Utlumení těhotenských příznaků

Anonymní
22.1.20 03:49

Utlumení těhotenských příznaků.

Holky, prosím. Asi potřebuji uklidnit nebo nevím :-) ( omlouvám se, že anonymně ale pár lidí mě tu zná). Jsem těhotná, za chvíli konec 12tt a nějak se mi zdá, že se mi utlumily těhotenské příznaky. Bříško bolí jemně, ani mi už není špatně. Prsa bolí pořád. Měla jste to některá z Vás stejně prosím? A bylo všechno v pořádku? K dr jsem už objednaná, ale bude tam až zítra odpoledne.. jsem asi plašan. Místo toho abych si ten klid užívala, protože minulý týden to byl mazec, tak plaším. Děkuji všem! :srdce: :srdce: :*

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2765
22.1.20 04:01

Ano samozřejmě. Řekla bych že je to normální. Zvlášť když končíš třetí měsíc. Pro mě bylo období mezi 3 a 6tym měsícem nejpohodovejsi a ani bych nevěděla, že jsem těhotná, kdyby mi postupně nerostlo břicho :lol: zajdi si k lékaři, pokud tě to uklidní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.1.20 04:16
@Martha03 píše:
Ano samozřejmě. Řekla bych že je to normální. Zvlášť když končíš třetí měsíc. Pro mě bylo období mezi 3 a 6tym měsícem nejpohodovejsi a ani bych nevěděla, že jsem těhotná, kdyby mi postupně nerostlo břicho :lol: zajdi si k lékaři, pokud tě to uklidní.

Dobré ránko a děkuji. Právě jdu, ale až zítra dopoledne, dneska hlídám neteř a nějak se mi jí nechce tahat do nemocnice, když už tam je její mamka. Jen jsem potřebovala uklidnit, tak moc ti děkuji :srdce:..

• Nahlásit
  • Citovat
1064
22.1.20 04:27

Jojo přesně jak se tu pise, je to běžný jev. :) Taky jsem myslím ve 14tt přestala mít nevolnosti z ničeho nic začalo být lépe. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7173
22.1.20 06:59

Je to úplně normální, srovnává se hladina hormonů a proto už ti není tak špatně a příznaky odeznívají. Já mám za sebou dvě těhotenství a nějaké extra příznaky jsem neměla ani u jednoho dítěte. U syna šílená únava a u dcery jen nechutenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
277
22.1.20 07:46

Jak píšou holky, normálka. Celý 1. trimestr jsem myslela, že zemřu na cestě domů a ve 12tt jsem se prostě vzbudila a bylo mi dobře, chtěla jsem jíst, nezvracela jsem, bylo mi krásně. Tehdy jsem si to začala užívat. Neboj, určitě je všechno v pořádku :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
289
22.1.20 12:40

Mě přijde, že je mi mnohem lépe už v 9tt. Myslíte, že i takhle brzo je to možné?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.1.20 13:26

Moc Vám děkuji :heart:️

• Nahlásit
  • Citovat
2765
22.1.20 13:35
@Katka372 píše:
Mě přijde, že je mi mnohem lépe už v 9tt. Myslíte, že i takhle brzo je to možné?

Jasně. Každá je jiná. Mě bylo ok, neměla jsem žádné nevolnosti nic, jen mě trápila hrozná únava a musela jsem přestat jezdit autem, byla jsem schopná usínat i za volantem… Pak se mi to zlepšilo a jak jsem psala ten druhej trimestr byl pohodička. Ve třetím mi malá sedla na nerv a nemohla jsem se měsíc před porodem pohnout bez extrémních bolestí :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10077
22.1.20 13:49
@Anonymní píše:
Holky, prosím. Asi potřebuji uklidnit nebo nevím :-) ( omlouvám se, že anonymně ale pár lidí mě tu zná). Jsem těhotná, za chvíli konec 12tt a nějak se mi zdá, že se mi utlumily těhotenské příznaky. Bříško bolí jemně, ani mi už není špatně. Prsa bolí pořád. Měla jste to některá z Vás stejně prosím? A bylo všechno v pořádku? K dr jsem už objednaná, ale bude tam až zítra odpoledne.. jsem asi plašan. Místo toho abych si ten klid užívala, protože minulý týden to byl mazec, tak plaším. Děkuji všem! :srdce: :srdce: :*

Je to úplně bezne já třeba týden měla několik příznaků á pak 2 dny vůbec nic ani jeden pak se vrátily a byly třeba ještě silnější nebo nové příznaky
Pak třeba zase několik dní nic a pak zase pořád se to střídalo takže klid :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.1.20 14:14

Moc díky, jsem o něco klidnější :-):heart:️. A ještě nějakou radu prosím na ty prsa? Mazaly jste něčím? Občas mám pocit, že se zblázním.

• Nahlásit
  • Citovat
10077
22.1.20 14:18
@Anonymní píše:
Moc díky, jsem o něco klidnější :-):heart:️. A ještě nějakou radu prosím na ty prsa? Mazaly jste něčím? Občas mám pocit, že se zblázním.

Nn nemazala a teď mě také bolí už šíleně prsa..dobre je nosit sportovní podprsenky a spát na kojící polštáři

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6084
22.1.20 14:18
@Anonymní píše:

Mně tentokrát bolí celé těhu, a musím říct, že jsem musela kvůli tomu odložit podprsenky s kosticemi a začít nosit bez kostic…pak to bylo lepší. A někdy i na noc, protože mě bolely i jen v košily.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.1.20 14:55

Vyzkouším, děkuji za Tip.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie