Utrácí peníze a pak to nevyužívá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.18 17:21
Utrácí peníze a pak to nevyužívá

Ahoj všem,

potřebuji zjistit jak byste reagovali v mém případě.
Dost mě štve to jak manžel zaplatí různé poplatky a pak „služby“ nevyužívá.
Jedná se o roční poplatek za tréninky, na které nechodí - přes 4000,–, dále pak rybářský lístek 2000,– a na ryby nejezdí… nejvtipnější na tom je, že za to můžu já, že ho tam nepouštím :zed:.
Ještě si na jaře koupil SPDčka na kolo a speciální boty - na kole vyjel jednou a pak nemohl, protože ho bolely záda :roll:.
Já už fakt nevím, jsem na mateřské, manžel vydělá tak standardně, takže si dokážu představit lepší využití - děti kroužky, sport, investice do domu…
Vždycky se ptá jestli může - alibisticky, tak mu říkám, že jsou to společné peníze, a jestli neví o lepším využití. A ještě si vybere moment, kdy u nás někdo je, asi doufá, že nebudu chtít být za krávu a povolím :cert:. Doma držím kasu já z určitých důvodů.

Prosím o zachování anonymity - informace o financích.

Tak hurá do mě ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 9152 příspěvků 08.01.18 17:24

Mu řekni, ze nemůže. A je po problému :mrgreen:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15095 příspěvků 08.01.18 17:25

Tak na otazku jestli muze, zvlast takto pred nekym, bych mu rekla, ze snad sam vi, jak jsme na tom financne a dokaze situaci zhodnotit.

lucika.k
Kecalka 133 příspěvků 08.01.18 17:27
lucika.k

Proč to tedy kupuje, když to nevyužívá… dalí rok by měl utrum:D

Bohulinka
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 45 inzerátů 08.01.18 17:28

Řekla bych že to probereme později, až u toho budem sami.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.18 17:28
Anonym 2
@Anonymní píše:
Ahoj všem,

potřebuji zjistit jak byste reagovali v mém případě.
Dost mě štve to jak manžel zaplatí různé poplatky a pak „služby“ nevyužívá.
Jedná se o roční poplatek za tréninky, na které nechodí - přes 4000,–, dále pak rybářský lístek 2000,– a na ryby nejezdí… nejvtipnější na tom je, že za to můžu já, že ho tam nepouštím :zed:.
Ještě si na jaře koupil SPDčka na kolo a speciální boty - na kole vyjel jednou a pak nemohl, protože ho bolely záda :roll:.
Já už fakt nevím, jsem na mateřské, manžel vydělá tak standardně, takže si dokážu představit lepší využití - děti kroužky, sport, investice do domu…
Vždycky se ptá jestli může - alibisticky, tak mu říkám, že jsou to společné peníze, a jestli neví o lepším využití. A ještě si vybere moment, kdy u nás někdo je, asi doufá, že nebudu chtít být za krávu a povolím :cert:. Doma držím kasu já z určitých důvodů.

Prosím o zachování anonymity - informace o financích.

Tak hurá do mě ;)

Mam podobny problem, nakupuju vse mozne, pri objednavani mam pocit, ze to potrebuju a az to prijde, skonci to ve skrini. Uz si rikam, ze je to trochu nemoc. U me mam pocit, ze si kompenzuji stres a zaroven to, ze jsem na materske s narocnym ditetem… Pred materskou jsem setrila jak diva…

divine woman
Echt Kelišová 7678 příspěvků 08.01.18 17:28

Takové plýtvání penězi bych zarazila. Kdyby muž zaplatil 4000 Kč za nějaký trénink, tak bych ho tam pravidelně hnala a rybu bychom obědvali každý víkend :mrgreen: :mrgreen:

Šarlota4
Echt Kelišová 9522 příspěvků 08.01.18 17:34

To by se mi nelibilo, ani kdyby vydelaval nadstandardne. Proc vyhodit 6k zbytecne.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.18 17:38

@Cuddy
No to právě dělám… mě neštvou až tak ty prachy, ale spíš, že si to neuvědomuje :nevim:

@lucika.k
Na to jsem moc měkká asi :oops:

@divine woman
Já ho na ty tréninky posílám, ale buď je unavený, nebo se mu nechce :?
A já ryby nejím :poblion:, chápu, že to bere spíš jako relax, ale musel by tam jezdit…

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1078 příspěvků 08.01.18 17:39

Tak spíš ho přesvědč, ať tam chodí. Když se mu to zdá dobré.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.18 17:42

@Šarlota4
No ty zkur. ený SPD a boty byly k tomu ještě cca 3000,–…

Proč to nechápe??? Já šetřím každou korunu, co jsem na MD a RD byl pokles mých příjmů rapidní, tak se snažím aspoň neutrácet a šetřit… asi jsem blbá kráva :nevim:

lucika.k
Kecalka 133 příspěvků 08.01.18 17:45
lucika.k
@Anonymní píše:
@Cuddy
No to právě dělám… mě neštvou až tak ty prachy, ale spíš, že si to neuvědomuje :nevim:

@lucika.k
Na to jsem moc měkká asi :oops:

@divine woman
Já ho na ty tréninky posílám, ale buď je unavený, nebo se mu nechce :?
A já ryby nejím :poblion:, chápu, že to bere spíš jako relax, ale musel by tam jezdit…

nesem človek ktery něco zakazuje, ale todle není normalní to ty peníze muže rovnou vzít a vyhodit z okna… :zed:

Šarlota4
Echt Kelišová 9522 příspěvků 08.01.18 17:54
@Anonymní píše:
@Šarlota4
No ty zkur. ený SPD a boty byly k tomu ještě cca 3000,–…Proč to nechápe??? Já šetřím každou korunu, co jsem na MD a RD byl pokles mých příjmů rapidní, tak se snažím aspoň neutrácet a šetřit… asi jsem blbá kráva :nevim:

Tak mu dej nejaky limit rocni a s nim at si dela co chce. Asi by mel
Mit ˇoznost jednou cas si koupit nejakej nesmysl nebo neco pro radost. To jako jooo, ale takhle vyhazovat prach je skoda.

ngauruhoe
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 08.01.18 17:55

To mas asi jako kdyz si zenska prvniho ledna koupi leginy na cviceni a patyho uz zase zere cokoladu. Asi si ty veci preje delat, jen to nedotahne do konce. Ja bych zkusila zjistit proc se mu to nedari a snazila se domluvit na rocnim limitu, kolik penez muze takhle vykourit.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.18 17:58

Bývalý byl jednou ročně v posilovně a hned kupoval tuny vitaminových doplňků a členství. Měl pocit, že má kazivé zuby tak šel k léčiteli za 1000, ten mu dal kapky za 500 a kápl si tak 3×. To, že si zuby čistil ob den a nasával sladké limonády s tím nemělo nic společného… Později… koupil si webový eshop za 25 000, přestal ho bavit a prodal za 5 000. Platil si kancl za X tisíc měsíčně a po pár týdnech se radši válel s kompem doma… Buď ráda, že to jsou to takhle relativně malé výdaje, nebo to tak podle tvého příspěvku vypadá. Já taky dám za fešné boty pár tisíc a nezamýšlim se nad tím, každý má nárok na něco zbytečného. Zakazuj, pokud by se to začalo stupňovat.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Saša Rašilov se podruhé oženil: Nevěsta Lída si počmárala šaty!

Populární herec si dnes po poledni vzal za manželku svoji o čtrnáct let... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Reklama