Ústí nad Labem - procházky s kočárkem, pokec, kávička

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

derunka100
Povídálka 47 příspěvků 26.09.18 13:09
Ústí nad Labem - prochazky s kocarkem, pokec, kavicka

Ahoj. Jsem maminkou 7 leteho syna ktery je samostatnou jednotkou a 4,5 mesicni dcery. Hledam maminku ci maminky, ktera ma podobne stare miminko a rada by obcas vyrazila na procházku s kocarkem. :)

Reakce:

renca.peta
Nováček 2 příspěvky 07.11.18 14:08
kafíčko

Ahojky jsem z Povrlů nevím jak to máš daleko nebo kousek ale také hledám někoho na nějaké to kafčo a pokec.. :) a procházku prckovi jsou necelé tří roky…ale mi máme miminka rádi.. :srdce: klidně se ozvy Renča a Peťa

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >