Utrácení za zbytečné věci

Napsat příspěvek
Velikost písma:
998
6.1.20 19:11
@Lovelytrue píše:
@KahlanAmnel tak samozřejmě nemám 1 bundu, 1 svetr a 1 kalhoty :lol: mám 1 zimní bundu a 1 kabát, ale střídám kalhoty, svetry, halenky, trička, sukně, šaty atd. Stejně jako mám 1 zimní boty na podpatku a 1 normální. Jako zas nejsem nějaký extrém, normálně si kupuju oblečení, ale není to tak, že bych si ho kupovala každý měsíc. :mrgreen: a určitě to není tak, že bych vzala tričko např. 5× a vyhodila ho…to fakt ne. Mám kamarádku, co si jeden kus oblečení na sebe nevezme víc jak 3×. Mě to příjde jako plýtvání, ale její věc :mrgreen: hlavně že se pak ptá jde jsme vzali na auto, na dovolenou atd. :mrgreen:

Ty jsi můj clovek, mám to stejně jako ty, akorát mi to kazí manžel a deti. Vždycky si říkám, že v příštím životě budu žít sama v garsonce a budu chodit do práce a za vydelane peníze budu cestovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13241
6.1.20 20:13

@KahlanAmnel to je zajímavé ta plošina, ale věřím tomu. Jak se to tělo klepe, tak se svaly musí trošku aktivovat.
Já jsem blázen na fotografa i tady u nás, manžel už tak nadšený není :lol: hůavně děti musím fotit a taky máme všude po zdech rodinná fota :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1042
6.1.20 21:10
@lucynka25 píše:
@KahlanAmnel to je zajímavé ta plošina, ale věřím tomu. Jak se to tělo klepe, tak se svaly musí trošku aktivovat.
Já jsem blázen na fotografa i tady u nás, manžel už tak nadšený není :lol: hůavně děti musím fotit a taky máme všude po zdech rodinná fota :mrgreen:

No podle toho se svaly smršťují a natahují poměrně rychle.
Dokonce se to v lékařství používá na osteoporózu, pomáhá zase zahušťovat kosti…
Tak to zase u nás tolik ne..občas k Vánocům na rodinné fotky, ale v zahraničí využívám často.
A hodně fotím i sama.
Ať žije zeď :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32114
6.1.20 21:39

K těm hadrům - svým způsobem by mě vyhovovaly arabské hábity. Neřešíte, co na sebe, nemusíte si holit nohy, v případě zakrytí obličeje ani knírek pod nosem :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1042
6.1.20 21:53
@Burj Chalifa píše:
K těm hadrům - svým způsobem by mě vyhovovaly arabské hábity. Neřešíte, co na sebe, nemusíte si holit nohy, v případě zakrytí obličeje ani knírek pod nosem :mrgreen:

Toď pravda :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13241
6.1.20 22:08
@Burj Chalifa píše:
K těm hadrům - svým způsobem by mě vyhovovaly arabské hábity. Neřešíte, co na sebe, nemusíte si holit nohy, v případě zakrytí obličeje ani knírek pod nosem :mrgreen:
:lol: :pankac:
A v létě neřešit figuru do plavek, protože ten celotrikot neukáže nic :potlesk:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1042
6.1.20 22:12
@lucynka25 píše: :lol: :pankac:
A v létě neřešit figuru do plavek, protože ten celotrikot neukáže nic :potlesk:

Ani se v burkinách nespálíš :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32114
6.1.20 22:25
@KahlanAmnel píše:
Ani se v burkinách nespálíš :mrgreen:

moje řeč. Mám sluneční alergii. Nosila bych to, ale nechci dostat na budku :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
190
22.1.20 23:38

@Burj Chalifa no to by s tebou nikdo nevlezl ani do tramvaje pri soucasne xenofobii :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
17.7.20 09:11

Obnova diskuze

Ahoj, ráda bych obnovila tuto diskuzi. Potřebuju radu a pomoc, pokud máte někdo podobnou zkušenost. Začalo to u mě nevinně, před cca dvěma lety. Řekla jsem si, že vyměním sportovní styl za ryze ženský - šaty, sukně, halenky, lodičky, boty na podpatku, výrazné líčení a vše, co si dovedete k tomu představit. Pokaždé, když jsem získala nějaké peníze navíc, tak jsem nakupovala. Boty, kosmetiku, drogerii, oblečení, atd. Pokaždé jsem ale sahala hlouběji do předchozích úspor. Nyní mi končí rodicak. Zjistila jsem, že ať jdu kamkoliv, pokaždé si tam musím koupit aspoň jednu blbost. Návštěvy drogerie, obuvi, oblečení plus nákupy na internetu, to je moje zkáza. Pokaždé toho lituju, v noci nespím, pár dní dodržím, že nebudu už nic kupovat, a pak to zase začne. Je to začarovaný kruh, pořád dokola. Manžel už je ze mě na mrtvici. Nejhorší je, že to vím a plně si to uvědomuji, jen nevim, jak to zastavit. Byli jste s tím třeba u psychologa? Moc všem děkuji za rady a názory. PS, není jednoduché si pomoci sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1349
17.7.20 18:32

@Hana2016 tak to jsi asi závislá. Klidně bych šla k psychologovi, možná tě to i vyjde levněji. Pokud ti to způsobuje finanční problémy, je namístě to řešit a čím dřív tím líp

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama