Utlumené pohyby po velké bolesti a bylinkách na spaní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Rezii
Zasloužilá kecalka 856 příspěvků 15.12.16 08:26
utlumené pohyby po velké bolesti a bylinkach na spani

Ahoj vespolek, jsem 34+0 a včera mě chytl zánět zubního nervu pod keramickým můstkem tak, že jsem brečela bolestí a jednou od ní i omdlela. Na pohotovosti vecer mi to opichli nějakým 8 h účinkujícím lokalnim anestetikem, právě to přestává zabírat a začíná to nanovo, za chvíli jedu k mému zubaři. Přiznám se že jsem si kromě toho vzala večer přípravek hypnox forte- bylinný, přírodní prášek na spaní. Předchozí noc jsem bděla a potřebovala jsem trochu spát- ale kdybych si řekla tak honem honem spi dokud to nebolí, psychika by zařídila že budu opět cumet celou noc. Spala jsem hezky ale jsem z toho všeho k. o. a to mě ještě čeká to hlavni, vrtání, čištění. Ale teď k tomu podstatnému- od rána cítím pohyby velice sporadicky. Tak nevím kdy začít plašit - třeba je malej taky jen ospalej z těch bylin a bolesti? Mohlo mu něco z toho ublížit?:/kolik hodin byste čekali na pořádné kopance, ne, jen' malé vrtění?

Reakce:

Poustevnice
Ukecaná baba ;) 1402 příspěvků 15.12.16 08:35

Co ten hypnox obsahuje? jaké byliny? to je důležité.

zoy
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 15.12.16 08:41

Jsem si 100% jistá, že je na něm psáno, že se při těhotenství a kojení nesmí a ještě mě na to lékárnice upozorňovala, když jsem ho jako těhotná kupovala manželovi. Ono se nejspis nic nestane, ale radši bych zašla na gyndu a nechala se zkontrolovat.

Tichošlápek
Extra třída :D 10459 příspěvků 15.12.16 08:42

Nečekala bych vůbec a mazala na gyndu. Pro klid

zoy
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 15.12.16 08:43

Jinak to obsahuje kozlík, chmel, mucenku a medunku.

krakatice
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 15.12.16 08:48

I bylinky můžou být kontraindikované v těhotenství, navíc i k medikaci, kterou vám to opíchli. Jeďte radši na pohotovost (do porodnice).

Rezii
Zasloužilá kecalka 856 příspěvků 15.12.16 08:49
@zoy píše:
Jinak to obsahuje kozlík, chmel, mucenku a medunku.

Ano tohle je složení, nepřišlo mi nebezpečné a v pribalaku je psáno, přípravek není určen pro těhotné a kojící". V lékárně vždycky říkají že, není určen ' znamená že se na těhotných netestoval. Když má nežádoucí účinky, je tam napsáno, nesmí se užívat '. Malej kope…Ale fakt míň. Třeba se jen moc sleduju vlastně nevím jak.moc po ránu kopava, bývá aktivnější vecer- ale máte pravdu radši se tam od zubaře ještě stavim.

krakatice
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 15.12.16 09:25

@Rezii no to že „není určen“ znamená, že se to netestovalo, nejspíš i proto, že se účinky tolika utlumujících bylin mohou přenášet na dítě :zed: Nežádoucí účinky se uvádějí u léčiv, tohle je bylinný přípravek, takže nic takového uvádět nemusí. Pokud se vám to nezdá, jeďte do porodnice hned, neodkládejte to až po zubaři.

beruska9
Extra třída :D 10692 příspěvků 15.12.16 10:03

Kazda vyrazna zmena v pohybech v tomto stadiu tehotenstvi je urcite duvod ke kontrole. Nejspis bude ok, ale radeji bych jela.

Poustevnice
Ukecaná baba ;) 1402 příspěvků 15.12.16 10:09

Tak to jsou relativně „slabé“ bylinky, měla jsem obavy, aby v tom nebylo něco, co má vyšší grády. Ale určitě bude všechno v pořádku, nicméně si dojdi na sono, ať máš klid.

krakatice
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 15.12.16 16:01

@Rezii tak co, jste v pořádku?

Rezii
Zasloužilá kecalka 856 příspěvků 15.12.16 21:51
@krakatice píše:
@Rezii tak co, jste v pořádku?

Díky všem, jsme. Malý se výrazněji ozval před polednem a pro svůj klid jsem ještě volala do porodky. Říkali že by zrovna nedoporučovali jíst to každý večer, ale jednorázově to nemůže nic udělat. A k těm pohybům řekli - no co, malý po tom prostě spal:) Děkuju všem

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak Babiš ml. psal o Protopopových? Jí nedůvěřuji, ten Rus se mi smál!

Kauza Čapí hnízdo a Andrej Babiš mladší hýbe celou veřejností i politickou... číst dále >

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >