Úspora financí a sex

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
14.1.22 09:56

Úspora financí a sex

V dnešní době kdy se řeší samá úspora financí me pri včerejším nákupu antikoncepce napadla take myšlenka, ze i toto leze dost do peněz a pro některé rodiny to může byt problémem. Vpodstate prezervatity jsou na tom možná ještě hůř. Jak se s tímto popasujete.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2105
14.1.22 09:59

Beru antidepresiva :nevim: mám 5 děti a je mi to úplně u zadele :lol:
Furt lepší antikoncepce za třeba 2500 ročně než dítě které za tu částku neobstaras :nevim: Šetřit na všem za každou cenu se ne vždy vyplatí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2786
14.1.22 09:59

:roll: :roll: :roll:…nesoulož :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3068
14.1.22 10:04

…mám čtyři děti a sterilizaci. :lol:

doporučuju podobný postup - počet dětí je libovolný :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
14.1.22 10:06
@axlpol píše: …mám čtyři děti a sterilizaci. :lol:doporučuju podobný postup - počet dětí je libovolný :lol:

To jsi jako ty děti sterilizovala :nevim:
Jaký děláš lák?
Kde na ně bereš ty sklenice 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23061
14.1.22 10:06

Jak asi :roll: jestli si někdo myslí, že ho dítě vyjde levněji, tak směle do toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23061
14.1.22 10:08
@JiříkMazlík píše:
To jsi jako ty děti sterilizovala :nevim:
Jaký děláš lák?
Kde na ně bereš ty sklenice 8o

Sis to spletl se sterilací, trochu trapas :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
234
14.1.22 10:08

Ahoj, pokud nemáte pořádně ani na kondomy, tak bych to viděl na sex 1× za měsíc. To ušetříte a zmenší se riziko otěhotnění. Pak je tu orál a anál :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38251
14.1.22 10:10
@Anonymní píše:
V dnešní době kdy se řeší samá úspora financí me pri včerejším nákupu antikoncepce napadla take myšlenka, ze i toto leze dost do peněz a pro některé rodiny to může byt problémem. Vpodstate prezervatity jsou na tom možná ještě hůř. Jak se s tímto popasujete.

Nejsem socka. Takže popasuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2292
14.1.22 10:11

Já? Nijak. Mě vyjde moje HA na cca 700 Kč/3 měs, tj nějakých 230 Kč/měs. To pro mě není takový zásah do rodinného rozpočtu, abych řešila, jak na ní ušetřit. Kdybych kouřila (cigarety), byl by to 100%-ně o hodně větší zásah do rozpočtu, něž kterákoliv metoda zabraňující početí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6206
14.1.22 10:12

@axlpol máš ji ze zdravotního hlediska, nebo si chtěla? Uvažuji o ní, kolik taková sranda stojí? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1164
14.1.22 10:16

Jsou věci, na kterých se nešetří.

Zkus najít jiný způsob úspory, který ti vykompenzuje nákup antikoncepce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.1.22 10:18

Neberu žádnou antikoncepci. V počátku vztahu jsme používali kondom. Manžel si dává pozor. Ale chápu, že to není metoda pro každého. Kdyby si dávat pozor nezvládl, používáme dál kondom. HA bych si do těla nikdy nedávala.

• Citovat
  • Nahlásit
3068
14.1.22 10:19
@kve-tinka píše:
@axlpol máš ji ze zdravotního hlediska, nebo si chtěla? Uvažuji o ní, kolik taková sranda stojí? :think:

V podstatě obojí. Čtvrté dítě nebylo v plánu, totální nehoda, ale mohla jsem si ho dovolit (šlo o třetí císař) Ovšem pět dětí neplánuju :-) a další nečekané těhotenství bych nechtěla prožít. Riziko čtvrtého císaře nebo jít na potrat - tohle bych nechtěla rozhodovat.

Takže při tom třetí císaři mi udělali i sterilizaci. V rámci zákroku jsem neplatila nic.

Kdyby to bylo mimo císaře nebo na vlastní žádost bylo by to cca kolem 8tis. Tak nějak si pamatuju, že to doktorka říkala. Možná někdo pisne víc. Kdybych to neměla v rámci císaře, asi bych si to zaplatila i zvlášť.
Nechci už do sebe cpát žádnou antikoncepci, žádné tělíska, prášky…a jsem už dost „stará“ a chci si konečně užívat klidný sex :D :oops: a mít klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12524
14.1.22 10:19

Nechala jsem si teď po asi 8 letech napsat HA a taky jsem se nestačila divit kolik po mě v lékárně chtěla peněz. Ale mám nějaký příspěvek od pojišťovny. Až dokojim tak se chystám na stetilizaci. To taky není levná záležitost, ale děti máme už tolik chceme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat