Reklama

Utíkající dítě a venčení psa - jak to zvládáte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Taurielka
Kecalka 140 příspěvků 18.07.18 15:05
Utíkající dítě a venčení psa - jak to zvládáte

Tak by mě zajímalo, jak zvládáte dítě co nechce být v kočárku ani nosítku (synovi je 14 měsíců a už 2 měsíce chodí), ale zároveň musíte venčit psa, protože bydlíte v bytě. Jako řeknu vám, že každá procházka je o nervy a domů přicházím úplně splavená. Dítě si zdrhá a leze kam chce, za ruku nechce, vrhá se do silnice a na každý auto. Nebo pro změnu nejde vůbec a zastavuje se na každých 10 cm pro něco „zajímavého“. k kočárku pro změnu ječí celou procházku. Do toho 55 kg pes, kterej všude čmuchá a když nechce tak ho prostě neodtáhnu. Navíc štěká na každého kolemjdoucího, takže musím kontrolovat i to, protože lidi se samozřejmě takového halamuta bojí. Je někdo v podobné situaci? Jak to zvládáte ukočírovat?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

paola white
Extra třída :D 12747 příspěvků 18.07.18 15:09

vycvičila bych si psa a dítě dala do kočáru ať si řve. Nervy mám jen jedny

Zwetta
Kecalka 371 příspěvků 6 inzerátů 18.07.18 15:14

Asi tak.. :roll: Když si pořizuju psa velikosti telete, důsledná výchova a zvládání povelů je bod číslo 1! ;) A kor, když mám dítě ..

ka2ka
Extra třída :D 12663 příspěvků 1 inzerát 18.07.18 15:16

dítě drž pevně za ruku ono si musí zvyknout že se musí poslechnout a nemůže lítat kam chce, no a pes by měl poslechnout taky

Zwetta
Kecalka 371 příspěvků 6 inzerátů 18.07.18 15:19

@Taurielka
Anebo jsem nedávno viděla maminku s malým dítkem, a měla ho na speciálním řemínku.. :mrgreen: asi se učilo chodit anebo utikalo ;) taky možnost.. :)

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1643 příspěvků 18.07.18 15:21

Oba na vodítko :palec:

Taurielka
Kecalka 140 příspěvků 18.07.18 15:23

Psa jsme si pořizovali ještě dlouho před dítětem, už je to děda. Cizí lidi nemusel nikdy, ale štěkat na ně začal až teď ke stáru. To nemá s výchovou nic společného. Naopak si myslím, že poslouchá hezky. Už toho moc nenaběhá, tak místo toho se „táhne“ a všude čmuchá, což utíkajícím mládětem je libůstka :-D

Aspera
Generální žvanilka 20348 příspěvků 1 inzerát 18.07.18 15:24

Pes byl vychovaný tak chodil na volno a dítě bylo na vodítku. Já jsem teda k tomu měla ještě kočár s mladší. Sice lidi koukali na vodítko na dítě blbě, ale radši vodítko než přejeté dítě.

Taurielka
Kecalka 140 příspěvků 18.07.18 15:25
@sladke-mameni píše:
Oba na vodítko :palec:

Asi si pořídím takový dvojvodítko na dva psy, ale na jednom bude dítě :-D aspoň budou u sebe :-D
Ne to si dělám srandu. Kšírky na dítě jsme pořídili, ale to je snad lepší přežít to ječení v kočáře :-D

Uživatel je onlinesmurfka
Nadpozemská drbna 29406 příspěvků 18.07.18 15:26

dítě dát do kočárku, at si 10 minut ( na venčení ) pořve - to ho nezabije.. :nevim: případně se dají pořídit i kšíry na dítě.

g.sandova
Závislačka 3642 příspěvků 18.07.18 15:26

@Taurielka a před tím netahal? Při nejhoršim dát psa na Halti ohlávku. A dítě tak na kšíry. Nebo kočárek. No to bych se zbláznila.

Lucie_Sx
Závislačka 2982 příspěvků 18.07.18 15:26

Záleží, co máš v okolí.
Dala bych dítě do kočáru bez ohledu na řev, psa k noze, došla na nejbližší vhodný plac a tam oba vypustila.

Uživatel je onlineKriss Tina
Závislačka 4723 příspěvků 18.07.18 15:26

Já mám pro syna batůžek s vodítkem, 2× mi takle utek do silnice, než sem ho doběhla mohla z toho být katastrofa, takže ho vodim jako pejska a mam klid, jemu se to líbí a hraje si na pejska a když sme někde kde není takový provoz tak ho nechám běhat jak chce, ale u hlavních silnic mám větší jistotu, zvlášť když mám třeba plnévruce tašek apod…

anupati
Kelišová 5664 příspěvků 18.07.18 15:28

Tak já mám nervy kolikrát taky…z toho jak jsem pořád ve střehu, abych stihla zareagovat. Já mám teda k tomu ještě starší a rozutíkávají se všichni záhadně na jinou stranu :think: Ale pes je pro mě nejmenší problém. Ten poslouchá nejvíc,že jo. Spíš jde o to, když jsme někde na cyklostezce na volno…abych stihla vždy všechny posbírat, nemotat se cyklistům a spol. Pokud mám psa na vodítku, tak není problém, řeším jen cizí raťafáky, většinou ty velikosti jorkšíra, kteří mají tendence jít ho sežrat… V tomto věku co píšeš, jsem dítě prostě vyndala z kočáru vždy až tam, kde jsem je chtěla „vypustit“ a hlídat. Prostě jsem řekla ne, počkej, vrazila do ruky křupky/hračku a jela. V případě ranního vyčurání psa buď na rukou nebo za ruku, pokud by zdrhal. Ale u tebe vidím problém i se psem. Tohle jsi měla mít už dávno zvládlé - štěkání na každého procházejícího? No já bych se taky bála vás míjet, když máš 55 kilového psa… riskovat, jestli ho teda udržíš nebo ne… Pes se nehne, pokud nechce… Asi bych chodila odpoledne cíleně samotná se psem a cvičila ho, metod na odbourání tohohle chování je spousta. Alespoň dvakrát - třikrát týdně. Děti plus pes bych v tvém případě moc neviděla, raději bych vybýhala se psem na večer samotná, až si manžel převezme dítko…přes den jen to nutné. Alespoň budeš mít oraz :P A jinak já chodím venčit po obědě, když dítě spí, mám ho na chůvičce - pokud mi jde opravdu jen o to, aby se pes rychle vyčůral. Opravdu zvaž, že máš velké plemeno…a udělej si to co nejjednodušší pro sebe a nejbezpečnější pro okolí.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9647 příspěvků 18.07.18 15:31

Měla jsem na kluky ksiry. - prave v tom veku, kdy začínají chodit a uz chtějí sami, ale ještě nemají poradne rozum z toho, ze na procházce se chodi, jsem je užila hodně. A taky podstatně ubilo odrenych kolen :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama