Reklama

Utlumené pohyby po velké bolesti a bylinkách na spaní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Rezii
Zasloužilá kecalka 820 příspěvků 1 inzerát 15.12.16 08:26
utlumené pohyby po velké bolesti a bylinkach na spani

Ahoj vespolek, jsem 34+0 a včera mě chytl zánět zubního nervu pod keramickým můstkem tak, že jsem brečela bolestí a jednou od ní i omdlela. Na pohotovosti vecer mi to opichli nějakým 8 h účinkujícím lokalnim anestetikem, právě to přestává zabírat a začíná to nanovo, za chvíli jedu k mému zubaři. Přiznám se že jsem si kromě toho vzala večer přípravek hypnox forte- bylinný, přírodní prášek na spaní. Předchozí noc jsem bděla a potřebovala jsem trochu spát- ale kdybych si řekla tak honem honem spi dokud to nebolí, psychika by zařídila že budu opět cumet celou noc. Spala jsem hezky ale jsem z toho všeho k. o. a to mě ještě čeká to hlavni, vrtání, čištění. Ale teď k tomu podstatnému- od rána cítím pohyby velice sporadicky. Tak nevím kdy začít plašit - třeba je malej taky jen ospalej z těch bylin a bolesti? Mohlo mu něco z toho ublížit?:/kolik hodin byste čekali na pořádné kopance, ne, jen' malé vrtění?

Reklama

Reakce:

Poustevnice
Ukecaná baba ;) 1402 příspěvků 15.12.16 08:35

Co ten hypnox obsahuje? jaké byliny? to je důležité.

zoy
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 15.12.16 08:41

Jsem si 100% jistá, že je na něm psáno, že se při těhotenství a kojení nesmí a ještě mě na to lékárnice upozorňovala, když jsem ho jako těhotná kupovala manželovi. Ono se nejspis nic nestane, ale radši bych zašla na gyndu a nechala se zkontrolovat.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9566 příspěvků 15.12.16 08:42

Nečekala bych vůbec a mazala na gyndu. Pro klid

zoy
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 15.12.16 08:43

Jinak to obsahuje kozlík, chmel, mucenku a medunku.

krakatice
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 15.12.16 08:48

I bylinky můžou být kontraindikované v těhotenství, navíc i k medikaci, kterou vám to opíchli. Jeďte radši na pohotovost (do porodnice).

Rezii
Zasloužilá kecalka 820 příspěvků 1 inzerát 15.12.16 08:49
@zoy píše:
Jinak to obsahuje kozlík, chmel, mucenku a medunku.

Ano tohle je složení, nepřišlo mi nebezpečné a v pribalaku je psáno, přípravek není určen pro těhotné a kojící". V lékárně vždycky říkají že, není určen ' znamená že se na těhotných netestoval. Když má nežádoucí účinky, je tam napsáno, nesmí se užívat '. Malej kope…Ale fakt míň. Třeba se jen moc sleduju vlastně nevím jak.moc po ránu kopava, bývá aktivnější vecer- ale máte pravdu radši se tam od zubaře ještě stavim.

krakatice
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 15.12.16 09:25

@Rezii no to že „není určen“ znamená, že se to netestovalo, nejspíš i proto, že se účinky tolika utlumujících bylin mohou přenášet na dítě :zed: Nežádoucí účinky se uvádějí u léčiv, tohle je bylinný přípravek, takže nic takového uvádět nemusí. Pokud se vám to nezdá, jeďte do porodnice hned, neodkládejte to až po zubaři.

beruska9
Extra třída :D 10555 příspěvků 15.12.16 10:03

Kazda vyrazna zmena v pohybech v tomto stadiu tehotenstvi je urcite duvod ke kontrole. Nejspis bude ok, ale radeji bych jela.

Poustevnice
Ukecaná baba ;) 1402 příspěvků 15.12.16 10:09

Tak to jsou relativně „slabé“ bylinky, měla jsem obavy, aby v tom nebylo něco, co má vyšší grády. Ale určitě bude všechno v pořádku, nicméně si dojdi na sono, ať máš klid.

krakatice
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 15.12.16 16:01

@Rezii tak co, jste v pořádku?

Rezii
Zasloužilá kecalka 820 příspěvků 1 inzerát 15.12.16 21:51
@krakatice píše:
@Rezii tak co, jste v pořádku?

Díky všem, jsme. Malý se výrazněji ozval před polednem a pro svůj klid jsem ještě volala do porodky. Říkali že by zrovna nedoporučovali jíst to každý večer, ale jednorázově to nemůže nic udělat. A k těm pohybům řekli - no co, malý po tom prostě spal:) Děkuju všem

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama