Utrácení za zbytečné věci

Napsat příspěvek
856
6.1.20 19:11
@Lovelytrue píše:
@KahlanAmnel tak samozřejmě nemám 1 bundu, 1 svetr a 1 kalhoty :lol: mám 1 zimní bundu a 1 kabát, ale střídám kalhoty, svetry, halenky, trička, sukně, šaty atd. Stejně jako mám 1 zimní boty na podpatku a 1 normální. Jako zas nejsem nějaký extrém, normálně si kupuju oblečení, ale není to tak, že bych si ho kupovala každý měsíc. :mrgreen: a určitě to není tak, že bych vzala tričko např. 5× a vyhodila ho…to fakt ne. Mám kamarádku, co si jeden kus oblečení na sebe nevezme víc jak 3×. Mě to příjde jako plýtvání, ale její věc :mrgreen: hlavně že se pak ptá jde jsme vzali na auto, na dovolenou atd. :mrgreen:

Ty jsi můj clovek, mám to stejně jako ty, akorát mi to kazí manžel a deti. Vždycky si říkám, že v příštím životě budu žít sama v garsonce a budu chodit do práce a za vydelane peníze budu cestovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11862
6.1.20 20:13

@KahlanAmnel to je zajímavé ta plošina, ale věřím tomu. Jak se to tělo klepe, tak se svaly musí trošku aktivovat.
Já jsem blázen na fotografa i tady u nás, manžel už tak nadšený není :lol: hůavně děti musím fotit a taky máme všude po zdech rodinná fota :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.20 21:10
@lucynka25 píše:
@KahlanAmnel to je zajímavé ta plošina, ale věřím tomu. Jak se to tělo klepe, tak se svaly musí trošku aktivovat.
Já jsem blázen na fotografa i tady u nás, manžel už tak nadšený není :lol: hůavně děti musím fotit a taky máme všude po zdech rodinná fota :mrgreen:

No podle toho se svaly smršťují a natahují poměrně rychle.
Dokonce se to v lékařství používá na osteoporózu, pomáhá zase zahušťovat kosti…
Tak to zase u nás tolik ne..občas k Vánocům na rodinné fotky, ale v zahraničí využívám často.
A hodně fotím i sama.
Ať žije zeď :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31425
6.1.20 21:39

K těm hadrům - svým způsobem by mě vyhovovaly arabské hábity. Neřešíte, co na sebe, nemusíte si holit nohy, v případě zakrytí obličeje ani knírek pod nosem :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.20 21:53
@Burj Chalifa píše:
K těm hadrům - svým způsobem by mě vyhovovaly arabské hábity. Neřešíte, co na sebe, nemusíte si holit nohy, v případě zakrytí obličeje ani knírek pod nosem :mrgreen:

Toď pravda :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11862
6.1.20 22:08
@Burj Chalifa píše:
K těm hadrům - svým způsobem by mě vyhovovaly arabské hábity. Neřešíte, co na sebe, nemusíte si holit nohy, v případě zakrytí obličeje ani knírek pod nosem :mrgreen:
:lol: :pankac:
A v létě neřešit figuru do plavek, protože ten celotrikot neukáže nic :potlesk:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.20 22:12
@lucynka25 píše: :lol: :pankac:
A v létě neřešit figuru do plavek, protože ten celotrikot neukáže nic :potlesk:

Ani se v burkinách nespálíš :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31425
6.1.20 22:25
@KahlanAmnel píše:
Ani se v burkinách nespálíš :mrgreen:

moje řeč. Mám sluneční alergii. Nosila bych to, ale nechci dostat na budku :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.20 23:38

@Burj Chalifa no to by s tebou nikdo nevlezl ani do tramvaje pri soucasne xenofobii :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama