Utekl od rodiny k milence

Anonymní
8.2.21 12:01

utekl od rodiny k milence

Ahoj holky,
je to ještě vše čerstvé. Asi bych potřebovala radu a náhled někoho jiného.8.1. mi manžel řekl po 14letech vztahu řekl, že mě asi už nemiluje a že se mnou nechce být. Po pár dnech z něj vypadlo, že je v tom jiná. Moc se mnou o tom nechtěl mluvit, jen že se chce rozvést, že ona ho potřebuje, protože její teď už ex jí mlátí a že ho miluje a on k ní asi taky něco cítí. Než si našel byt, tak jsme fungovali docela dobře a i jezdil domů skoro jako vždy hned po práci, takhle jsme to táhli asi 3 týdny. Před týdnem se od nás odstěhoval, děti jezdí navštěvovat ob den. Když přijede je na něm vidět, že mu není dobře, má bolesti na hrudi a buší mu srdce. Docela často má slzy v očích i jen když si telefonuje s dětmi přes videochat. V sobotu když přijel za dětmi, tak mi v kuchyni plakal, že je to vše moc rychlé, že nic neví, ale že to musel udělat, prý si doma připadal, že ho už nepotřebujeme. Je pryč týden a už 3× mi ráno přišla sms, třeba o tom že fouká, nebo napadl sníh, ať dáváme po cestě do školky pozor. A nebo jen ať nezapomenu něco vzít prckovi. Jinak já mu píšu jen kvůli dětem, ale i tak jde vidět, že nějakou konverzaci očekává. Když přijede pokaždé se ptá jak jsem se měla v práci, zda je vše v pořádku a chce si prostě povídat. Ježíši je to zapeklitá situace, na jednu stranu bych chtěla, aby se vrátil domů, na druhou stranu nevím zda by to ještě vůbec mohlo fungovat.
Když vás opustil manžel kvůli jiné, jak se k vám choval?
je možné si jeho chování vyložit, jako že je mu to líto a chtěl by se vrátit? nebo mu prostě jen začalo docházet co se stalo?
Zdá se mi divné, že odejde a hned se chová jako by se nic nedělo a normálně se mnou komunikuje a chce si povídat.
Jak to bylo u vás?
Omlouvám se za román, potřebovala jsem to za sebe nějak dostat.
děkuji za jakoukoliv radu

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11056
8.2.21 12:06

Těžko říct, co se mu honí hlavou ví jen on. Řekla bych ale že ho hodně hryže svědomí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2098
8.2.21 12:12

Asi mu je to líto a sám je svým rozhodnutím zmatený, ale vybral si sám a ty jsi silná ženská, že neděláš scény a ještě s ním slušně komunikuješ o dětech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2540

Neví, co chce, a dohání ho špatné svědomí.
Nebo jinak, ví, co chce, chce takový malý, český harém. Ale protože je to téměř neproveditelné, tak pláče sám nad sebou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

To je možné, vždy to byl dobrý manžel a i táta. Sama to nechápu, 22.12.jsme měli výročí a říkal jak mě miluje a je šťastný, že jsme spolu už tak dlouho a že doufá, že to tak bude dál. A pár dní na to je jak vyměněný.

• Citovat
  • Nahlásit
8.2.21 12:14

@alena1995 taky tam trošku scéna proběhla, úplně v klidu jsem taky nebyla, ale snažím se s ním vycházet. Teď jsem se dozvěděla, že ta jeho v nedávné době brala drogy a nechci mu tam dávat děti, když tam bude ona, On to na jednu stranu chápe, na druhou stranu říká, že ona nic nebere, že by to přece poznal.Tak to už jsem nevydžela a scénu malou jsem mu udělala :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2098
8.2.21 12:16

@Květýsek Už nejsi anonym :(

Tak je mi jasné, že nějaké emoce proběhly, ale i tak. S rozhodnutím nedávat k ní děti pokud to je nebo byla „feťačka“ se ti nedivím.

Drž se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8478
8.2.21 12:19

Nevi co chce a mozna mu az po odstehovani docvaklo, ze zamenil soucit za lasku. A ze uloha zachrance mu neni schopna nahradit rodinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 12:21

@ontarova.stara teď otázka zda ho v tom nechat, nebo mu nějak pomoct. po takové době ho asi nedokážu hned odstřihnout a je mi ho líto a mám o něj strach. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 12:23

Zažila jsem úplně to samé. Milenka, odchod. Pak návštěvy doma, jskoby se nechumelilo… Obidek, kávička, zprávy psal taky 🙄
No pere se to v nich a neví coby, když je to takhle. Chtěli by být tam i tam. U nás to nedopadlo dobře. Vrátil se, ale dál lhal, posilali si fotky, zamilované písničky, myslím, že se i scházeli :roll: Válčili jsme rok. A i když už s ní pak nebyl, já už se cítila od neho tak zraněná, že jsem s ním nemohla být. Litovala jsem, že jsem mu dala možnost se vrátit, protože si jí vubec nevážil.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 12:25
@Anonymní píše:
@ontarova.stara teď otázka zda ho v tom nechat, nebo mu nějak pomoct. po takové době ho asi nedokážu hned odstřihnout a je mi ho líto a mám o něj strach. :nevim:

Nech ho, ať si v tom pořádně vymáchá hubu. Jinak se nepoučí a dobré to nebude. Já ho vzala zpátky moc lehce a byla to veliká chyba.

• Citovat
  • Nahlásit
9936
8.2.21 12:27

Já bych mu v tom nechala vymáchat nos. Stát se to mně, tak ať jde a nevrací se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8478
8.2.21 12:27
@Anonymní píše:
@ontarova.stara teď otázka zda ho v tom nechat, nebo mu nějak pomoct. po takové době ho asi nedokážu hned odstřihnout a je mi ho líto a mám o něj strach. :nevim:

Bylo to vsechno strasne rychle. Obvykle i krize ve vztahu a nasledne odlouceni ma nejaky prubeh a vyvoj. Vy jste se prakticky hned rozesli. Naprosto chapu, ze odriznout po letech tatu a manzela neni jednoduche, i kdyz ti ublizil a zklamal te. Pokud to take tak citis, pomoz mu. Rekni mu, ze jste to uspechali a pokud chce, jsi ochotna tomu dat sanci. Jednu. Ale musi si rozmyslet, co opravdu chce, protoze dalsi sance uz (s ohledem na deti i tve city) nebude.
On se asi citil byt pro ni potrebny a nepostradatelny, rytir, ktery ji chrani pred okolim. Ale soucit neni laska a mozna si to prave uvedomuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 12:30

To mě moc mrzí :,( na jednu stranu bych ho chtěla zpět, ale na druhou stranu nevím jak by to fungovalo. Na druhou stranu on s ní ani pořádně nemohl být, jen v práci na rychlovku. jinak byl pořád doma. Zná jí jen necelý 3 měsíce a už zdrhá :,(

• Citovat
  • Nahlásit
1108
8.2.21 12:30

Máš super přístup, vydrž tak :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie