Usychající jahody

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2237
3.7.12 19:35

usychající jahody

Zdravím, mám dotaz-mám v truhlíkách stáleplodící převislé jahody. podle instrukcí zalívám tak aby v misce byal stále voda a poctivě hnojím jednou týdně přesně odměřenou dávkou. a přesto mi listy a výhonky s plody třeba v pulce začnou hnědnout a pak uschnou. pani v zahradnictví taky nevědala co s tím :nevim: žádný breberky an nich vidět nejsou. nemáte s tím někdo zkušenost? díky za rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2377
3.7.12 19:42

Nejsou spalene sluncem? nebo je muze spalit i to hnojivo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2237
3.7.12 19:43

No bylo mi řečeno že přímý slunko jim vyhovuje, mám je tam pořád a usychají až poslední cca 2týdny. a hnojím taky stejně. zkusím snížit dávku hnojiva a třeba je přemístit, doufám že to pomůže

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30420
3.7.12 20:14

@spiky01 nevím teda jak je to s jahodama, ale teď bylo slunko extrémně silné, mě se takhle spálily rajčata :nevim: troufala byh si říct jestli to není opravdu spálené :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2594
3.7.12 20:25

@spiky01 Není to třeba tím hnojivem? :nevim: Hnojivem, co jsem dávala já, se má hnojit jen do té doby, než začnou červenat. Tobě ješte nečervenají?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2237
3.7.12 20:28

Kupuju kristalon květ+plod tím se mají hnojit pořád. jinak sklízíme už od konce května. no je možný že to je slunkem, zítra je přemístím a uvidím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat