utírá si špinavé ruce do utěrek-fůůůůjj

Anonymni
21.5.08 16:03

utírá si špinavé ruce do utěrek-fůůůůjj

Taky máte některá manžela, co si utírá špinavé ruce do kuchyňských utěrek??
Ten můj jí rukama kyselé okurky (nebo nakládanou zeleninu, salám-cokoli) .....už to samo o sobě je pro mě hrůza a pak si tu ruku jdeutřít do utěrky -když jsem to viděla poprvé, myslela jsem, že mám snad halucinace.....jsem ho sprdla na tři doby a on, že jako to teda dělat nebude-ale dělá to furt-akorát dává bycha, abych ho nepřistihla…ale na utěrce je to poznat.
Máte některá doma podobný exemplář???

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

TehotnaTerezka
21.5.08 16:13

ja si taky ruce pri vareni do uterek utiram 8) samozrejme ne uplne spinavy treba od masa, ale proste treba sahnu na tu kyselou okurku a pak do uterky, protoze kdybych si ruce neotrela do uterky tak si je otru o kalhoty :)
mne to zase tak hrozny neprijde - nadobi totiz neutiram vubec

• Nahlásit
  • Citovat
6512
21.5.08 16:15

Anonyme, dekujeme za opravdu prinosne diskuze… to uz by snad stacilo!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5449
21.5.08 16:18

hihi..Terezko, já jsem ten překlep viděla :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni

Naštěstí už ne. :-) Máme v kuchyni vedle utěrky ručník a můj drahý vždy neomylně zamířil k utěrce. :evil: Tak dlouho jsem prudila a hlásila: „to je utěrka“, až se naučil, že ručník je na ruce a utěrka na nádobí. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
6597

Taky si utírám při vaření ruce do utěrek a pak je vyměním, nepřijde mi na tom nic divnýho :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
21.5.08 16:55

utírání do utěrek

Teda holky já nevím. Mě to vytáčí úplně maximálně, chlap to sice dělá stále, kolikrát už mu to ani neřeknu a jdu hned utěrku vyměnit. Ale přece když vařím, tak si ruce opláchnu a utřu si čisté ruce do utěrky. Takhle musím už po chlapovi tu utěrku měnit skoro hned. Dám tam čistou, utře se špinavýma rukama, tak jak dlouho tam ta utěrka vydrží? U chlapů to už i chápu, jsou to chlapi, ale že to dělá i ženská slyším poprvé. :twisted: Ale tak co je to vaše domácnost. Ale když pak chcete dětem umýt a utřít pusu, tak jim ji utíráte do té utěrky do které si utíráte špinavé ruce??? Jinak oni chlapi jsou v tomhle celkově divní. Máme doma plovoučku a když si ty ruce umyje, tak si je zase neutře a kape po celé podlaze, nebo neuklidí nádobí do myčky, přitom je to o metr níž, než kam ho dává, apod. To bych tu mohla psát slohovku. Tak pa Zuni

• Nahlásit
  • Citovat
2114
21.5.08 16:55

Mám pocit že zakladatelka bude i zakladatelkou diskuze „chlapi-WC“ :roll: Tak to už mi příjde chorobný. Jinak takový exemplář mám taky doma, dělají to i děti a fakt mě nikdy nenapadlo to nějak řešit. No a abych nebyla osočena že sme dobytci a utíráme si špinavý pracky třeba od laku do okurek do útěrky s kterou pak utřu nádobí tak hlásím že mám myčku :D A před myčkou sem nádobí neutírala ale nechala uschnout přeci si nebudu přidělávat práci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
203
21.5.08 16:59

Ja nadobi taky neutiram,zachvilku ho mam suche a pak schovam.Mycku nemam :( :evil: :P :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
21.5.08 17:02

teda ja byt chlap tak s tebou asi neziju- n adsazka

taky si utiram pri vareni ruce do uterky, nekdy si je pred tim i umyju
uterky menim kazdy den, nadobi- mame mycku, neutiram
jo a detem ruce myju v koupelne a maji kazdy svuj rucnik

Jo a chlapa po WC fakt neresim, je cistotny, ale po kazde male si ruce nemyje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
203
21.5.08 17:02

,,

Příspěvek upraven 04.10.10 v 19:41

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6597
21.5.08 17:19

Momento, to jsem asi špatně napsala, utírám si ruce při vaření do utěrky, ale mokrý = vždycky si je opláchnu pod vodou ve dřezu :wink: a pak do utěrky.
A ruce a pusu Sáry, tak utírám normálně v koupelně do ručníku :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68
21.5.08 17:27
Amynka píše:
Taky si utírám při vaření ruce do utěrek a pak je vyměním, nepřijde mi na tom nic divnýho :nevim:

Souhlasim, na to preci uterky jsou, ne??? Proste si ruce oplachnu pod kohoutkem a utru…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1687
21.5.08 17:34

No tak teda nevím, ale tohle by mi teda nervy nedrásalo. 8O :roll:

A jak tu už přede mnou psaly - od toho utěrky přeci jsou. A když při vaření musím rychle něco udělat (např. chytnou řvoucí dítě), tak kolikrát nemám čas si ty ruce omýt vodou, tak je taky otřu.

Ale mám pro tebe jednoduchou radu - dávej tam utěrky 2. Jednu pro manžela a jednu pro sebe. A můžeš se pak radovat, že ta tvá je krásně čisťoučká a tu jeho prostě obden hodit do pračky :lol: No a zase budete mít klidnou domácnost :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
21.5.08 17:43

A od čeho je teda utěrka, když ne od utírání? 8O Ruce od masa jsou samozřejmě něco jiného a utěrka se pere, takže nevidím problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama