Uspokojování prsty- peníze, žloutenka?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.7.22 21:17

Uspokojování prsty- peníze, žloutenka?

Ahoj, předem prosím, potřebuji radu, ne rýpavé poznámky. Potkala jsem bývalého, se kterým už dlouho nejsem. Došlo k tomu, že mě uspokojoval prsty dovnitř vaginy, předtím ale sahal na peníze, což mi predtim nedošlo. Ptam se tedy, je možné aby mě takto, když predtim sahal a peníze nakazil žloutenkou? Nebo se takto nakazit nelze?
Děkuji

Edit: bylo to na jedné akci, takže ne nikde doma, to by si zřejmě ruce umyl ;) ale to je vedlejší.. nedošlo mi to proste

Příspěvek upraven 05.07.22 v 21:40

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28652
5.7.22 21:20

Tak jestli si místo podání rukou strkáte prsty do vagíny :roll: tak aspoň, že ti před tím zaplatil :mrgreen:

Ne, žloutenku z toho nechytíš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43852
5.7.22 21:30

No, žloutenku asi ne, ale normální je přijít domů a mýt si ruce. Aspoň při kovidu to ty, co to nikdy neprovozovali, učili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1646
5.7.22 22:01

Prosím, že jsi troll :)?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26603
5.7.22 22:04

Ne, na diskotékách, zábavách apod. spolu lidé běžně spí a ruce si neumyjí, to by muselo mít polovina národa žloutenku a podobné věci. Já jsem před hodně lety měla v pochvě svazek klíčů, vytáhl mi je gynekolog a dal mi čistící tabletu přes noc na zavedení do pochvy, pro klid v duši si něco takového kup v lékárně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.7.22 22:17

@Suelinda ne, bohužel. A možná těžko uvěřit, ale nejsem ani žádný retard, jen v poslední době nad vším moc premyslim a pak si dělám v hlavě takovyhle scénáře a vystresuje mě to :)

@Klopotkova Tím jsem se taky uklidnovala, děkuju ;)

• Citovat
  • Nahlásit
2152
5.7.22 22:21

Priste at ti plati radsi az po,,akci" a ne pred.. :D :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43852
5.7.22 22:22
@Klopotkova píše:
Ne, na diskotékách, zábavách apod. spolu lidé běžně spí a ruce si neumyjí, to by muselo mít polovina národa žloutenku a podobné věci. Já jsem před hodně lety měla v pochvě svazek klíčů, vytáhl mi je gynekolog a dal mi čistící tabletu přes noc na zavedení do pochvy, pro klid v duši si něco takového kup v lékárně.

Polovina národa kuká na záchodcích na diskošce, jo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2152
5.7.22 22:23
@Klopotkova píše:

Aaa tady asi nekdo hledal klic ke stesti :lol: :lol: Jako cekala bych tam ruzne veci, ale svazek klicu… :think: :lol: :lol: No, proti gustu… :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1689
6.7.22 12:20

@Russet myslím že ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1689
6.7.22 12:23

Hepatitis A je přenosná potravinami, vodou a běžným kontaktem s lidmi, to nikdy nikde nevíš. Doporučuji očkování a je klid. Ostatní typy se přenáší pohlavním stykem a krvi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6505
6.7.22 14:36
@Konys píše:
Aaa tady asi nekdo hledal klic ke stesti :lol: :lol: Jako cekala bych tam ruzne veci, ale svazek klicu… :think: :lol: :lol: No, proti gustu… :pankac:

A tebe to u ní překvapí jo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2152
6.7.22 14:51
@GabinkaCh píše:
A tebe to u ní překvapí jo?

No pravda.. vlastne ani ne.. :think: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
832
6.7.22 15:09
@Klopotkova píše:

Zvazok klucov po nas hadzali ucitelķy na zs :) ale zjavne sa da pouzit aj na ine :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
876
6.7.22 16:47
@Klopotkova píše:

Klopco, tak tuhle historku jeste nezname. Ta by stala za samostatnou diskuzi, nemyslis? A byl na tech klicich privesek trakturku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat