmi úspěšné :lol:
Za rok 45 kg a jedu dál, ještě mě čeká dlouhá cesta k cíli a jde to už pomaleji ale jde 8)
Proto jsem se rozhodla založit toto téma a nabídnout pomoc všem, kdo nemohou zhubnout a nastartovat metabolismus. Nejedná se o žádné komerční diety, jen dlouhou cestou nalezené řešení, tedy kdo má zájem, napište mi do zpráv nebo se zde ptejte.

Přeji všem krásný den :mavam: :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2109 příspěvků 01.05.19 11:37

Tak to napiš sem, ne?

Niikkaa
Ukecaná baba ;) 1493 příspěvků 01.05.19 11:41

To jsem zvědavá, co se zde dozvíme. Taky bych ještě chtěla nějaký to kilo shodit. Mám svou metodu a na 100% mi vyhovuje, ale to, co vyhovuje mě, tak nemusí i druhému.

lucynka25
Echt Kelišová 9688 příspěvků 01.05.19 11:44

Já v lednu založila skupinku domácí krabičková dieta vařila jsem denně a kila šla dolů jedna báseň.
Kdo se chce přidat, může. Jsou tam celodenní jednoduché jídelníčky sestavené na 1200kcal/den a lze hubnout i bez pohybu. Recepty mám z knih a vkládala jsem každý den ;)
Mám dole 15kg, teď jsem polevila, ale netloustnu, žádný jojo efekt. Manžel má dole 13kg a taky netloutne a jí normálně. :mavam:

arowana
Kecalka 101 příspěvků 01.05.19 11:44
Má dieta

Je složena z proteinového nápoje, tyčinek, speciální směsi ořechů, lyofilizovaného ovoce, kakaových bobů, konopného semínka, dále speciální placky nahrazující pečivo a několika přípravků na podporu spalování tuků a nutící tělo spalovat již uložený tuk a zrychlení metabolismu. K tomu jím vše na co mám chuť, a díky těmto věcem to není sladké ani tučné a bez hladu. :pankac:
Byla dlouhá cesta k nalezení těch správných produktů, ne vše totiž funguje stejně :lol: :mavam:

pikola
Generální žvanilka 21079 příspěvků 01.05.19 11:47

@arowana Takže prodáváš nějaké produkty na ketodietu :nevim:

arowana
Kecalka 101 příspěvků 01.05.19 11:48

Při své dietě necvičim a nemám ani moc pohybu, jen doma nebo na nákup :-D
Tuto dietu už drží dalších několik lidí v mém okolí a všichni jdou s váhou dolů. :* Zatím se u nikoho nestalo, že by mu nesedla nebo nehubnul. To je důvod, proč s tím jdu ven, už totiž vím, že je to fakt jistota u každého :mavam:

arowana
Kecalka 101 příspěvků 01.05.19 11:49

@pikola není to ketodieta. Jestli ji znáte, musí vám dojít, že spousta z toho by byla nevhodná a zrušila ketozu

lucynka25
Echt Kelišová 9688 příspěvků 01.05.19 11:49

@arowana no, to zní velice zdravě :roll:

lachtanice86
Echt Kelišová 8064 příspěvků 01.05.19 11:49

@arowana takže keto dieta v sáčku? Kolik tě to vyjde měsíčně?

Niikkaa
Ukecaná baba ;) 1493 příspěvků 01.05.19 11:49

No nechci tu nijak zpochybňovat tvojí dietu. Ale podle mého názoru se má jíst všechno, samozřejmě v míře. Hlavně přípravky nutící tělo spalovat tuky mi přijdou jako šílený driáky pro tělo. Ale jak píšu, je to čistě můj názor. :mavam: Někomu zrovna tak může přijít šílená moje metoda. :dance:

arowana
Kecalka 101 příspěvků 01.05.19 11:51

@lucynka25 a co z toho se vám zná nezdravé? :lol: není v tom ani špetka chemie :palec:

lachtanice86
Echt Kelišová 8064 příspěvků 01.05.19 11:51

A jen ze zvědavosti, napiš značku produktů

pikola
Generální žvanilka 21079 příspěvků 01.05.19 11:52
@arowana píše:
@pikola není to ketodieta. Jestli ji znáte, musí vám dojít, že spousta z toho by byla nevhodná a zrušila ketozu

Tak to hrozný tajemství napiš a netvař se tady jak obchodník s teplou vodou :nevim: jestli to děláš jen za prachy, zaplať si reklamu a nedělejte tady s tím tajnosti jako kdyby to byl nějaký světový zázrak o kterém se nesmí mluvit. To je totiž diskuze k ničemu

arowana
Kecalka 101 příspěvků 01.05.19 11:53

@lachtanice86 není to ketodieta, jde vidět, že nevíte co je keto že :potlesk:
Měsíčně mě to vyjde na pár stovek. Nakupují si větší balení a vydrží mi to dlouho. Porcí pak mám za pár korun ;)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama