Ústecka porodnice - recenze během tohoto roku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tehulinka3
Kecalka 196 příspěvků 02.09.18 11:27
Ústecka porodnice - recenze během tohoto roku?

Chtěla bych rodit v Ústí nad Labem. Ale mě hodně lidí říkalo ať tam nerodim, uplne mě vystrasily.,ze je prý lepší teplická nemocnice. Jenomže já v Teplicích rodila před 8mi lety. A nejhorší personál co jsem mohla zažít. Tak chci zkusit tentokrát Ústí. Mají tam prý i míč na skákání a ten moc chci. Kdo byl spokojen a nepokojen vcem hlavně.? Myslím teď v tomto roce ne pred lety. Dekujiiii

Reakce:
Yasminn
Neúnavná pisatelka 19013 příspěvků 18 inzerátů 02.09.18 11:31

@Tehulinka3 já rodila v ústí 2× (v roce 2013 a loni) a byla jsem moc spokojená. :-) Personál super, doktoři i sestřičky. Všici byli moc milí, já bych neměnila. :-) Měla jsem tedy nadstandart, to je fakt. Ale i u samotného porodu byl personál opravdu v pohodě. Já byla spokojená. :-)

Yasminn
Neúnavná pisatelka 19013 příspěvků 18 inzerátů 02.09.18 11:31

@Tehulinka3 a ano, míč na skákání tam je. :-) Ale ten už je dnes asi skoro všude. :-)

Tehulinka3
Kecalka 196 příspěvků 02.09.18 11:33
@Yasminn píše:
@Tehulinka3 já rodila v ústí 2× (v roce 2013 a loni) a byla jsem moc spokojená. :-) Personál super, doktoři i sestřičky. Všici byli moc milí, já bych neměnila. :-) Měla jsem tedy nadstandart, to je fakt. Ale i u samotného porodu byl personál opravdu v pohodě. Já byla spokojená. :-)

Taky budu mít nadstandard. Moc ho chci.ten se musí objednat do předu až se budu v porodnici zapisovat že ano. A Dekujuuu to mě uklidnilo. Ptz já jinou porodníci nechci

Yasminn
Neúnavná pisatelka 19013 příspěvků 18 inzerátů 02.09.18 18:24

@Tehulinka3 tak to je super. Nadstandard je parádní. :-) Určitě budeš spokojená. :-) sestřičky tam jsou fakt úžasné :-) A klidně se ptej, pokud chceš něco vědět. :-)

Tehulinka3
Kecalka 196 příspěvků 02.09.18 20:58
@Yasminn píše:
@Tehulinka3 tak to je super. Nadstandard je parádní. :-) Určitě budeš spokojená. :-) sestřičky tam jsou fakt úžasné :-) A klidně se ptej, pokud chceš něco vědět. :-)

To určite budu, mam prvního syna a mám spouusty otazek :lol: a dekujuu

Trudy1991
Nováček 2 příspěvky 05.10.18 09:48

Ja rodila v usti pred 3 tydny.Jsem z Teplic,takze mi take vsichni rikali,ze proc nerodim v Teplicich,ze Usti se strasne zhorsilo a ze porodnice v Teplicich je jedine oddeleni ktere tam funguje.Nenechala jsem se odradit a sla do Usti a opravdu niceho nelituju.Vsichno na me byli mili a doktorka,co me rodila naprosto uzasna.Strasne mila,vzdy mi rekla jak porod postupuje,co by ted doporucila a zeptala se me,zda s tim souhlasim.Porodni asistentka taky mila holcina.Na konci porodu pani doktorka radeji zavolala i dalsi doktorku se sestrou,cim me teda vydesila :) ,protoze mimcu se prestavalo v porodnich cestach libit a ja neumela poradne tlacit,takze mi vsichni pak pomahali.Takze za me musim rict,ze porod samozrejme hroznej :lol: ,ale diky personalu na nej vzpominam jen v dobrem.
Pote jsem byla na nadstandartu a tam uz jsem tak nadsena nebyla.Prvni sok hned po porodu,na pokoj me privezli ve 3 rano,ja ve 3:15 usnula a ve 3:30 zacla mala strasne hystericky jecet.Zkusila jsem ji prilozit,ale neslo mi to,takze jsem zazvonila na sestru.Sestra to zkusila (pripravte se na to,ze jsou dost drasticky a kdykoliv vam v tomhle pomahaji,tak vam totalne decimuji bradavky a k mimcu se taky nechovaji zrovna nezne),taky se ji to nepovedlo a rekla mi,ze mala proste rve a ani sama nevi proc a s temito slovy odesla a nechala me tam.Coz byl pro me sok,protoze mala opravdu rvala,ja cerstve po porodu nemohla vstat a jako prvorodicka jsem byla uplne zoufala.Nastesti mala po 15 minutach kolebani se zavinovackou usnula.Ale myslim si,ze pochovat ji ta sestra aspon mohla.Dalsi problem byl v tom,ze mala mi neustale zvracela,takze mi rekli,at ji nekrmim.Ptala jsem se,zda mam teda zkouset odstrikavat,aby se rozbehla laktace a bylo mi receno,ze nemusim,ze do 48 hodin je to v pohode.Druhy den se me jina sestra ptala,zda si odstrikavam,ze musim,kdyz malou neprikladam,takze me hned nutila,at to zacnu delat.Samozrejme prstama to bolelo a neslo mi to,poprosila jsem,zda mi pujci odsavacku,o ktere na kurzu mluvili,ze ji pujcuji,jen k tomu koupite nejaky nastavec a bylo mi receno,ze ja ji nepotrebuju,ze mi staci den a rozkojim se.Vysledek?Ne­rozkojila,ruc­nim odstrikavanim jsem si akorat zdecimovala bradavky a sama jsem si teda zakoupila novou odsavacku,abych aspon nejakou laktaci rozbehla.Bojuji s tim ale i doma a mala je z casti na UM a z casti na MM,protoze mi mleko nestaci a krmime z flasky,protoze mala mela v porodnici strasne slaby saci reflex a u prsa byla lina a ani doma se mi to nepodarilo odbourat.
Takze zaver?Nadstandartu nelituju,za ten klid a vlastni koupelnu to stoji,ale personal nevim no.Jako vsichni byli mili,to ano,ale nikdo vam poradne nic nerekne,moc nepomuze a hlavne si nepredavaji informace mezi smenami.Nekolikrat se mi stalo,ze mi sestra rekla,ze neco rekne vecerni sestre a ta pak vubec o nicem nevedela,takze kdybych si ja o to nerekla,tak to male treba neudelali a tak no…

anniething
Povídálka 37 příspěvků 12.10.18 11:34

Ja v Usti rodila letos v cervnu a nemam co bych napsala negativniho: ) Nemela jsem teda nadstandard, byla jsem na obyc sestinedeli (coz jsem byla ve finale rada, protoze sem stejne byla na pokoji celou dobu sama a zadruhy sme si tam pobyli pres tejden protoze malej trochu zezloutnul, takze by se nam nadstandard dost prodrazil) a s peci od doktoru i sester jsem byla spokojena. Jo a hopsaci mic tam maj: )

Tehulinka3
Kecalka 196 příspěvků 30.10.18 17:33

Děkuju za recenze. Ani jedna mě neodradila takže já rodim v prosinci či v lednu v Ústí :hug: moc dekuji :kytka:

Barborka93
Kecalka 194 příspěvků 30.10.18 18:57

Ahoj holky, uz jsem zapsána v Ústí, jen se chci zeptat, pritel muze byt semnou neustale semnou na pokoji? Jen kvuli tomu jsme si uz objednali nadstandard. :mavam:

Trudy1991
Nováček 2 příspěvky 31.10.18 19:17

@Barborka93 uplne nonstop ne.Myslim,ze oficialni navstevy jsou do 20 hod.,ale sestricky rikaly,ze je to o domluve,ze tam samozrejme muze byt i dele,ze ho nevyhodi.Ale asi zase ne az kdo vi do kolika :) Manzel byl se mnou max. myslim do 21 hod.

anniething
Povídálka 37 příspěvků 31.10.18 20:51

@Barborka93 Ja si pamatuju ze jednou jednoho tatinka vyhazovali pred koupanim, takze v sedm. Takze uplne nonstop ne no.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >