Uspokojování přítele na začátku těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Verus111
Povídálka 44 příspěvků 07.02.19 17:40
Uspokojování přítele na začátku těhotenství

Dobrý den, chci se zeptat. Jsem na začátku tehu. 9+4tt A s přítelem mame sex téměř porad. Teď jsme to ale nestihli a přítel se do me trosku udelal.. Chci se zeptat zda to něčemu nevadi a jestli se to v těhotenství může? Nebo raději použít ochranu a nebo strikat jinam? :D je mi trapne ze to vůbec tady píšu. Ovšem dekuji za odpovědi :D :hug:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Martha03
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 07.02.19 17:45

Nic se neděje. Jen před koncem tehu to může způsobit porod, protože obsahuje sperma nějaké látky, takže tam pak opatrně. Jinak teď do toho můžete busit od rána do večera, pokud je ti to příjemné. Užijte si v 6ti neděli si neskrknete :D s případnou poporodní jizvou je to pak i docela výzva a ne každému je to pak příjemné než se to celé zatáhne, takže si ještě užívejte sexu bez dítěte… :D

Lenis87
Kecalka 237 příspěvků 07.02.19 17:47

A čemu by to mělo vadit? Na konci těhu sperma zmekcuje čipek, takže je lepší to nepřeháněl, ale co myslíš, že způsobí teď? Že by jste dítěti vyrobili třetí ruku?

Verus111
Povídálka 44 příspěvků 07.02.19 17:52

@Martha03 dekuji :D jen jsem nevěděla zda to tak může byt oka :D.. Takze uz davno jsme RO tak mohli provozovat :D
@Lenis87 no to prave nevim raději jsem se zeptaza :D

Lenis87
Kecalka 237 příspěvků 07.02.19 17:53

@Verus111 v pohode, neber to ve zlém. Jen jsi mě pobavila. Buď v klidu a užívejte si.

Uživatel je onlinejahuhudka
Extra třída :D 12523 příspěvků 07.02.19 17:54

Jak může čekat dítě někdo kdo nezná ani funkce svého těla 8o

Verus111
Povídálka 44 příspěvků 07.02.19 17:56

@Lenis87 nene to vubec neberu :)
@jahuhudka a uklidní se laskavé jo. Ja sem se jen zeptala na nějaké takové narážky nejsem vubec zvedava ;) tak si hled sveho

Twixinka
Ukecaná baba ;) 2102 příspěvků 6 inzerátů 07.02.19 17:57

@Verus111 promin,ale kdyz se zeptas na tak stupidni otazku,tak musis ocekavat,ze budes nekomu pro smich a rypne si :roll:

Extra třída :D 12523 příspěvků 07.02.19 17:59

@Verus111 jaké narážky 8o položila jsi dotaz ve veřejné diskuzi ,musíš očekávat ,že někdo bude překvapen ,že souložíš a netušíš co se děje s tvým tělem

Verus111
Povídálka 44 příspěvků 07.02.19 17:59

@Twixinka člověk nikdy neví a proto je lepsi se ptát :)

Verus111
Povídálka 44 příspěvků 07.02.19 18:00

@jahuhudka :D nebudu to zase opakovat díky vsem

Extra třída :D 12523 příspěvků 07.02.19 18:02

@Verus111 To ani nemusíš :mrgreen: Když ti někdo ironicky napíše ,že si snad myslíš, že vyrobíte třetí ruku a ty na to napíšeš ,že právě nevíš :mrgreen: tak to fakt nemusíš psát nic .
Možná jsi ještě pár let neměla souložit,ale měla jsi studovat knihy :jazyk:

Twixinka
Ukecaná baba ;) 2102 příspěvků 6 inzerátů 07.02.19 18:03

@Verus111 no tak zrovna tohle je vec,kterou bys mela vedet,kdyz se poustis do tehotenstvi :nevim: nerikam,ze jsem vseznala,ale tohle mi prislo jako vtip dvanactileteho ditete,ktere se nudi pri jarnich prazdninach :roll:

CoCo93
Povídálka 46 příspěvků 07.02.19 18:04

@jahuhudka Uplně normálně, třeba jako všichni ostatní savci? :zed:

Verus111
Povídálka 44 příspěvků 07.02.19 18:05

:D @jahuhudka tak asi by někdo pochopil ze to bylo napsané ironicky :D
Nebudu se s vama tady dohadovat. Tak mi nerikejte zda jsem mela nebo nemela soulozit.
Normalne se lide na tohle ptají :) ;-).. Ale vy jste asi vseznale jak říkáte :D tak v pohode ;-) :hug:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vignerová zveřejnila nový vztah v opilém videu! Její milenec je autor seriálu Most!

I když se Aneta Vignerová (31) snažila mlžit a tvrdila, že scénárista Petr... číst dále >

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >