Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahoj holky, ráda přidám i své zkušenosti, sama jsem vychovávala 3 děti, dělala jsem co jsem mohla, aby děti měly všechno a dařilo se, myslím že nikdo vám přesně nevypočítá kolik vlastně dítě stojí, každý má jiné nároky, životní úroven apod.Ted mám již pátým rokem přítele a klidně bych šla i do čtvrtého mimča ![]()
@Anonymní píše:
No jo jenže bohužel jak nás stát zavedl tak jakmile má manželka práci a vydělá víc jak 68 tis ročne tak si manžel stejně nemuže uplatnit manželku ani dítě takže asi tak i když neni porodné tak stejně jakmile nastoupíte do práce tak jsou nějaké ulevy na daních k ničemu protože na ně nemáte nárok
Není pravda, úleva na děti není nijak vázána na příjem manželky. Pouze se rodiče musí rozhodnout, pokud oba vydělávají, kdo si děti odepisuje. My jsme donedávna v pohodě utáhli 3 děti z platu do 40 tisíc měsíčně a to půlka odešla na platby hypotéka a spol. Teď čekáme 4., manžel si pravda polepšil, ale já jsem doma a chodila jsem jen na min. úvazek za 3500 čistýho.